Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

Na aš vakar kepiau "Sagutes" tai labai patiko,tik kad per tą norą greičiau viską padaryti,sudėjau visas į skardą ir tarpus per mažus padariau doh.gif tai nelabai išsipūtė,bet vistiek skanu.Dėkui Sonatinai aciuks.gif
user posted image
Atsakyti
Čalykušu, na galiojimo terminą tai jau visada reikėtų pasižiūrėti smile.gif Aš kildinu orkaitėje (įkaitinu iki 50 C, išjungiu ir dedu uždengtą dubenį su tešla, galima ir dureles palikti vos vos praviras) 4u.gif

Shiduh, smagu, kad blynai ir baravykai pavyko ir patiko smile.gif

Kaliteja, ačiū 4u.gif Malonu, kad "Sagos" buvo skanios rolleyes.gif
Atsakyti
Sonatina, SOS.
Darysiu balandėlių apkepą.
Prie ingredientų parašyta, kad reikia sultinio. O prie aprašymo neparašyta kur tą sultinį dėti.
Būk gera atrašyk, nes einu daryti valgyti unsure.gif .
Atsakyti
Atsiprašau Sonatinos,bet ištirpink karštam vandenuke ir supilk ant paruošto apkepo prieš kepimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ten nurodyta trys puodeliai,na maždaug.Aš niekad nieko nematuoju.Viską dedu "iš akies".Pati porcijas reguliuoju ax.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 09 06, 18:30)
Atsiprašau Sonatinos,bet ištirpink  karštam vandenuke ir supilk ant paruošto apkepo prieš kepimą 4u.gif  4u.gif  4u.gif Ten nurodyta trys puodeliai,na maždaug.Aš niekad nieko nematuoju.Viską dedu "iš akies".Pati porcijas reguliuoju ax.gif  blush2.gif  blush2.gif

Ačiū Sandriuk 4u.gif .
O aš galvojau kaip dabar daryti: ar dėti tik druskos ar druskos nedėti ir pilti sultinį.
Tai dabar aišku, kad pilsiu sultinį.

O šiaip tikiuosi, kad nepagalvojai, kad nežinau ką su sultiniu reikia daryti ir kam jis reikalingas? blush2.gif
Atsakyti
labai noriu padėkot Sonatinai už žuvį marinate thumbup.gif ,dabar tai bus mano mėgstamiausias receptas,daug ką išbandžiau:varškinį tinginį thumbup.gif bandelės su cinamonu lotuliukas.gif ,varškiniai blynai,žuvis prancūziškai ,aguoniniai trikampėliai,kalakutienos vyniotinis,jautienos stroganovas,viskas pavyko ir buvo labai skanu,ačiū tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gaminau makaronų lizdelius su faršu thumbup.gif tik aš gal per daug garstyčių įdėjau arba garstyčios per aštrios
Atsakyti
Labai noriu pakalusti, kur perkat tuos makaronų lizdelius ax.gif kiek žiūrinėjau, niekaip nerandu doh.gif įsivaizduoju, kad jie turėtų prie makaronų būt, betčia gal tik didžiosiose parduotuvėse g.gif
Atsakyti
Šįvakar valgėme labai skanų vyniotinį... rolleyes.gif

user posted image

Kiaušinių – faršo vyniotinis

5 kiaušiniai
250 g majonezo
350 g tarkuoto fermentinio sūrio

Įdarui
500 g faršo
1 svogūno galva
1 kiaušinis
druskos, pipirų

Kiaušinius sumaišyti su majonezu ir sūriu. Supilti į kepimo popieriumi išklotą skardą. Kepti 20 min. iki 200° C įkaitintoje orkaitėje.

user posted image

Šiek tiek ataušinti. Turi gauti gražus minkštas omletinis pagrindas.
Ant pagrindo paskleisti įdarą: faršą, sumaišytą su kiaušiniu, smulkiai supjaustytu svogūnu, pagardintu druska ir pipirais.

user posted image

Pradedant trumpuoju kraštu susukti į vyniotinį. Vyniojasi labai lengvai.

user posted image

Kepti dar 40 min. iki 200° C įkaitintoje orkaitėje.

user posted image

P. S. vyniotinio gaunasi nemažai, bet jį galima supjausčius gabaliukais užšaldyti, o vėliau atšildyti mikrobangų krosnelėje. Skardą naudojau standartinę, esančią prie orkaitės. Faršą reikia dėti žalią ir į jį nepadauginti druskos (aš įdėjau 1 a. š., bet jau buvo šiek tiek per sūru), nes omletas gaunasi pakankamai sūrus (kitą kartą, kad nesigautų taip sūriai, dėsiu majonezo ir grietinės mišinį). Tikrai labai paprasta ir skanu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 18 rugsėjo 2006 - 20:32
QUOTE(JoanaS @ 2006 09 06, 20:46)
Labai noriu pakalusti, kur perkat tuos makaronų lizdelius  ax.gif kiek žiūrinėjau, niekaip nerandu  doh.gif įsivaizduoju, kad jie turėtų prie makaronų būt, betčia gal tik didžiosiose parduotuvėse  g.gif



aš pirkau "saulutėje" bet mačiau ir norfoj ir kt centruose
Atsakyti
Siandien dariau , kaip Sonatina sako viena is top 10 patiekalu biggrin.gif - vistiena jogurtiniame padaze. Aisku, nieko naujo nepasakysiu biggrin.gif - patiekalas pavyko ir buvo labai skanus ax.gif buvo... biggrin.gif
aciukas 4u.gif
Atsakyti
SOnatina tik nepamiršk šio recepto (vyniotinio) į dėti į pirmą puslapį 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alina1018: 06 rugsėjo 2006 - 20:23