Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi prekė-prasta kokybė, brangi prekė-gera kokybė

Na ką manote šiuo klausimu?
Atsakyti
sis pasakymas bent mano nuomone yra teisybe mirksiukas.gif nes esu tai patyrusi ne viena karta. jei nusiperki pigia preke tikrai ji neilgam, moki brangiau kokybe tikrai geresne mirksiukas.gif
as visiskai sutinku drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ne visada.
Nors, kita vertus, gali suveikti posakis " Šykštus moka du kartus".
Atsakyti
Paprastai tai pasitvirtina. Na nebent tai yra daiktas, kur daug moki už prekinį ženklą , nors pats daiktas toje pačioje Kinojoje gamitas. Kartais toks pats, tik gal emblema didžiuoti nelabai išeina cool.gif , būna kokybiškesnis ir patvaresnis .
Atsakyti
o man yra keletą kartų nusipirkti pigią, bet tikrai kokybiškę prekę. Bet tai tebuvo išimtys.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 09 03, 21:16)
o man yra keletą kartų nusipirkti pigią, bet tikrai kokybiškę prekę. Bet tai tebuvo išimtys.

pasitaiko issimciu, bet labai labai retai unsure.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
neperku pigiu kvepalu, buitines technikos, batu.
Visa kita - rubai, smulkus techniniai prietaisai, mano galva neilgaamziai dalykai, todel jiems skiriu maziausiai pinigu. Neprku, pzv, plaktuvo uz 150 Lt o perku už 15 Lt maximoj, nes kad ir koks geras butu, daznai naudojamas sugenda.
TV, DVD - irigi neuzsikalbliuoju ant brangiu, nes technologijos keiciasi sparciau, nei galima isisvaizduto. suges - pirksim naujesni.. tik kad va beda, negenda smile.gif
Atsakyti
Kaip tik vakar draugas vale priekabos dažus su vieliniu sepečiu kuris dedasi ant turbinkos, na nežinau 4u.gif , tai turejo pigu ir dvigubai brangesni šepečius, tačiau ju tarnavimo laikas buvo toks pats doh.gif oi kaip jis pyko ir nervinosi...

Draugas visada pirkdavo marškinelius iš turgaus, kadangi finansinė situacija pagerėjo nusprendžiau draugui nupirkti pora marškinėlių iš firminių parduotuvių wub.gif na nupirkau, oi kaip džiaugėsi, nešiojo, na nešiojant jos ir susipurvino, tai išskalbiau su rankom, netryniau, negramdžiau tiesiog užmerkiau, palaikiau, pamakalojau su rankom, tada švelniai išgręžiau, nekabinau, o ant džiovyklos patiesiau rankšluostį o ant jo maikutę, kad kraštai nenusitampytų, išdžiuvo, tačiau dėl nepaaiškinamų prižasčių išsitampė kaklas blink.gif , na ir nelabai gražiai atrodo, nu kaip sumokėjus tokia suma pinigu, norėtusi geresnės kokybės... verysad.gif

Na į kokybę ir į kainą visada atsižvelgiu pirkdama brangesnį daiktą, kaip pavyzdžiui šaldytuvą, o mikrobangę pirkom tokią paprastesnę, bile kad šildytų maistą tongue.gif
Atsakyti
Prisiekiau sau daugiau Tefal keptuvių nepirkti,nes kai pabandžiau pigesnę,tai dar iki šiol tarnauja ir dar matau,kad tarnaus,kai Tefal man niekados tiek laiko neatlaikydavo,aš jų jau tris esu turėjusi.O šiaip pigių prekiu stengiuosi nepirkti smile.gif
Atsakyti
Aš turbūt busiu pirma, kuri nelabai sutinka su šiuo teiginiu. Pirma parduotuvėse pilna nekokybiškų prekių už didesnę kainą. Todėl, kad už patalpas reik susimokėt, darbuotojam ir sau dar navarą reik padaryt. Beje, kalbu apie įvairias prekes. Tad jei kaina labai aukšta, tai greičiausiai tikrai bus kokybiška, nes tai išskirtinės prekės, kur kokybė ir vardas iš tolo šviečia. O jei kaina didoka, tai reik prieit ir "surast" kokybę. Rast kokybę išmokau iš mamos. Pati ne visada atpažindavau ar kokybiškas daiktas tarkim, kalbant apie odą, medžiagas.
Atsakyti
Dalinai sutinku su šiuo teiginiu. Esu tik pastebėjusi vieną dalyką - jei prekė reklamuojama, ji dažniausiai būna prasta (bent mūsų Lietuvėlės parduotuvėse), esu įsitikinui, kad geram daiktui reklamos nereikia ax.gif Na pvz. visokie ten reklamuojami milteliai (bonuxai visokie, kurie nei velnio neskalbia), reklamuojamas šunų ir kačių maistas, neva tai katės bus laimingos, nors tai yra itin prastos kokybės maistas, ir juo niekas nepataria šerti savo gyvūnų. Pvz. koks fairy, kuris, kaip rodo tyrimai, nors ir veiksmingai įveikia riebalus, tačiau labai kenkia sveikatai, nes visko visvien nenuolauni vandeniu, o jame yra labai bjaurių elementų. Coca-cola, kuri yra, jei neklystu, žinomiausias prekinis ženklas pasaulyje, vėlgi yra prasta skrandžiui, ji dantų emalį veikia taip pat, kaip acto rūgštis (vėl gi tyrimai).
O visos reklamuojamos prekės yra brangesnės už nereklamuojamas, tad aš atidžiai stengiuosi rinktis ir nepermokėti už vardą ir reklamą.
Dar, aš mieliau perku dėvėtus rūbus (jie pigūs), nes jų kokybė žymiai geresnė už mūsų drabužių parduotuvėse siūlomas prekes.

O visa kita, jei tai neliečia prekinio ženklo, visgi stengiuosi pirkti brangesnį, nes kokie puodai, namų apyvokos reikmenys, pigiausi būna itin prasti. Tiesiog pasikliauju savo nuojauta ir supratimu, kas yra kokybiškas daiktas, kartais paimi į ranką ir supranti, kur kokybiškas, o kur ne.
Atsakyti
QUOTE(Kira @ 2006 09 05, 14:12)
Tiesiog pasikliauju savo nuojauta ir supratimu, kas yra kokybiškas daiktas, kartais paimi į ranką ir supranti, kur kokybiškas, o kur ne.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti