Įkraunama...
Įkraunama...

Blogiausios vairavimo mokyklos

Noreciau perspeti ir patarti visiems kurie ruosiasi laikyti teises ir renkasi vairavimo mokykla, jokiu budu nepatariu rinktis auto abc.Nesenai pati ten mokiaus,todel papasakosiu savo istorija.Teorines paskaitos vykusios savanoriu pr.gal buvo visai nieko,nekalbant apie 4 supuvusius kompus is kuriu veike tik 2.Bet pradejus vairuoti prasidejo tikras kosmaras,masinos supuvusios visiskai,gavau instruktoriu kuris nieko daugiau nedare tik reke ant manes, todel po keliu kartu isdrysau nueiti ir ji pasikeisti kitu,tada prasidejo dar didesnis kosmaras, gavau visiskai supuvusi golfa,ne ka geresni instruktoriu,golfas aisku be stiprintuvo,ir geriausia buvo tai kad ijungiant pirma begi negalima spausti greicio pedalo,reikia tik atleisti sankaba ir jis uzvaziuoja net i kalniuka,jei paspausdavau ant manes buvo rekiama,aiskino kad cia taip sureguliuotos apsukos kad nebutu gadinama masina,(atsisedus ant normalios masinos nesugebedavau pavaziuoti is vietos nes masina uzgesdavo,turbut suprantat kodel)veliau isvaziavus i miesta kiekviena karta vaziavome ten kur reikia instruktoriui,tai yra i baze(apsipirkineti pusvalandziui), technine apziura,pas jo kaimyne kazka paduoti,ir taip visada,regitros trasu net nemaciau.O pravazinedavome maziau nei valanda(dar is jos a temus po 20-30 min jo apsipirkinejimu ir pan...nors skirta buvo 1,5) pabandzius kazka papriestarauti baisei uzsiraukdavo.O kad buciau pati perskaicius toki komentara pries ten einant,jei manim netikit paklausinekit draugu,eidama ten kalbedavau su kitais ir nei vieno patenkinto nesutikau,be to jei ir sis kometaras nepadejo patariu patiem nuvaziuoti i islandijos gatve(pagrindine ju buveine) paziureti kokios ten masinos ir paklausineti keliu zmoniu kaip jiems patinka ta firma smile.gif sekmes..
Atsakyti
Na Įdomu....o aš kaip tik ruošiuosi ten žygiuoti,nes man labai pakeliui...

O kas yra kur arčiau tam rajone...

Kas dar ten mokotės ir esat nepatenkinti?Atsiliepkite g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2006 09 18, 15:03)
Na Įdomu....o aš kaip tik ruošiuosi ten žygiuoti,nes man labai pakeliui...

O kas yra kur arčiau tam rajone...

Kas dar ten mokotės ir esat nepatenkinti?Atsiliepkite g.gif  g.gif  g.gif



Prie prekybos centro Savas yra mokykla Noriu vairuoti. Manau, kad ten tikrai nieks nereks, kaip Auto abc. Ten mokiausi ir baigiau, gal pries kokius du menesius. Nebloga mokyklele. Zinnau , ka siulau. 4u.gif
Atsakyti
O aš ne per seniausiai išsilaikiau teises ir mokiausi "Rigvedoj", Būstine Laisvės al., bet yra ir Krevės pr. prie pasymatymo "Pliuso " parduotuves. Masinytės liuks -opeliukai smile.gif neseni tikrai....instruktorius tai paakiškai kantrus buvo ir geras - Rimas vardu, jei kam smalsu smile.gif Teorijos paskaitas vede irgi labai linksmas destytojas bigsmile.gif Žodžiu, nors Regitroj išlaikiau ne iš pirmojo karto, savo vairavimo mokykla tikrai esu patenkinta thumbup.gif
o apie auro ABC esu iš vieno pažįstamo girdėjus, kad ten ne kas. Jis mokėsi ten su sunkvežimiu vairuoti. Tai sakė labai nieko gero....
Atsakyti
O aš nieko blogo negaliu pasakyti apie auto ABC.Viskas ten normos ribose.
O mašinų tai visur visokių yra.Kaip ir žmonių,beja. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vysnine @ 2006 08 30, 10:52)
Noreciau perspeti ir patarti visiems kurie ruosiasi laikyti teises ir renkasi vairavimo mokykla, jokiu budu nepatariu rinktis auto abc.


