Įkraunama...
Įkraunama...

Temų paieška forume

Forume yra paieškos sistema. Galima ieškoti visam forume iškarto, arba jei maždaug žinote kur tema turėtų būti iškokite tik tame forume. Kaip tai padaryti?

Viršutinėje "meniu" juostoje (po supermamos logotipu) yra mygtukas
user posted image Paspaude šį mygtuką patenkate i atskirą langą - "Paieškos formą". Jeigu žinote (arba bent nuspėjate) žodį temos pavadinime įrašykite jį į langelį "Ieškoti pagal raktažodžius" Išsirinkite kuriame forume norite iškoti, žinučių "amžių, galite nurodyt ir kitus filtrus. Raktažodis turi būti netrumpesnis kaip 5 simboliai.


Kiekvienam vidiniam forume - skyrely, yra savo paprastesne paieska:
Po temu sarasu yra laukelis "Paieška šiame forume" , įvedat raktazodi, ir ieskot. Ismeta visas temas, kur buvo paminetas jusu ivestas raktazodis, ne tik pavadinime, bet ir paciuose postuose.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 11 sausio 2007 - 13:58
is patirties galiu pasakyti, kad labai svarbu yra pazymeti "senesnes" zinutes, nes automatiskaj paieskoj buna naujesnes. O tose naujesnese ir nebuna dazniausiai ko ieskai sad.gif
Atsakyti
Ne pirmą kartą bandau vykdyti paiešką forume, kaip paieškos žodis - vos 3 raidžių, pvz., zip. Išmetė pastabą, kad per mažai radžių blink.gif Bandžiau kitaip - zipfailas, - aišku, tokio išvis nerado verysad.gif O eiti per visą "Mamos kompiuterį" - nei laiko, nei kantrybės... unsure.gif
Atsakyti
ar vis dar veikia ta paieška? nes man vis išmeta pranešimą, kad:
Forumų pranešimas

Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose.
Įvyko klaida:

Atsiprašome, tačiau šiuo metu administratorius išjungė paieškos variklį. Pabandykite vėliau

tai kaip čia yra? nebėra tokios galimybės? Kaip susirasti tada norimą temą?
Atsakyti
Šiandien ir gal rytoj paieška ir dar kai kuriom funkcijom naudotis negalėsim. Vyksta šiokie tokie "tobulinimo" darbai.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 01 25, 22:35)
Šiandien ir gal rytoj paieška ir dar kai kuriom funkcijom  naudotis negalėsim. Vyksta šiokie tokie "tobulinimo" darbai.

tai gal galėtumėt pasakyti, kokie tie "šiokie tokie" tobulinimo darbai g.gif
Atsakyti
Diegiamos naujovės, keičiamos esamos galimybės. Kad tik mažiau apkrautų serverį ir geriau krautųsi SM user posted image
Atsakyti
O kada vel bus galima naudotis paieska? ax.gif
Atsakyti
paieškoje galėtų būti ne 4 minimalūs simboliai, o 3 ax.gif jei man reikia susirasti temą apie pvz. PMS arba YSL tušą, tai negaliu, nes būtini 4 simboliai doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 01 27, 13:09)
O kada vel bus galima naudotis paieska?  ax.gif

Sunku dabar pasakyt... Nes dar neaisku, kiek laiko uzims tie atnaujinimo darbai rolleyes.gif
Atsakyti
Dabartine paieskos sistema man kazkokia keista...As irgi,a isku netobula, bet ji, tai....

Ka tik diskutavau temoje Valdorfo pedagogika.. Dabar neberandu tokios temos. Ieskau per savo zinutes- nerandu tokiu zinuciu... (gal istryne moderatore)
Ieskau per paieska, man tokios temos nerodo nei pagal zodi "Valdorfo", nei "pedagogika". Ka patarsite? Gal palaukti kitos menulio fazes?
Buciau dekinga uz mano minimos temos nuoroda..
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2006 02 06, 22:56)
(gal istryne moderatore)

Nugis neištrynė - techniniai nesklandumai biggrin.gif Pareis ta tema 4u.gif
Atsakyti