Įkraunama...
Įkraunama...

Dvarčionių pradinė mokykla

Gal ką nors žinote apie šią mokyklą. Gal būt kas nors iš Saulėtekio vežate vaikus į šią mokyklą.

Ar tai būtų geresnė alternatyva pradinėse klasėse nei M. Daukšos mokykla (apie pastarąją ir forume mačiau prastą atsiliepimą, o esu irgi girdėjusi prastų ir tik prastų atsiliepimų)

Atsakyti
sveiki 4u.gif
I kokia mokykla veda savo vaikus Dvarčioniu, Kairenu mamytes ?
Atsakyti
Negi nera jokios info apie Dvarcioniu pradine mokykla? Ei, mamos, atsiliepkite!
Atsakyti
esu kairėnų mamytė. abu mano bernai baigė dvarčionių pradinę. mokykla nedidelė, klasės neperpildytos, mokytojos ir direktorė- viena draugiška komanda. kas dar g.gif mum patiko 4u.gif
Atsakyti
aciu uz informacija
Atsakyti
Mes gyvenam Galgiuose, as irgi mastau apie sita mokykla, reiks nuvaziuoti apziureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2008 01 09, 20:06)
Mes gyvenam Galgiuose, as irgi mastau apie sita mokykla, reiks nuvaziuoti apziureti ax.gif

mamytes, pasidalinkit patirtim apie sia mokykla ir jos mokytojus 4u.gif
Atsakyti
O Vismaliukams ar Šilėnams priklauso ši mokyklėlė? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milana: 20 vasario 2008 - 14:12
Na mes ir gyvenam tarp Dvarcioniu ir Kairenu ir labai dvejojau kur leisti sunu.
i Dauksos mokykla nenorejau, si man nelabai patiko (bent jau norejosi, kad vaikas pradetu lankyti pradine mokykla)
Domejausi ir Dvarcioniu mokykla, bet dabartine musu (P. Masioto) laimejo tuom, kad salia gimnazijoj yra baseinas (kuri mes lankem, o pastaruoju metu nelankom) doh.gif
tik del to nevedziau i Dvarcionis (nors dabar gailiuosi, butu ir vaikui arti), nors atsiliepimu girdejau neblogu (kaimynu mergaite ten eina) 4u.gif

o del priklausomybes pagal vieta...na mes savo mokykleei ir nepriklauso, ale prieme be problemu 4u.gif (dar kolkas nera tokiu bedu, kas vyksta darzeliuose) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2008 02 20, 15:07)
O  Vismaliukams ar Šilėnams  priklauso ši mokyklėlė? ax.gif

greičiausiai priklauso. jie tik džiaugias naujais vaikais, nes labai jau jų mažai.
yra kairėnuose nuosavam name mokykla, tai mums išvis prie namų. nežinau, dukra paaugs, tai gal dar teks susimąstyt, gal ten leist...
Atsakyti
Keista, kad mazai... aplink daug gyvenanciu ax.gif O ar yra sioj mokyklelej kokiu bureliu, na uzklasines veiklos? Kokia uzsienio kalba? Ka veikia po pamokeliu? blush2.gif
Rug, o kaip vadinas mokykla Kairenuose, ten irgi pradine, gal ji privati?
Atsakyti
Na va pasiskambinau i Dvarcioniu mokykla, rytoj vaziuosim rasyti prasyma. Parasysiu komentarus kaip mums ten pasirode. 4u.gif
Atsakyti