Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jus veikia užtemimai?

Idomu pasidarė ar man viena veikia užtemimai... g.gif ar ir jūs jaučiate mėnulio, saulės užtemimų jėga ir galią? Ar nebūna,kad ta diena (ar net prieš kelias dienas) pradedate negerai jaustis, emociškai nestabilesnis tampate, padaugėja kivirčų ir susipykimų....?

Nes aš šiandien labai stipriai jaučiu mėnulio užtemimo jėgą ... apsižliumbiau vos tik išlipus iš lovos cry.gif cry.gif cry.gif



Papildyta:
Rugsėjo mėnesį bus tarpsnis tarp dviejų užtemimų. Vienas iš jų įvyks rugsėjo 7 d. – tai dalinis Mėnulio užtemimas. Tai nėra labai fatališkas momentas, tačiau nėra ir malonus. Kitas, Saulės užtemimas įvyks rugsėjo 22 d. Taigi tarpas tarp rugsėjo 7 ir 22 d. vadinamas laikotarpiu tarp užtemimų. Paprastai tai visuomet yra sudėtingesni momentai. Kiekvienais metais įvyksta mažiausiai keturi užtemimai – du Saulės ir du Mėnulio, ir nėra nieko išskirtino, kas vyktų kasmet. Tačiau kartais užtemimai būna sunkesni pagal planetų konfigūracijas, kartais geresni. Šiemet Saulės užtemimas, kuris įvyks rugsėjo 22 d., yra vienas iš sudėtingesnių, sunkesnių. Kiek nemalonus ir rugsėjo 7 d. Mėnulio užtemimas. Kodėl?

Ogi todėl, kad šie užtemimai liečia Mergelės zodiako ženklą, kuriame šiuo metu yra ir Lilit. Ką gi tai išryškina? Visų pirma pastaruoju metu gali labai padaugėti sukčiavimų. Juk Mergelė yra žodžiai, dokumentai, popieriai, mintys, kalba, o kai tai išryškinta negatyviąja prasme (dėl Juodojo Mėnulio Lilit buvimo Mergelėje), tai gali paskatinti protą būti piktam, mąstyti piktai arba neteisingai, palinkti į melą, klastą, apgaulę – to gali būti labai daug, taip pat ir neteisingos informacijos, sąmoningo klaidinančio melo, daugiau vagysčių, anoniminių laiškų, kuriuose šnekama netiesa. Šiuo metu labai reikėtų stengti dėl neatidumo nepadaryti klaidų dokumentuose, popieriuose, kaupiant informaciją arba ją perduodant kitiems.

Tai gali būti neefektyvių sprendimų laikas, kurie daromi vadovaujantis tik protu, o ne širdimi, ne kartu ir protu, ir sąmone, dvasia ir širdimi, bet būtent atskirai, daugiau pasiremiant praeitimi, be vidinio tikėjimo. Labai svarbu tame tarpsnyje išsaugoti tas vertybes, kurios yra brangios visą Jūsų gyvenimą, nes šis metas išoriškai gali atrodyti visiškai normaliai, tačiau sieloje gali būti niūru, tamsu, mažėti prasmės. Taigi tą vidinės prasmės pojūtį ir yra svarbu apginti, išlaikyti, kaip ir tikėjimą žmogiškumu, humanizmu, tiesiog šviesiais dvasiniais dalykais, neprarasti to dėl laikinų faktų poveikio. Man atrodo, kad tai yra viena iš pagrindinių šio meto užduočių.

Panašus fonas gali pradėti jaustis jau dabar, nes juk šiuo metu Saulė, Marsas, Merkurijus, Ketu ir Lilit yra Mergelėje, tad minėtos aktualijos jau galioja. Užtemimai tik dar labiau išryškina šviesos ir tamsos kovą, tuos prieštaravimus tarp žmogaus visumos pajutimo bei veikimo iš jos, jaučiant tiesą savo vidumi. Užtemimai skatina remtis tik žodžiu, informacija ir manipuliuojant tuo. Tai metas, kai svarbu sugebėti apginti save nuo išorinės neteisingos informacijos, manipuliacijų, neleisti sau pačiam manipuliuoti kitais, neleisti, kad kiti tavimi manipuliuotų, tai yra apginti tiesą savyje pirmiausiai dėl paties savęs.
Atsakyti
mane veikia tai tikrai unsure.gif
Atsakyti
na manes neveikia, gal del to kad visa tai ignoruoju ir tuom netikiu? g.gif
Atsakyti
mane paveikė tik tiek, kad aš neiškenčiau tik pro butelio užtamsintą stiklą žiūrėti ir vistiek paciokinau ir plikom akim, tai sakyčiau nuo to laiko akys pagedo unsure.gif
Atsakyti
o tu pliampacki, tai siandien uztemimas buvo ohmy.gif as zvengiu nuo pat ryto, nuotaika superine ohmy.gif nieks manes jauciu neveikia, nes net nezinau kada jie buna laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(GELALA @ 2006 09 07, 06:32)
mane veikia tai tikrai unsure.gif



Tiki i Dieva ir atvirai prisipazysti jog ignoruoji gamtos veiksnius? g.gif
Matosi is postu....kad uzstriges pusiaukeleje, bet cia tik mano nuomone... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 09 07, 20:32)
Tiki i Dieva ir atvirai prisipazysti jog ignoruoji gamtos veiksnius?  g.gif
Matosi is postu....kad uzstriges pusiaukeleje, bet cia tik mano nuomone... lotuliukas.gif

unsure.gif o kur tu matai ignoravima? g.gif juk ji sako, kad ja veikia...
Atsakyti
Kaip gerai toms,kuriu neveikia uztemimai... is blogos puses, siek tiek pavydziu jums cool.gif
Man vakare tai visai jau nieko nuotaika buvo, bet is ryto...ir kelios dienos pries uztemima- pati saves nesupratau,kas man darosi... g.gif
Atsakyti
Bet tam, kad atsakyčiau į klausimą turtūt reiktų stebėt save per užtemimus- niekad nebandžiau. Labai smagiai šiandien diena prasidėjo, tik važiuojant į darbą labai daug avarinių situacijų buvo+viena avarija pakeliui. Gal yra žmonių, kuriuos rimtai veikia ir iš to pasekmes jaučia ir kiti, esantys aplink g.gif

Pastebėjau tik tiek, kad per pilnatį padaugėja keistų ir konfliktiškų klientų. Nors sau pilnaties ypatingo poveikio nejaučiu smile.gif
Atsakyti
Mane veikia pilnatis.Nervuota pasidarau,blogai miegu...
Atsakyti
Na ir kaip jus veikia ką tik buvęs užtemimas? Mane tai nekaip...
Atsakyti
užtemimų poveikio tikrai nejaučiu, galbūt todėl, kad kiekvieną dieną sutinku su meile ir padėka Dievui už dar vieną galimybę būti čia. Tačiau mėnulio fazes žinoti ir atpažinti vertėtų kiekvienam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurale: 24 rugsėjo 2006 - 15:18