Įkraunama...
Įkraunama...

Amžina kova: moterys-vyrai

QUOTE(Medinis @ 2006 09 04, 12:07)
Jei teisingai suprantu vaiko tėvas duoda 300Lt, jūs duodate 550 Lt. Gal jūsų pajamos didesnės nei vaiko tėvo? Beje tėvas nuperka ir daiktus, kurie taip pat įskaičiuojami į išlaikymą. Vaiko išlaikymas - abiejų tėvų pareiga.

Vaiko auklejimas irgi abieju tevu pareiga...
Tetukas nupirko kelis skuduriukus, tai jaudidvyris doh.gif juk nupirkti tai lengviausia, vat isaukleti, isleisti i mokslus, isauginti, tai ne juokas.
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 09 05, 14:33)
juk nupirkti tai lengviausia, vat isaukleti, isleisti i mokslus, isauginti, tai ne juokas

Norėjau tik paklausti: jums vaiko auginimas - vargas ar laimė?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 09 06, 08:14)
Norėjau tik paklausti: jums vaiko auginimas - vargas ar laimė?


gal mano nuomone ir nesvarbi, taciau mano supratimu vaiko auginimas yra ir vargas, yra tuo paciu ir laime.... Tai neatskiriama, nes teikia ir daug dziaugsmo ir daug rupesciu..... Mano nuomone tik tie zmones gali pasakyti, kad vaiku auginimas yra vien tik dziaugsmas, jei patys vaiku neaugina.... Kaip nezinai, tai kitaip ta tikrove ir atrodo.....
Atsakyti
QUOTE(kauke2 @ 2006 09 06, 10:42)
Mano nuomone tik tie zmones gali pasakyti, kad vaiku auginimas yra vien tik dziaugsmas, jei patys vaiku neaugina....

Aš klausiau ar tai laimė. Džiaugsmas ir laimė - skirtingi dalykai. Bet labai ačiū už ramų atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 09 06, 09:14)
Norėjau tik paklausti: jums vaiko auginimas - vargas ar laimė?



bet ir tai laimei reikalingi pinigai. vaikas mamos sypsena nebu sotus ir apsirenges
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 09 06, 09:14)
Norėjau tik paklausti: jums vaiko auginimas - vargas ar laimė?

Na galiu tik savo pavyzdi duoti...
auginu vaika su visiska negalia, jam dabar 12m., ji reikia iki tuliko nunesti, pamaitinti, aprengti, nurengti ir t.t., na zodziu, didelis zmogutis, kaip kudikis, o dar kruva ligu ir taip iki gyv.pabaigos. Be jo neisivaizduoju gyvenimo, nes buna ir liudnu akimirku ir laimingu, visko.
Tai tu man paaiskink, tai laime ar vargas?
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 09 06, 12:17)
Tai tu man paaiskink, tai laime ar vargas

Aš nežinau. Tai jūs turėtumete žinoti ir gyventi tuo žinojimu.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 09 06, 12:28)
Aš nežinau. Tai jūs turėtumete žinoti ir gyventi tuo žinojimu.

Tai jei nezinai, tai neuzdavinek durnu klausimu.
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 09 06, 12:34)
Tai jei nezinai, tai neuzdavinek durnu klausimu.



user posted image
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 09 06, 12:34)
Tai jei nezinai, tai neuzdavinek durnu klausimu.

Klausimas retai kada būna durnas. Dažniau tokie būna atsakymai. Nenoriu nieko įžeisti. Nors jei norite jūs - galiu (kai kuriems žmonėms tai tiesiog būtina).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 06 rugsėjo 2006 - 11:44
QUOTE(Medinis @ 2006 09 06, 12:44)
Klausimas retai kada būna durnas.

Tai sis ir buvo is tu retu...
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 09 06, 12:34)
Tai jei nezinai, tai neuzdavinek durnu klausimu.

Gryžtu prie jūsų pasisakymo. Mane mokino nuo mažumės, kad jei nežinai, tai visų geriausia yra pasiklausti. O vat nervus reikia dėti į konservus.
Hm... gal aš geriau prisilaikysiu to, ką vaikystėje išmokau smile.gif
Atsakyti