Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatos mokykloje vaikučiams

Sveikos mamytės, gal susidūrėte su panašiais rūpesčiais. Mama viena augina du vaikus, abu eina į mokyklą. Iš tėvo gauna min. elimentus ir tai nereguliariai. Mamos pajamos irgi mažos. Žinau, kad mokykloje vaikai iš sunkiai besiverčiančių šeimų gauna ir nemokamą maitinimą, ir skiriami pinigai (berods 300 Lt bus), ir pan. Gal žinot kur reikia kreiptis, su kokiais dokumentais ir kokios pagalbos galima tikėtis, jei šeima nėra asociali, jokiose įskaitose nestovi, mama negeria ir t.t. - tik pajamos mažos. Ačiū už info.
Atsakyti
QUOTE(sprinza @ 2006 09 07, 10:46)
Sveikos mamytės, gal susidūrėte su panašiais rūpesčiais.  Mama viena augina du vaikus, abu eina į mokyklą.  Iš tėvo gauna min. elimentus ir tai nereguliariai.  Mamos pajamos irgi mažos.  Žinau, kad mokykloje vaikai iš sunkiai besiverčiančių šeimų gauna ir nemokamą maitinimą, ir skiriami pinigai (berods 300 Lt bus), ir pan. Gal žinot kur reikia kreiptis, su kokiais dokumentais ir kokios pagalbos galima tikėtis, jei šeima nėra asociali, jokiose įskaitose nestovi, mama negeria ir t.t. - tik pajamos mažos.  Ačiū už info.



kiek zinau, reikia i mokykla ( klases aukletojui ) pristatyti pazymas apie mazas pajamas. nemokamas maitinimas tai tikrai priklauso. del pinigeliu tai dar sito negirdejau...
mano mama situos dalykus ismano, butinai paklausiu siandien ir pasakysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 09 07, 10:54)
kiek zinau, reikia i mokykla ( klases aukletojui ) pristatyti pazymas apie mazas pajamas. nemokamas maitinimas tai tikrai priklauso. del pinigeliu tai dar sito negirdejau...
mano mama situos dalykus ismano, butinai paklausiu siandien ir pasakysiu mirksiukas.gif

Kad maitinimas nemokamas, tai tikrai zinau, bet kad dar pinigeliai, tai ir as negirdejau schmoll.gif
Atsakyti
Pabandžiau pasiaiškint, bet ne ką sužinojau. Tie pinigėliai - įsigalios nuo 2007 01 01 ir tai bus sudėtingesnė procedūra. Dar reiks paskaityti LR SOCIALINĖS PARAMOS MOKINIAMS ĮSTATYMĄ, Valstybės žinios 2006 06 30, Nr.73-2755, 5str.
Atsakyti
As kiek zinau, seimoms, kuriu mazos pajamos (atrodo vienam asmemiui jei tenka maziau nei 275lt.) gauna maitinima ir gali gauti vienkartine pasalpa rugsejo men. apsipirkti mokyklai ir ji yra 150 lt. 4u.gif
Atsakyti
šį mėnesį suma vienam žmogui padidėjo;ji yra 277,50lt
Atsakyti
QUOTE(marsiukė @ 2006 09 28, 17:05)
šį mėnesį suma vienam žmogui padidėjo;ji yra 277,50lt

Tai bent padidejimas - nuo 275 iki 277,50 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2006 09 28, 21:32)
Tai bent padidejimas - nuo 275 iki 277,50 doh.gif

Ne, tu tikrai klysti - ne nuo 275, o buvo 247, 50lt.
Atsakyti
QUOTE(marsiukė @ 2006 09 29, 19:43)
Ne, tu tikrai klysti - ne nuo 275, o  buvo 247, 50lt.

O cia jau tos vienam seimos asmeniui tenkancios pajamos tikrai oficialiai padidejo, ar vel tik koks projektas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2006 09 29, 19:10)
O cia jau tos vienam seimos asmeniui tenkancios pajamos tikrai oficialiai padidejo, ar vel tik koks projektas g.gif

Ne, ne projektas, tikrai oficialiai padidėjo. Pati tvarkau tuos dokumentus, kadangi esu klasės auklėtoja, tai mokytojų kambary iškabintas skelbimas, liepiantis perspėti mažas pajamas gaunančias šeimas. Ir tikrai nemokamą maitinimą
+ 70lt parama mokinio reikmenims pas mane dar gaus 2 mokinukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marsiukė: 29 rugsėjo 2006 - 19:25
QUOTE(marsiukė @ 2006 09 29, 20:25)
Ne, ne projektas, tikrai oficialiai padidėjo. Pati tvarkau tuos dokumentus, kadangi esu klasės auklėtoja, tai mokytojų kambary iškabintas skelbimas, liepiantis perspėti mažas pajamas gaunančias šeimas. Ir tikrai nemokamą maitinimą
+ 70lt parama mokinio reikmenims pas mane dar gaus 2 mokinukai.

O gal tu, marsiuke, galetum tiksliau pasakyti, kokius dokumentus reikia pristatyti i mokykla, norint gauti nemokama maitinima ir ta parama mokinio reikmenims?? g.gif
Gal kam praverstu..
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2006 09 29, 21:58)
O gal tu, marsiuke, galetum tiksliau pasakyti, kokius dokumentus reikia pristatyti i mokykla, norint gauti nemokama maitinima ir ta parama mokinio reikmenims?? g.gif
Gal kam praverstu..

o gal zinote iki kada reikia pristatyti tuos dokumentus del paramos?
Atsakyti