na nzn kaip cia tau taip atsitiko unsure.gif
as ten mokiausi, ir man labai viskas gerai buvo tongue.gif
gavau tikrai nebloga masinyte, vos keliu metu senumo (Renault Twingo, as laikiausi teises pries 3 atrodo metus), kompiuteriu klasej buvo gal 20 kompiuteriu ir visi veike... na nzn, man tai tikrai viskas buvo labai normaliai rolleyes.gif
ir instruktorius fainas buvo mirksiukas.gif ejo "susitart", kad is pirmo bandymo pavyktu islaikyti vairavima biggrin.gif nes baisiai bijojau to egzamino blush2.gif
viskas ciki piki, bent jau man wink.gif gal dabar taip stipriai pasikeite viskas ten...
Atsakyti
man ir auto abc ne prie sirdies. kainas didziausias uzsipleshe bet ju nepateisina . vietoj 1,5wal kartais net 45min pavazineji ir geriua nieko nebandyt sakyt...
Atsakyti
as pries 4 metus laikiau teises auto abc. ir man ten pasirode visai super mirksiukas.gif vykdavo tuo metu ten kursai ir ten pat laikiau egzaminus. tuo metu dar nebuvdavo regitroj... islaikiau viska puikiai ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš pati lankiau auto abc ir visus važiavimus važiavau tiek,kiek priklauso.Pačią pirmą dieną pravažinėjau pusantros valandos,kaip ir visas likusias...
Nežinau,gal čia koks instruktorius papuola nelabai geras.Savuoju aš labai patenkinta likau.Nei jis rėkė,nei ''koliojo'',nei durnino.Viskas puikiai.O aš ne tokia jau jaunutė,tai sunkiau ir orientuotis ir mokytis...
Teorija man irgi visai ten normaliai patiko.Kompiuterių daug.Laikas neribojamas.Kiek nori tiek sėdi.
O pasimokyti pačiai reikia vistiek,kur besimokytum.... wink.gif
Atsakyti
Pati šlykščiausia vairavimo mokykla yra maironio gatvėj su labai ilgu pavadinimu " naujamiesčio darbo rinkos tra ta ta" Pries penkis metus ten mokiausi ir iki dabar bijau mašinos. nes instruktorius tikras variotas, pastoviai rėkavo, ant pėščiūjų perėjos bernam signalizuodavo (čia turbūt man bernų ieškojo ar ką?), iškišęs galvą ant mikriukų klykdavo.. vienu žodžiu man su juo baisinis stresas ir geda buvo važiuot. ir siaip jis tik moteris moko vairuot, gal kad nepasitikejima savim ivarytu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2006 09 18, 16:03)
Na Įdomu....o aš kaip tik ruošiuosi ten žygiuoti,nes man labai pakeliui...

O kas yra kur arčiau tam rajone...

Kas dar ten mokotės ir esat nepatenkinti?Atsiliepkite g.gif  g.gif  g.gif

Netoli Rigveda. Tik jokiu būdu neik ten, arba jei jau surizikuosi, tada nesutik važinėyi su VYTU (pasiskaityk ankstesnius postus "Vairavimo mokyklos ir instruktoriai"). Ten aš apie viską pasakiau, nenoriu dar kartą... doh.gif
Atsakyti
Laikiau teises prieš 4 metus auto abc, tik nesupratau gal kažką maišau bet aš lankiau mickevičiaus gatvėj centre. Tai man ten tada labai patiko ir instruktorė buvo moteriškė, labai puikiai sutarėm, dar atsisveikinimo dovanėlę įteikėm visos pas ją mokiusios. O teorijos dėstytojas irgi fainas buvo. Tik važinėjom su tokiais gerai palūžusiais golfukais, bet visa kita thumbup.gif
Atsakyti