Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo... O ką darytumėte kitaip?

Visos čia esančios merginos vestuves planuoja, turi kažkokią viziją, ir jos siekia. Ateina vestuvių diena, praūžia balius, aprimsta aistros, nerimas, begiojimas baigiasi, turite nuotraukas ir juostą., o suknelė jau atiduota į nuomos punktą ar kabo spintoje... Bet ar nekyla minčių, kad kažką galėjote daryti kitaip? Kur laiko sugaišote per daug, kokioje vietoje galvojote kad permokėjote ar atvirkščiai - kažko neįsigijote.
taigi ar pačios pasijutote savo organizavime padariusios KLAIDŲ? ir ar bedarytumėte būtent TOKIAS PAT vestuves antrą kartą, jei turėtumėte galimybę kažką pakeisti?

labai idomu išgirsti jūsų nuomones.
Atsakyti
Mano klaida buvo, kad nesudarem rasytines sutarties su opertore..bet tikriausiai jei ilgiau buciau pabendravus su tuo zmogumi, tikriausiai jos ir nebuciau samdziusi. ..bet cia tikriausiai nuo zmogaus priklauso, nes pvz fotografu esame patenkinti, nors ji taip pat maciau tik syki ir neturejom rasytines sutarties..flirt.gif
ir dar reikėjo pasiimti kelias laisvas dienas pries vestuves
doh.gif nes vistiek atsiranda tiek DAUG kazko ko dar nepadarei rolleyes.gif
Atsakyti
As daryciau kitokia sukuosena. nes tiesinau plaukus. o labai lijo ir jie pasipute. daugiau nieko nekeisciau.
Atsakyti
Aš tai nepagailėčiau pinigėlių fotografui... va biški pataupėm ir verysad.gif likau nelabai patenkinta. Operatoriui nepagailėjom ir turim rezultatą thumbup.gif
Ir šukuoseną daryčiau kitokią... ir būtinai prieš tai bandomąją pasidaryčiau.
Ir ceremoniją daryčiau dvyliktą nes darėm pirmą ir pritrūkom valandėlės fotografavimuisi.
Ko nekeisčiu nei už ką tai - torto (iš bijolos) ir muzikantų (grupės "chemija")
O šiaip vestuves galėčiau kartoti ir kartoti tik kad ne taip karšta būtu ( per mūsų vestuves buvo trisdešimt doh.gif )
Atsakyti
As keisciau muzikanta, nes nuvyle jis mane ir labai daug sumokejom...
Vestuves daryciau tik viena diena, nes antra diena labai prailgo...
Ir i svente kviesciau tik suaugusius, be mazu vaiku...per juos tvarkos nebuvo..
O visa kita buvo puiku, mielai dar karteli pergyvenciau ta diena... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(in_shadow @ 2006 08 30, 15:21)
Visos čia esančios merginos vestuves planuoja, turi kažkokią viziją, ir jos siekia. Ateina vestuvių diena, praūžia balius, aprimsta aistros, nerimas, begiojimas baigiasi, turite nuotraukas ir juostą., o suknelė jau atiduota į nuomos punktą ar kabo spintoje...  Bet ar nekyla minčių, kad kažką galėjote daryti kitaip? Kur laiko sugaišote per daug, kokioje vietoje galvojote kad permokėjote ar atvirkščiai - kažko neįsigijote.
taigi ar pačios pasijutote savo organizavime padariusios KLAIDŲ? ir ar bedarytumėte būtent TOKIAS PAT vestuves antrą kartą, jei turėtumėte galimybę kažką pakeisti?

labai idomu išgirsti jūsų nuomones.



