Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sušerti šuniukui tabletę nuo kirminų

Turime šuniuką. Labai mielą, mažą, gražų. profilaktinio patikrinimo metu sudavus dozę vaistų nuo kirminų, aptikome, kad šuniukas turėjo kirmelytę. Pradėjau panikuoti dėl rizikos užsikrėsti helmintais ir vaikam. kadangi šuniukas dar nemoka visko atlikti lauke, padaro karts nuo karto ir namie. grindis valome labai kruopščiai su ACE. Bet vis tik ar kam buvo taip nutikę, kad užsikrėstų ir vaikai. Ką tokiu atveju darėte? kiek suprantu rizika išlieka visą laiką. Mūsų mažylis vis dar ropinėja ir kontaktą su grindim turime po nnnnn kartų. padėkit išsklaidyt abejones.
Atsakyti
Mmmm... bėda tame, kad žmonės turi ne mažiau kirminų nei šunys, o gal ir daugiau biggrin.gif Vargu ar paguosiu, bet taip jau yra, kad šuniukui praktiškai jūs keliat daugiau pavojaus užsikrėsti nei kad jisai jums lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei jau jaudinatės, tai suduokite šuniukui profilaktiškai vaistus smile.gif KAs du mėnesiai smile.gif O vaikučiui irgi pasitarę su gydytoją galima duoti pirantelio preparato smile.gif Manyčiau problemos čia nėra smile.gif
Atsakyti
Aš irgi vienu metu buvau susirūpinusi dėl savo vaiko. Nors mano šunys reguliariai gauna antihelmintikų, bet maža kas... O vaikui nepasitarusi su gydytoja vaistų duoti nenorėjau, tai ir pasitariau. Gydytoja tik nusijuokė ir patarė nesukti galvos. Tai ir nesuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2006 01 09, 21:47)
Aš irgi vienu metu buvau susirūpinusi dėl savo vaiko. Nors mano šunys reguliariai gauna antihelmintikų, bet maža kas... O vaikui nepasitarusi su gydytoja vaistų duoti nenorėjau, tai ir pasitariau. Gydytoja tik nusijuokė ir patarė nesukti galvos. Tai ir nesuku smile.gif

Vaikai neužsikrėtę, mes irgi ne. O šuniuką pagydėm ir dabar esame visi laimingi 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
vakar suseriau tablete nuo kirminu savo suniukui kartu su varskyte. Siandien vienas pazistamas pasake, kad sudavus siu vaistu, para negalima duoti pienisku produktu, kad sie nepanaikintu tabletes poveikio. Ka dabar daryti? Ar vel is naujo girdyti vaistus. Patarkite prasau, nekantriai lauksiu.
Tiesa, dar noreciau paklausti, ar galima neskiepyta suniuka maudyti. Kazkur girdejau, kad ismaudzius jis praranda is tevu gauta imunitete. Ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Pūkė @ 2006 08 29, 19:29)
Sveiki,
vakar suseriau tablete nuo kirminu savo suniukui kartu su varskyte. Siandien vienas pazistamas pasake, kad sudavus siu vaistu, para negalima duoti pienisku produktu, kad sie nepanaikintu tabletes poveikio. Ka dabar daryti? Ar vel is naujo girdyti vaistus. Patarkite prasau, nekantriai lauksiu.
Tiesa, dar noreciau paklausti, ar galima neskiepyta suniuka maudyti. Kazkur girdejau, kad ismaudzius jis praranda is tevu gauta imunitete. Ar tai tiesa?


Abiems atvejais man atrodo nusišnekėta... unsure.gif
Tik išmaudžius šuniuką reikia gerai išdžiovinti, saugoti nuo skersvėjo ir t.t. Imunitetas yra ne ant kailio paviršiaus.
Atsakyti
Va dėl to maudymo.
Aš irgi ne kartą girdėjau, kad iki pusės metų maudyt negalima...
Atsakyti
o prie ko čia pusę metų unsure.gif maudyt galima praėjus 2 savaitėms po visų puppy skiepų, nu jeigu kas jau labai bijot, tai 3 savaitės po skiepų smile.gif svarbu, kad šampūnas būtų švelnus, skirtas puppiams
Atsakyti
Nežinau prie ko, bet ne iš vieno žmogaus girdėjau - kažkoks apsauginis sluoksnis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2006 08 31, 14:14)
Nežinau prie ko, bet ne iš vieno žmogaus girdėjau - kažkoks apsauginis sluoksnis... g.gif

na nebent tik šunis su poplauke mirksiukas.gif bet ior tai kažkaip ilgokas tas tarpas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2006 08 31, 15:14)
Nežinau prie ko, bet ne iš vieno žmogaus girdėjau - kažkoks apsauginis sluoksnis... g.gif



Aš irgi girdėjau, bet ne dėl apsauginio sluoksnio, o dėl to, kad labai lengvai peršala smile.gif Tai mes seteriukų iki 3,5 mėn nemaudom, o iki 6 mėn. maudom tik tada, kai labai jau išsipurvina smile.gif Dėl viso pikto - ai, nenusaugosi paskui, vėjukas perpūs ir turėk bėdą gydyt smile.gif Galima, aišku, fenu išdžiovint.
Atsakyti