Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

mane visa diena kamuoja klausimas, kaip su tais judesiukais? pries dvi savaitesman daktare pasake,kad man dar per anksti ( nors leliukui jau buvo 18/19 sav. bet sake jis zemai guli,todel dar nejausiu, pradejau jausti nuo 20,5 sav. kas dien po truputi, bet vierna diena daug jauciu,kita diena kaip siandien beveik nejauciu, per nestumo paskaita sake, kad kai gimda nejautri taip gali buti, bet jau nuo 24 sav. turiu jausti gerai ir visa laika, dabar yra 21 sav. bet taip norisi girdeti kiekviena diena, ar yra mamyciu kuriom taip buvo?
Atsakyti
man pradzioje irgi jausdavosi ne kasdien.
Labiausiai jausdavosi, kai ramiai atsisesdavau nieko neveikdama, pvz. kai kine sededavau, ar vaziuodavau ilgoje kelioneje masina (nevairuodavau). smile.gif
Atsakyti
Labas, Juodaplauke,
Pabandyk po sočių pietų ramiai atsisėst ar atsigult ir uždėk rankas ant pilvo - aš tada geriausiai jaučiu. Pradėjau jaust nuo 18 sav. Pas mane du 2.gif 2.gif , tai tas kur arčiau pilvo sienos - labai gerai jaučiasi, o tas kur giliau - silpniau. Taigi gal pas tave 2.gif kur giliau guli, taigi visai nesijaudink, kad nelabai judesiukus jauti. O visą laiką judesių pradžioj, tai įtariu, niekas nejaučia...
Gero savaitgalio!
Atsakyti
rolleyes.gif kai perskaiciau tema tai net siurpuliukai perbego per visa kuna nuo prisiminimu rolleyes.gif kuo puikiausia atsimenu ta diena kai pirma karta supratau kad mano vaikutis mane kutena wub.gif Man buvo 16 sav. nestumo, pirma karta pajutau lyg drugelis kutena su savo sparneliukais visa mano pilvuka wub.gif rolleyes.gif veliau pradejau jausti svelnius judesius wub.gif o dar veliau jis ten sokdavo tikriausia lambada laugh.gif wub.gif , bo pilvas i visas puses judejo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEBE nesciuke: 04 birželio 2004 - 16:01
QUOTE (fishaqua @ 2004 06 04, 15:56)

Pabandyk po sočių pietų ramiai atsisėst ar atsigult ir uždėk rankas ant pilvo - aš tada geriausiai jaučiu.

as irgi geriau jauciu kai prisivalgau kaip parselis laugh.gif
tai sakote kad nieko tokio kad kolkas nedaznai ir nestipriai jauciasi? as siandien visa diena guliu,nieko nedarau, gal todel jis toks ramutis? g.gif
as kai pirma karta pajutau irgi galvojau sprogsiu is laimes, liepiau vyrui puse valandos laikyti ranka ant pilvo kol jis irgi nepajuto smile.gif
ka gi lauksiu kol mano auksas mane reguliariai spardys nestuke.gif heart.gif
Atsakyti
15+5d.
Dziaugiuosi uz jus nestuke.gif kad jau patyrete si nuostabu jausma. As tai dar nieko nejauciu sad.gif o taip laukiu clap.gif Tikiuosi greit ateis ta diena ir valanda!
Atsakyti
man nuo 13 savaites kuteno. negalejau patiket, tai visa interneta isnarsiau ir knygas visas ieskodama, ar gali taip but. net buvau savaiciu skaiciumi suabejojusi... radau, kad gali: atseit labai jautrios ir kudos personos pajunta kartais...hm. o "vabaliukas" kuistis aiskiai visai pradejo nuo 15 savaites. irgi anksti. ir dar pirmas vaikutis. tai va kaip buna.
Atsakyti
Mano leliukas pradejo judeti 18 sav-tiksliau tai as ir anksciau jauciau,bet dar nesupratau,kas vyksta laugh.gif O jau apie 18 savaite jis pradejo labiau makaluotis 2.gif
Atsakyti
As jau 16 savaite pradejau jausti kazkokius burbuliavimus, bet nesupratau, ar ten 2.gif ar tiesiog dujos laugh.gif
17 savaite jau tikrai atsirinkau, kad tai mazylis pliumpsi. Ir jauciu tuos judesius kasdien: viena diena labiau, kita silpniau. Ypatingai reaguoja, kai klausausi muzikos ar ziuriu televizoriu: mol pyksta, kad garsas yra, o vaizdo ner laugh.gif
Tik va mano vyrui vis nelabai sekasi juos pajusti. Kai tik uzdeda ranka ant pilvo, taip mazius ir nustoja tabaluotis. Maniskis net truputi "isizeides" buvo, sake, kad jo lelius nemegsta. Paskui pakalbejo su kitu "nesciu" teveliu ir issiaiskino, kad anam ta pati beda, tai ir aprimo.
Atsakyti
Na, o as pradejau jausti judesiukus nuo 16 savaiteles. Jauciau toki svelnu plazdejima, o kuo toliau, tai apie 18 savaitele, pradejo intensyviai stuksenti. Labiausiai naktim duodavosi, baladosavosi, sutart nebuvo galima. Diena mazai kada stuksendavo, ypatingai kai prie kompo sededavau, tai o jo joi kaip duodavosi, net pilvas kilnodavosi, i visas puses. Kokius koncertus, ji keldavo smile.gif wub.gif
Atsakyti
As tai tu pirmuju burbuliavimu tai ir nepajutau, arba nesupratau, kad ten mano 2.gif O mazdaug 17 sav. viduri pradejo judeti. Is pradziu tai tik kelis kartus per diena pajausdavau, taip lyg kulverscius pilve darytu, o dabar vis stipriau ir dazniau jauciu ivairius stuktelejimus, tikriausiai jau spardosi laugh.gif clap.gif
Atsakyti
mum su leliuku eina 23 savaite.judesiukus jaučiu nereguliariai kolkas.ir nervuojuos jau prasibudus nuo 6 ryto ko jis nejuda.ir ant 1 šoniuko ir ant kito gulu ir nieko-o po 5 minučių ateina palaima-mažius taip įspiria,kad suskausta.ar tikrai nepastoviaio dar galim jaust?taip neramu,kai dieną pūkšėdama nejaučiu. sad.gif
Atsakyti