Kai planavom savo vestuves, tokio puslapio ,kaip SM net nezinojau, gal kazkur girdejau, bet nemaniau, kad forume galima rasti tiek daug tikrai vertingu patarimu. Kai pradejau cia lankytis, skaitydavau planuojanciu komentarus ir vis pamastydavau, ar daryciau ka nors kitaip? Galu gale priejau isvados, kad ne.... Todel, kad viskas, ka darem - buvo planuota, galvota musu paciu. O ne nusiziurejus kokius nors momentus is kitu. Nesureiksminau tos sventes, nors is tiesu ji buvo nuostabi - grazi diena, puiki nuotaika, buvo be galo linksma ne tik sveciams, bet ir mums patiems (kas kai kuriems jauniesiems ne visada pavyksta). Ir jei kazkada kildavo minciu, kad reikejo gal taip, gal anaip, tai dabar tokiu minciu nebekyla, nes kaip buvo, buvo nuostabu, buvo musu smile.gif
Nesigailiu nei del nuotrauku (nors jo ne kazkokios menines - jas ziuriu labai retai, dulkes nuo albumo bevalydama), nei del sukneles (kuri buvo gan paprasta, bet miela), nei del sukuosenos.
O kad kita karta tekedama kazka keisciau, tai turbut taip, juk kasmet keiciasi mados, keiciasi norai smile.gif
Atsakyti
4u.gif Kaip gaila, kad taip ilgai planuota šventė jau praėjo blush2.gif pakartoti norėčiau dar kartelį, tik kai ką keisčiau ax.gif :
Šventės vietą, kirpėją, kuri sugadino iš pat ryto nuotaiką, galbūt norėčiau būti ne tokia išsiblaškius tą sieną, nes suplėšiau suknę blush2.gif na o didesnių kliučių nebuvo. tad ir keisti nelabai ko yra. Na o tortu ir aš likau patenkinta thumbup.gif Bijola, siūlyčiau visiems ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Ka keisciau, tai nesamdyciau vedybu planuotojos. Ir is sirdies visoms patariu to nedaryti. O jei pasisamdote, tai prasykite kad su jumis tartusi del visko. Bet ar verta tada ja tureti...
Atsakyti
QUOTE(corke @ 2006 08 30, 20:08)
Sveikutes,

Ka keisciau, tai nesamdyciau vedybu planuotojos. Ir is sirdies visoms patariu to nedaryti. O jei pasisamdote, tai prasykite kad su jumis tartusi del visko. Bet ar verta tada ja tureti...


o kuo ji neitiko? per brangu, ar menkai padejo, ar patare ka nors ne taip?
Atsakyti
Labai gera tema 4u.gif
aš tai visų pirmą užsisakyčiau kitur sau puokštę, nes ją padarė ne tokios formos, kaip aš prašiau, o kai mečiau, tai kelios gėlytės iškrito. Dar aš tvarkingiau užryščiau vyrui kaklaraištį, nes nuotraukuose biški tas brokas matosi, nu ir dar porą smulkmenų pakeisčiau, bet šiaip džiaugiuosi tuo, kas buvo, nes tikrai pranoko visas mano svajones thumbup.gif
Atsakyti
na, as daugiau kontroliuociau sukneles nuomos salona, nes truputi per pusta buvo, griezciau pasakyciau, kad noriu nepusto pasijonio, nes buvo sunku judeti.
ai, dar aip nors atrasciau laiko soliariume truputi ilgiau pabuti ax.gif nes kaklas buvo rudesnis blush2.gif dar nepamirsciau rutu vainikelio, nes per rupescius ji pamirsau! lotuliukas.gif
siaip pacios sventes nekeisciau, ji buvo nuostabi! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(in_shadow @ 2006 08 30, 21:41)
o kuo ji neitiko? per brangu, ar menkai padejo, ar patare ka nors ne taip?



Ispradziu viskas buvo labai gerai. Labai ji buvo draugiska, gal net perdauk. Perbrangu tikrai nebuvo, nes vestuvem netaupem. 25000 lt. nemanau kad mazai. Padejo tikrai daug. Bet kai pradejome prasyti vestuviu samateles, visas draugiskumas isgaravo ir pasipyle melas ant melo. Kadangi Kaunas nera didelis ir su visais issisneki kiek kas kainuoja. Tai galas toks, kad ji is musu vestuviu pasidare didelius pinigus
Atsakyti