Įkraunama...
Įkraunama...

Ką jie mano apie santuoką?

Jei paklastumet saviskiu, ka tu galvoji apie santuoka? Na idomu kaip jie ta apibudintu mastau.gif
Siandien ryte prabudus paklausiau, tai sake, kai esi tikras, nori kurt seima, iteisini savo santykius wub.gif . Galvojau, kad tik nepasakytu, ai tai nesamone, kam to reikia.
Buciau gun_bandana.gif bash.gif box.gif
Dabar taip ramu tongue.gif
Tik nerekit, kad as nevedus, man gerai protest.gif, nes jau apie tai pridiskutavot didis.gif
Ka jie galvoja apie santuoka, stai klausimas ok.gif
Atsakyti
Maniškis įrodinėja, kad santuoka būtina, kad ji labai svarbi ir reikalinga, o aš jį atkalbinėju ir įrodinėju, kad santuoka nieko neduoda biggrin.gif Pas mus viskas atvirkščiai negu daugelyje porų biggrin.gif Rėk nerėkus bet aš tikrai neskubėčiau tuoktis, man tikrai gerai ir taip, bet vyras įkalbinėja, turbūt tuoksimės anksčiau nei galvojau, jeigu jam tai taip jau svarbu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2006 09 03, 23:10)
Galvojau, kad tik nepasakytu, ai tai nesamone, kam to reikia.
Buciau  gun_bandana.gif  bash.gif  box.gif
Dabar taip ramu  tongue.gif

Jei vyras nemeluoja moteriai, reiškia jam visiškai nusispjaut į jos jausmus.
O ir šiaip ramybė šeimoje vyrui nėra paskutinis dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 09 04, 06:52)
Jei vyras nemeluoja moteriai, reiškia jam visiškai nusispjaut į jos jausmus.
O ir šiaip ramybė šeimoje vyrui nėra paskutinis dalykas smile.gif



Pirma kart girdziu toki dalyka apie mela blink.gif Kaip cia dabar suprasti? Nejau reikia meluot g.gif As to ziauriai nemegstu ir del to gali but ir skyrybos unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinney @ 2006 09 04, 10:34)
Pirma kart girdziu toki dalyka apie mela  blink.gif  Kaip cia dabar suprasti? Nejau reikia meluot  g.gif  As to ziauriai nemegstu ir del to gali but ir skyrybos  unsure.gif  doh.gif

Nieko tokio, kad jūs negirdėjote, jūsų vyras ar draugas puikiai žino šitą dalyką. Jei vyras yra su moterimi, jis jai meluoja. 100 proc atveju.
Atsakyti
Mano draugas labai teigiamai ziuri i santuoka, ir jo manymu ji yra butina gyvenant kartu,bet pirmiausia tuyri buti 100 procentinis supratimas viens kito ,pasitikejimas, mokejimas isisikalbeti, pasitikejimas.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 09 04, 11:35)
Jei vyras yra su moterimi, jis jai meluoja. 100 proc atveju.
Nedaeina man kaip tai mastau.gif Ką būtent vyrai meluoja mylimoms moterims? pvz. ax.gif
Atsakyti
musu abieju poziuris ir nuomone apie santuoka tokie patys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 04, 12:46)
Nedaeina man kaip tai mastau.gif  Ką būtent vyrai meluoja mylimoms moterims? pvz. ax.gif




Nu man irgi nedaeina, kaip tai meluoja g.gif
Atsakyti
Tema ne apie tai. Aš atsiprašau, kad įlindau su savo mintimi. Dėl jos paklauskit saviškių, jie gal pasakys. O dabar gryžkime prie temos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 09 04, 11:35)
Nieko tokio, kad jūs negirdėjote, jūsų vyras ar draugas puikiai žino šitą dalyką.  Jei vyras yra su moterimi, jis jai meluoja. 100 proc atveju.

thumbup.gif man patinka, kai vyras pasitiki savimi 100% ir kalba uz save...bet kad kalbetu uz visus vyrus g.gif doh.gif ...
blush2.gif o jei i tema kalbant, mes taip pat mastome apie santuoka, matyt supanaseja zmones kartu gyvendami smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantava: 04 rugsėjo 2006 - 16:33
Buna ir meluojanciu SUNSNUKIU, nekenciu tokiu.
O tu, Medini, nespresk apie visus vyrus pagal save.
NA KA, TESIAM TEMA ax.gif
Atsakyti