Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Jolanta Šakalienė

Sveikos merginos smile.gif aš lankausi pas šią daktarę bigsmile.gif . Ji man atrodo labai maloni , visada linksma smile.gif .

Kas dar lankotės (lankėtės) pas ją? Ar tarėtės dėl gimdymo pas ją? Ir šiaip kokia nuomonė...
Atsakyti
QUOTE(Vaidavb @ 2006 09 09, 10:48)
Sveikos merginos smile.gif aš lankausi pas šią daktarę bigsmile.gif . Ji man atrodo labai maloni , visada linksma smile.gif .

Kas dar lankotės (lankėtės) pas ją? Ar tarėtės dėl gimdymo pas ją? Ir šiaip kokia nuomonė...


As pas ja gimdziau pries 4 m. Taremes is anksto. Siap ji man pasirode maloni, jaunatviska. Aisku, mano atvejis buvo labai paprastas - planinis cezaris. Tai per daug bendrauti su pacia gydytoja ir neteko. Bet po operacijos beveik kasdien uzeidavo, teiraudavosi, kaip sekasi. Viskas buvo sutvarkyta, surikiuota: atskira palata su dusu ir WC. Zodziu, buvau patenkinta ir laiminga.
Dabar, besiruosdama antrajam gimdymui, pasiskaiciau labai ivairiu atsiliepimu apie ja temoje Mazylio GN. Butu idomu suzinoti pas ja normaliai gimdziusiu mamyciu atsiliepimus.
Atsakyti
As irgi lankausi pas ja. O jau kiek ir kokiu atsiliepimu girdejau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Ir labai geru ir labai blogu. Bet nutariau, kad vistik reikia pasitiketi savo nuomone. Man asmeniskai ji liux (bent kol kas) thumbup.gif Jau taip moka pakelti nuotaika thumbup.gif thumbup.gif Net gatvej kazkada susitikus ji pirma pakalbino, pasijuokem, paklause ar vykdau visus jos nurodymus... O dar vienas pliusas jai, kad ji tokia "naturaliste". Neliepia prisipirkti visokiu vitaminu ir saujom juos gerti, o pataria ka valgyti, kad gautum kuo daugiau reikalingu medziagu. Pvz. ziedadulkes, biciu pikis veikia kaip multivitaminai ir pan. O su ja del gimdymo dar nesitariau, nes neapsisprendziau ar isvis verta su kokiu konkreciu gydytoju tartis ir moketi jam pinigelius. ax.gif Bet jei jau tarsiuos, tai manau su ja.
Vat kaip pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Man pries 3 metus teko gimdyti pas gydytoja Jolanta Sakaliene. Tariausi is anksto. Buvau pernesiojusi vaikuti savaite, taigi gimdziau su su skatinamaisiais. Buvo padarytas epidiuras, bet gerai nesuveike. Del pacio gimdymo esu patenknta. Si daktare nera "saldi", gal daugiau konkreti. Po gimdymo taip pat gavau palata su dusu, tualetu. Jei bus antra mazylis, tikriausiai vel kreipsiuosi i ja. rolleyes.gif
Atsakyti
gimdem pas ja trys drauges -sudraske taip kad norisi i teisma paduot.draugei kakleli jau operavo del vezio itarimu man gimda nukrito.neleido akuserei kirp o paskui atsiprasinejo ir dar buvau kelis kart susitikus tai sundaktare paskutine.bet tai mano nuomone.
Atsakyti
apsilankius pas betkuri kita gydytoja, apie sia gydytoja iskart pasidarytu labai prasta nuomone, gulejau tris sav., bet neivieno tokio neatsakingo ir nenormalaus gyd neteko matyt. Visos meldesi, kad tik netektu gimdyt per jos budejima. Vienai nesiseke gimdyt tai jos gydytoja pasikviete i pagalba sia gyd., tai ji vargse taip issigando ja pamacius tarpdury, kad iskart pagimde biggrin.gif
Atsakyti
na, nezinau, as buvau pas ja du kartus ir gavau minimuma informacijos, nei ji svere nei matavo, nei tepineli paeme, tik ziuri ir sypsosi..... 3 apsilankymo nelaukiau ir persirasiau pas kita gydytoja....
Atsakyti
Su sia gydytoja esu susidurusi tik tiek, kad kai reikejo konsultacijos ir paskambinau i Mazylio GN, tai pas ja jokiu eiliu nera, kaip pas kitas gydytojas. Ji niekuomet neturi jokiu pacienciu. todel labai idomu, ar del to, kad pas ja niekas neina ar ji super greitai viska atlieka? smile.gif
Atsakyti
Gulejau patologiniame del prieslaikinio gimdymo, tai teko keleta gydytoju pamatyti ax.gif Sakalienes vakarine apziura buvo tokia: atidariusi palatos duris tik galva ikiso ir paklause, ar jauciat judesius. Ir dingo g.gif
Cia tik mano nuomone, bet geriau negimdykit pas ja fear.gif Tikrai yra Mazylyje geresniu gydytoju.
Atsakyti
Nemazai teko guleti nestumo metu mazylyje, tai su dauguma gydytoju esu susidurusi ax.gif Nenoreciau pas ja papulti netgi apziurai, nekalbu apie pati gimdyma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sala77 @ 2006 10 18, 13:03)
Gulejau patologiniame del prieslaikinio gimdymo, tai teko keleta gydytoju pamatyti ax.gif Sakalienes vakarine apziura buvo tokia: atidariusi palatos duris tik galva ikiso ir paklause, ar jauciat judesius. Ir dingo g.gif
Cia tik mano nuomone, bet geriau negimdykit pas ja fear.gif Tikrai yra Mazylyje geresniu gydytoju.

tai kai a gulejau po operacijos,o jinai savaitgali budejo,tai per visa aukshta apleke per trumpa reklamele filmo metu.pro pravertas duris girdejom.ikisaho irgi nosi ir paklause,ar gerai viskas,tai spejau tik prasizioti,kad skauda,noriu nuo skausmo adatos,bet pasikalbejau jau tik su sienom...seniai gydytoja buvo ishrukus...
bet pavadinimas,kad ta para budejo gydytoja smile.gif
Atsakyti
Teko man pries kelias dienas pas ja gimdyti,bet nesusitarus,papuoliau per jos budejima.Istikruju tai negaleciau pasakyti kazka labai gero,bet ir nieko blogo,labai trumpam uzbegdavo pasiziureti kaip man sekasi ir tiek,nors kai jau gimdziau mane vis padrasindavo pasakydama,kad as saunuole,tai man patiko ax.gif
Atsakyti