Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

ar teko buti kam nuziuretai? kaip ji nuemet, pas ka? ar tikite? kokiais budais apsisaugote? g.gif
juk jau mazuosius zmogeliukus, mamos stengiasi apsaugot, nuo nuziurejimo, blogos akies, isegdamos ziogeli ax.gif

pasidalinkim savo mintimis ir isgyvenimais... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yrka: 03 rugsėjo 2006 - 22:22
Musulmonishkose shalyse nuo nuzhiurejimo (piktos, pavydzios, bloga linkincios akies) saugojamasi "zhydra akimi"(rainele ir vyzdys). Tokius talismanus zmones neshioja kaip ivairius pakabukus, o pasistate nama irgi - papuoshia nama "zhydra akimi".

Kas liecia nuzhiurejimo patirti, nezhinau ka atsakyt. Reta moteru, kurios ziuri taikiu, dziaugsmingu ir gera linkinciu zvilgsniu. Vengiu susitikti su kazhkuo (nepazhistamu) zvilgsniu (ypach su moterimis).

Shiame tinklalapyje mane stebina Motinu drasa "kabinti" savo vaiku, savo ir savo sheimos nariu nuotraukas. Kiek zhinau, nuzhiurejimui lengviausias kelias kai nuotraukoje zmogus zhiuri tiesiai (jei atkreiptumete demesi, dauguma bioenergetiku, ekstrasensu, astrologu ir pan. ju portretuose zhiuri tik "kampu", t.y. niekada tiesiai... Jie tai daro specialiai, saugojasi nuo nuzhiurejimo...energetiniu vampyru... blogu palinkejimu ir t.t.).

O cia... cia tiek daug tu, kurios paprasciausiai pavydi...pyksta, kodel ne ji tapo Mama...pavydi laimingo sheimyninio gyvenimo...
Jus galvojat visos, kas perziuri mazhylio vaisiaus nuotraukas ir apsilanko tuose sheimyniniu albumu tinklalapiuose, kartu dziaugiasi "kokia grazhi sheima!", "koks nuostabus mazhylis", "kokie laimingi zhmones!"...?..
Tas pats, manau, ir su tom nuorodom - kas kiek neschia, kiek ir kada gimusiu vaiku turi.
As ne paranojike, tiesiog, to daryciau ir nepatarciau kitoms.

Atsakyti
Netikiu aš visokiais tokiais dalykais, bet vienas įvykis buvo iš tiesų keistas ir niekaip negaliu aš jo paaiškinti. Buvom nuvykę į svečius ir ten viena boba, kad pristojo prie manęs: "kokia graži mergaitė, kokie gražūs palukučiai" ir t.t. ir pan. nu žinokit namo aš vos parėjau, toks galvos skausmas buvo, pykino ir apskritai dar taip š... savo gyvenime nesijaučiau.
Į pagalba atskubėjo mano mamelė, kai papasakojau apie tą bobą, tai ji padarė kažkokią abrakadabrą, pabraukė man ranka kelis kartus prie akių ir iš karto tas visas negerumas praėjo.
Netikėjau tokiais reiškiniais nei tada nei dabar, tai vargu ar mane sugebėjo pagydyti mano pasąmonės galia, o ka stai buvo tai ir nežinau g.gif
Atsakyti
Sunku pasakyti ar esi nuziuretas... Ar tai gali jausti? Jei pradeda nesisekti? Ar sveikata sutrinka? Man neaisku, kaip suzinoti ar nesi nuziureta...

Beja, viena mano drauge buvo pas bureja, kuri jai pasake, kad ji nuziureta... Ar pan. Jai liepe atlikti savotiska rituala, kad nuimtu ta nuziurejima...
Atsakyti
QUOTE(Jenny @ 2006 09 05, 10:54)
Sunku pasakyti ar esi nuziuretas... Ar tai gali jausti? Jei pradeda nesisekti? Ar sveikata sutrinka? Man neaisku, kaip suzinoti ar nesi nuziureta...

Beja, viena mano drauge buvo pas bureja, kuri jai pasake, kad ji nuziureta... Ar pan. Jai liepe atlikti savotiska rituala, kad nuimtu ta nuziurejima...

koks tas ritualas g.gif ji kaip nors jaute, kad gali but nuziureta..
Atsakyti
Manęs da niekas nenužiūrėjo, bet va vaikus tai ne vieną kartą, kartą vyresnelį turguj boba nužiūrėjo, sakė kitai bobai oi pažiūrėk koks berniukas, ai ai koks gražuolis, bet kai atėjom namo tai tas gražuolis stauge nesavu balsu nežinojau ką daryt, bet prisiminiau kaip mama sakė, jei nužiūrėtu tai vaika atgalia ranka arba drabužio padalke pašluostyt akis, na taip ir padariau, ir iš karto visi blogumai dingo,

Aš tai tikiu bogomis akimis ypač kai žiūri į mažus vaikus, o jie jautrus tokiems dalykams
Atsakyti
QUOTE(yrka @ 2006 09 05, 13:38)
koks tas ritualas  g.gif ji kaip nors jaute, kad gali but nuziureta..


