Įkraunama...
Įkraunama...

Dora The Explorer

ar jusu vaikuciai ziuri siuos filmukus g.gif ? as savo dukros negaliu atitraukt nuo ju doh.gif . net lietuviskais multikais taip nesidomi, kaip siais. jie yra skirti mokytis vaikams anglu(ispanu) kalbos, padaryti zaidimo forma, veikejai sprendzia ivairias uzduotis, skaiciuoja, masto. super filmukas. man ir paciai patinka paziureti thumbup.gif . siulau ir jums parsisiusti cool.gif . dukra nuo 3 metu ziuri ir iki siol nenusibodo rolleyes.gif

cia galima veikejus pamatyti ax.gif :
http://nickjr.co.uk/...dora/index.aspx
Atsakyti
Mano beveik 4 metų Kleo yra Doros fanė jau kokius metus. Prasidėjo viskas nuo filmukų, o po to jau kaip ir tikrai fanei pradėjau rinkti įvairius daiktus su Dora. Tai dabar jau turi sportbačius su Dora, lėkštę, šaukštą su šakute, gertuvę, stalo žaidimą, kelis rankšluoščius, daug filmukų ir kelis kompiuterinius žaidimus.

Nors aš tiesa pasakiu nesuprantu ką ji tose multikuose atranda, nes nelabai aišku, kokia ten mokymo sistema, kodėl visą laiką kartojamas kelias iš 3 punktų, kurių pavadinimai niekaip tarpusavyje nesusiję, taigi vaikas gali įsiminti jų seka, bet kokia prasme? g.gif

Doros daineles jau mintinai žino bigsmile.gif: ir tą, kuri pradžioje būna (Dora-Dora-Dora the explorer) ir pabaigoje (We did it), na ir ten trumpasias šitas (I'm the map ir Backpack-Backpack).

Tiesa, mačiau CUP Vilniuje vaikiškus rankinukus su Dora ir Dora-lėlė-kuprinė, o Maximose anksčiau buvo saldainiai su doros ir boots'o žaisliuku.
Atsakyti
Aš parsisiunčiau turbūt trumpiausią filmuką su Dora, įdomu ir pačiai buvo, kas tai per daiktas ir kaip vaikas žiūrės? Tai kokybė labai prasta (kitų gal bus geresnė) bet manoji labai įdėmiai žiūrėjo. Taigi dabar parsisiuntus beveik visą senąją animaciją paleidau doros serijas pompuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 09 07, 14:06)
Nors aš tiesa pasakiu nesuprantu ką ji tose multikuose atranda, nes nelabai aišku, kokia ten mokymo sistema, kodėl visą laiką kartojamas kelias iš  3 punktų, kurių pavadinimai niekaip tarpusavyje nesusiję, taigi vaikas gali įsiminti jų seka, bet kokia prasme?  g.gif

na, kiekvienas kelio punktas - uzhduotis, kuria reikia ishspresti (suskaichiuoti, surasti daiktus, ishmokti nauja zhodi ir tt). padarai uzhduotis - t.y., nueini kelia - ir gauni priza - kartais, pvz., zhvaigzhdute. plius, ta kelia eini noredamas padeti kokiam herojui...
mano vaikai irgi ankschiau mielai zhiuredavo ir bezhiuredami spresdavo tas uzhduotis. ash jiems paaishkindavau, ka reikia daryti. bet dabar jiems jau nebeidomu, nusibodo.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2006 09 07, 14:17)
na, kiekvienas kelio punktas - uzhduotis, kuria reikia ishspresti (suskaichiuoti, surasti daiktus, ishmokti nauja zhodi ir tt). padarai uzhduotis - t.y., nueini kelia - ir gauni priza - kartais, pvz., zhvaigzhdute. plius, ta kelia eini noredamas padeti kokiam herojui...
mano vaikai irgi ankschiau mielai zhiuredavo ir bezhiuredami spresdavo tas uzhduotis. ash jiems paaishkindavau, ka reikia daryti. bet dabar jiems jau nebeidomu, nusibodo.

siaip idomu, kiek seriju turejot/turit g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 09 07, 14:20)
siaip idomu, kiek seriju turejot/turit g.gif ?

zhiuredavom per kabeline tel. Nickelodeon kanala. ten iki pietu buna mazhiems vaikams skirta programa ir rodo tikrai labai simpatishkus "pedagogishkai teisingus" filmukus.
Atsakyti
Ko tai nieko apie juos nežinau, gal kas galit pavyzdinį filmuką įkelti?Ačiū
Atsakyti
Mano Smilte irgi Dora isimylejus. Bet kai persikelem kitur gyvent, kur neturim kabelines, tai primirso truputi smile.gif
Bet pamacius parduotuvej, pvz, kuprine su Doros atvaizdu, abejinga nelieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LukMa @ 2006 09 08, 00:03)
Ko tai nieko apie juos nežinau, gal kas galit pavyzdinį filmuką įkelti?Ačiū

vakare imesiu maza filmuka pasiziurejimui mirksiukas.gif . turiu apie 70 seriju parsisiuntus smile.gif

uzsienyje ziuredavom per nick jr kanala ax.gif
Atsakyti
Laukiu, ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi Doros zemeje gyvenam lotuliukas.gif Vienu momentu vaikai buvo labai labai "uzsikabliave", dabar aciu dievui atslugo. Mano vyresnioji mokykleleje mokosi ispanu kalbos, tai gal jai tas filmukas tarsi savotiskas ziniu pritaikymas - "juk ir Dora mane supranta" ax.gif Treciasis jos gimtadienis buvo Doros tema blush2.gif Tai darem meksikietiska maista, nusamdem aktore, kuri buvo pasipuoshusi Doros kostiumu bigsmile.gif Dukros draugams ir bendraamziams tai buvo kazkas tokio neitiketino rolleyes.gif


Yra naujesnis serialas, apie Doros broli "GO Diego GO" doh.gif Principas panasus, Diego didelis gyvuneliu myletojas, tai sitas filmukas daugiau apie laukine gyvunija. Tai dabar pas mus namie Diego karaliauja ax.gif


Nickelodeon kanalas bizniuka ir stai taip daro tongue.gif Tik man idomu, kaip uzmigti tokio ryshkumo kambariuose g.gif
Atsakyti
ikeliau parsisiuntimui viena is filmuku rolleyes.gif . kokybe ne is geriausiu, nes keliau viena is maziausiai MB turinciu blush2.gif .
Dora the explorer - Pablos flute 4u.gif
Atsakyti