Įkraunama...
Įkraunama...

Pirties kepurės ir kt.

neradau temos apie pirties reikmenis,kuriuos galėtume pačios pasisiūti,nusinarplioti ar šiaip susimeistrauti ax.gif mane labai domintų kepurės...parduotuvių lentynose labai jau tos kepurės brangios...apie 35 Lt doh.gif
gal kuri kur radus kokių iškarpų pirties kepurėms ar šiaip kokių įdomių dalykėlių? mirksiukas.gif pasidalinkit informacija blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
nezinau ar ka naujo pasakysiu bet...galima nusipirkti kad ir pigiuose rubuose patikusia kepuryte ja isardyti ir nusibraizyti iskarpa arba deti ant norimos medziagos isardytas detales,susikirpti ir susiuti smile.gif Del medziagos tai mano mociute prisiuvo pirciai kepuriu is nenesiojamo vilnonio palto ir is susivelusio vilnonio megztinio(sitos beje labai fainos biggrin.gif )
Aisku galima ir nusivelti bet cia jau prasom keliaut i veltinio tema biggrin.gif
Atsakyti
Oooo, Jumi, gerų įdėjų čia pametėjai su tais senais paltais smile.gif Tik dar jei kuri iškarpų kokių surastų būyų iš viso pasaka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrinė @ 2006 09 07, 08:22)
Oooo, Jumi, gerų įdėjų čia pametėjai su tais senais paltais smile.gif Tik dar jei kuri iškarpų kokių surastų būyų iš viso pasaka smile.gif


Ir as girdejau, kad is paltu daro. smile.gif
O del iskarpu, tai galima daryti labai paprastai: iskirpti du vienodus trikampius (su labai ilgomis krastinemis) ir susiuti. Atrodo labai graziai ir minimum darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
o mes naudojam vaikiškas megztas blush2.gif
Atsakyti
keliu tema i virsu ax.gif
jau pirtele musu beveik gatava,tik vis dar nieko nepasiuvau blush2.gif
nusipirkau kaune bazeje 5 sandely idomaus audinio,turiu lino likuciu,sakiau is lauko puses desiu ta stora medziaga,o is vidaus lina.tik neradau zalios medziagos storos.noriu vyrams klevo lapu pakarpyti, su gumyte kad uzsidengtu bigsmile.gif

user posted image

dar gerai butu nusipirkti siurkscios frotines medziagos dryzuotos ar lino spalvos,ir va ko pasiuti

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aušrinė @ 2006 09 07, 08:22)
Oooo, Jumi, gerų įdėjų čia pametėjai su tais senais paltais smile.gif Tik dar jei kuri iškarpų kokių surastų būyų iš viso pasaka smile.gif

biggrin.gif MAN TAIP PAT IDOMU, DEKUI
Atsakyti
ishkarpos ir mane domintu blush2.gif
esu nuvelus saunos kepure, bet namie veltos arba per storos arba per skystos...nebent medziaga apvelinet g.gif
papuoshiu tema truputeli:
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
tas klevo lapas vyrams gera ideja dabar jau matau kokius pvz8 nuogalius su lapukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mes tai vėlėm pirčiai kepures smile.gif ir tikrai nenusivylėm 4u.gif
Atsakyti
(kaip matau, tai temele seniai pildyta verysad.gif tikiuosi kad kas nors vis dar cia apsilanko ir gales man patarti schmoll.gif)kokiu budu velet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dragon.fly @ 2008 03 17, 23:07)
(kaip matau, tai temele seniai pildyta verysad.gif  tikiuosi kad kas nors vis dar cia apsilanko ir gales man patarti schmoll.gif)kokiu budu velet? g.gif

slapiu budu wink.gif
Atsakyti