Ne, ji nejaute... jai ta bureja taip sake. Ritualas, tai zinau kad anksti ryta parke apeiti kazkoki rata ir sayti kazkokius zodzius, kurie "nuima" nuziurejima... Tiksliai ji nepasakojo, nes tai butent jai skirta buvo...
Papildyta:
QUOTE(Jurgitele @ 2006 09 05, 15:38)
Manęs da niekas nenužiūrėjo, bet va vaikus tai ne vieną kartą, kartą vyresnelį turguj boba nužiūrėjo, sakė kitai bobai oi pažiūrėk koks berniukas, ai ai koks gražuolis, bet kai atėjom namo tai tas gražuolis stauge nesavu balsu nežinojau ką daryt, bet prisiminiau kaip mama sakė, jei nužiūrėtu tai vaika atgalia ranka arba drabužio padalke pašluostyt akis, na taip ir padariau, ir iš karto visi blogumai dingo,

Aš tai tikiu bogomis akimis ypač kai žiūri į mažus vaikus, o jie jautrus tokiems dalykams


gal ir yra kazkoks rysys...
beja, kaip pagalvoji, tai juk visur nuziurineja: ir troleibuse, ir parduotuveje, ir gatveje... Sako jei tiesiai i akis neziuri, tai negali nuziuret...
Galima ir pajuokauti sia tema, nes pavydzios moterys viena kita visada jau taip nuziuri, kad oi, oi, oi... Jei kaskart blogumai darytusi, tai tas vyktu labai daznai.
O gal tik tuomet, jei nuziurinetojas linki blogo? Tada gal kazkaip ir veikia? g.gif
Atsakyti
kuo labiau itikit nuziurejimu ir kuo labiau stengiates to isvengt, bei ismokt visus budus kaip apsisaugot, tuo labiau i visa tai iklimstat. Negi neturite ka veikti ? Dziaukites gyvenimu, mylekite save ir savo artimus ir nekreipkite demesio i visus situos absurdus. Tik tada jausites laisvos ir nesuvarzytos.
Atsakyti
Na, taip, is esmes tai tik diskusiju ir papostringavimu temos, niekas ir nesuka sau galvos del to smile.gif
Atsakyti
na viskas turi pradzia..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelas7 @ 2006 09 04, 06:52)
Shiame tinklalapyje mane stebina Motinu drasa "kabinti" savo vaiku, savo ir savo sheimos nariu nuotraukas. Kiek zhinau, nuzhiurejimui lengviausias kelias kai nuotraukoje zmogus zhiuri tiesiai (jei atkreiptumete demesi, dauguma bioenergetiku, ekstrasensu, astrologu ir pan. ju portretuose zhiuri tik "kampu", t.y. niekada tiesiai... Jie tai daro specialiai, saugojasi nuo nuzhiurejimo...energetiniu vampyru... blogu palinkejimu ir t.t.).

O cia... cia tiek daug tu, kurios paprasciausiai pavydi...pyksta, kodel ne ji tapo Mama...pavydi laimingo sheimyninio gyvenimo...
Jus galvojat visos, kas perziuri mazhylio vaisiaus nuotraukas ir apsilanko tuose sheimyniniu albumu tinklalapiuose, kartu dziaugiasi "kokia grazhi sheima!", "koks nuostabus mazhylis", "kokie laimingi zhmones!"...?..
Tas pats, manau, ir su tom nuorodom - kas kiek neschia, kiek ir kada gimusiu vaiku turi.
As ne paranojike, tiesiog, to daryciau ir nepatarciau kitoms.


Sutinku su Angelas7 pastebejimu,ir as daznai apie tai pagalvodavau,kad drasios mamos ar jaunos ir nesusimasto,gal netiki tais dalykais,nors jei netiki tai gal ir nera ko bijoti.Sakoma jei esi stipri asmenybe nera ko bijoti t.y. nuziurejimo.
Teko bendrauti su ukrainieciu,tai jis pasakojo,kad ukrainoje tokie dalykai labai paplite,juodoji magija ir visas kitas brudas.Papasakojo ir savo seimos skaudzia patirti.Po tokio pasakojimo kelias dienas atsigauti negalejau,protu nesuvokiama ka gali padaryti pavydus zmogus.

Ka jus manote apie tai kai mama uzsaukia ant savo vaiko,,eik po velniu,, ,,gyvate tu,, ,,durniau,,..........???As manau,kad tai nesamoningas mamos prakeiksmas.
Atsakyti
Siaip esu tikinti ir nuolat biblija skaitau,kurioje radau tokias eilutes,kaip Dievas sako-tebunie pagal jusu tikejima.Tai vat kol tikejau sapnais,viskas ir pildesi,o kai emiau netiket,sapnu reiksmes nesipildo.Nuziurejimais stengiausi netiket,nors buvau daug apie tai girdejus.Bet per velykas pati su tuo susiduriauSutikau pazystama,kuri buvo pagimdzius pries menesi,labai isstambejus,pamacius mane tokia grazia,kudute,issipuosusia(Buvau pries 7men pagimdzius)neslepe pavydo ir kartelio.Labai gyre mano vaika,sake jos ne toks fainas...Tai va po to as dvi sav.negalejau susitvarkyt su vaiku.Jus neisivaizduojat kas jam daresi....pries miega stodavosi ant galvos,istisas dienas budavo viskuo nepatenkintas,nuolat vergdavo,oziuodavosi,as sededavau ir vergdavau...uzrasiau pas neurologa,gyditoja irgi negalejo pasakyt kas yra.Gryzus is gyditojo man toptelejo mintis apie nuziurejima,taigi vaika pakrapinau sventintu vandeniu ir druska.Tiket ar ne,bet vaikas po keliu minuciu pasikeite visos seimos akyse,net mano tevas kuris netiki tokiais dalykais stebejosi.
Dabar jei tenka susitikt su nepageidaujamais asmenim,vaikui uzrisu kur nors raudona kaspina wub.gif
Atsakyti