Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo valymas

Tokios konkrecios temos neradau, tad klausiu jusu wink.gif Baigineju Lumene toki putojanti makiazo valikli su ananasu ekstraktu ir noreciau nusipirkti kazka kitokio. Ziurinejau parduotuvej, tik nelabai supratau kuo tie pieneliai skiriasi nuo toniku(?) makiazui valyti. Ar cia skonio reikalas, ar kaip? Dar budama studente turejau pieneli, tai pamenu akis valytis nelabai malonu...
Atsakyti
sveika Agne,
akiu makijaza geriausiai valyti su spec. akiu makijazo nuemeju, ant kai kuriu pieneliu ar toniku kartais raso, kad gerai valyti ir akis - taciau tai tik reklamos sumetimais, kad daugiau ispirktu tokius gerus ekonominius produktus. Taciau tai netinka akims, nes cia oda ypac jautri. Dazniausiai pienelis vartojamas nuvalyti veido makijazui, o po to tonikas - nuvalyti extra nesvarumams kurie ant odos susikaupia per diena, taip pat tonizuoja oda.
Atsakyti
as naudoju L'OREAL EYE MAKE UP REMOVER, tokiam melynam buteliuke su baltu dangteliu. ten toks kaip tonikas, man tai labai patinka, jau keli metai nekeiciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ziedadulke @ 2004 09 13, 23:03)
as naudoju L'OREAL EYE MAKE UP REMOVER, tokiam melynam buteliuke su baltu dangteliu. ten toks kaip tonikas, man tai labai patinka, jau keli metai nekeiciu smile.gif

Tai cia su EYE MAKE UP REMOVER visa veida valaisi g.gif Rodos ''apejai'' is kitos puses- jei jau jautrioms akims tinka, tai veidui juo labiau smile.gif As irgi L'OREAL nusiziurejau.
Aciu lolik uz vertinga patarima wink.gif Ar tokia ziedadulkes gudrybe gera?
Atsakyti
Akiu makiazui nuvalyti naudoju Nivea visage valikli- thumbup.gif , o veidui man labai geras Margaritos pienelis- nebrangus, skaniai kvepia, nedirgina odos-liuks smile.gif
Atsakyti
g.gif As tai makijaza valausi paprastu Margaritos pieneliu, na kur makiazui valyti wink.gif
Jau daug metu ji vartoju, ir jis man tikrai tinka thumbup.gif Ir kaina prieinama wink.gif
O specialiai akiu makiazui nuvalyti, tai specialiu priemoniu neperku, gal del to, kad mano veido oda nejautri g.gif
Atsakyti
QUOTE (lolik @ 2004 09 13, 23:02)
sveika Agne,
akiu makijaza geriausiai valyti su spec. akiu makijazo nuemeju, ant kai kuriu pieneliu ar toniku kartais raso, kad gerai valyti ir akis - taciau tai tik reklamos sumetimais, kad daugiau ispirktu tokius gerus ekonominius produktus. Taciau tai netinka akims, nes cia oda ypac jautri. Dazniausiai pienelis vartojamas nuvalyti veido makijazui, o po to tonikas - nuvalyti extra nesvarumams kurie ant odos susikaupia per diena, taip pat tonizuoja oda.

Paaiskinta tiesiog puikiai!
Tos priemones, kur 3 in 1 (trys viename atseit) tai atitinka posaki ”kas tinka viskam, netinka niekam”. Akiu makiazo valiklis yra viena, pienelis - odos nesvarumams nuvalyti (isskyrus akis), o tonikas - uzbaigia valyma t.y. dar geriau nuvalo (isskyrus akis). Pienelis ir tonikas nevartojami atskirai, o yra dvi priemones papildancios viena kita. Beje, geriausia naudoti vienos firmos linija - pieneli, tonika, krema.
Atsakyti
"Tos priemones, kur 3 in 1 (trys viename atseit) tai atitinka posaki ”kas tinka viskam, netinka niekam”. "

Isdrysiu papriestarauti rolleyes.gif
As naudoju labai puiku veido prausikli 3-in-1, tos trys sudedamosios dalys t.y :
1. pienelis
2. kauke
3. tonikas
Akis valausi tik su atskiru akiu makiazo nuemeju.
Dabar pasakysiu kam tinka tie produktai 3-in-1 arba 2-in-1:
jeigu mes turim laiko ir noro naudoti pieneli, kauke (2 kart i savaite) bei tonika atskirai, tai labai gerai, bet jeigu moteris naudoja tik pieneli ir tonika ir neturi laiko kada detis kaukes, arba naudoja pieneli ir kaukes, bet pamirsta tonika, tokiu atveju musu odai naudingiau pasirinkti produkta 3-in-1.
Atsakyti
As irgi uz 2in1.Pabandykit Clinians Firmos,kaina 15lt pieneli ir tonia du viename thumbup.gif
Atsakyti
as akis irgi su spec, akiu makiazui nuvalyti priemone valausi - Clinians. o veida su Kolastynos (atrodo lenkiskaas) pieneliu nusivalau, nusiprausiu su vandeniu ir pasitepu kremu. toniko nenaudoju, kazkada buvau nusipirkus, bet jokio akivaizdaus skirtumo nepastebejau, tai ir nebenaudoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 09 13, 17:27)
Tai cia su EYE MAKE UP REMOVER visa veida valaisi g.gif Rodos ''apejai'' is kitos puses- jei jau jautrioms akims tinka, tai veidui juo labiau smile.gif As irgi L'OREAL nusiziurejau.
Aciu lolik uz vertinga patarima wink.gif Ar tokia ziedadulkes gudrybe gera?

na, mat, gal busiu truputi netiksliai issireiskus... Kazkaip net nepagalvojau parasyt, kad mano vienintelis makiazas yra akiu dazymas smile.gif Nenaudoju jokiu pudru, krempudru, nieko, tai nelabai buna ka valyt...smile.gif Bet ir su tokiu nusivalius veida karts nuo karto, gi nieko nebutu...smile.gif
Atsakyti
O aš šiuo metu naudoju taipogi trejopo poveikio pienelį "Serebnaja rosa" su sidabro jonais (pigus - kaina apie 5 Lt Eurocos) 3-jopo poveikio - nes rašo, kad tinka ir veido ir akių ir lūpų valymui - hm g.gif lūpų niekad sepc nevalau - pakanka jas nuvalyti servėtėle, o veidui gerai - na tai ir akis tuo pačiu valau. Po to dar tos pačios linijos toniku veidą nuvalau wink.gif

Anksčiau esu naudojus akių makiažui valyti Nivea valiklį - bet nuo jo dirgino akis, dar Lumene bandžiau - bet irgi kažkokio labai gero efekto nuvalant - nei tarp pigių valiklių nei tarp Lumene nepastebėjau g.gif
Atsakyti