Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiskyrėte. Vaikų priežiūros klausimas

Issiskyrete. Kaip priziurite vaikus? Ar taip nebuna, kad savo buvusios zmonos/drauges nenorite matyti, ar tai paveikia jusu poziuri, bendravima su vaiku?
Atsakyti
Mielas Antanai, nesupratau Jusu, Jus einate bendrauti su vaiku ar su ex- zmona ar ex- drauge? Manau, kad Jus dar neapsisprendete savo jausmuose. Kaip gali paveikti Jusu bendravima su vaiku ex zmona/drauge? Niekaip. Jums tik reikia gerbti vaiko motina. Ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2006 09 10, 01:21)
Issiskyrete. Kaip priziurite vaikus? Ar taip nebuna, kad savo buvusios zmonos/drauges nenorite matyti, ar tai paveikia jusu poziuri, bendravima su vaiku?


bent as tai savo ex visai nenoriu matyt siurpas krato vien pagalvojus... o jai sutinku mieste stengiosi pereiti y kita gatves puse kad tik likciau nepastebetas cool.gif
Papildyta:
QUOTE(laureta @ 2006 09 23, 11:17)
Mielas Antanai, nesupratau Jusu, Jus einate bendrauti su vaiku ar su ex- zmona ar ex- drauge? Manau, kad Jus dar neapsisprendete savo jausmuose. Kaip gali paveikti Jusu bendravima su vaiku ex zmona/drauge? Niekaip. Jums tik reikia gerbti vaiko motina. Ir tiek.



o jaigu ta ex zmona yra siektiek pagerinta ??? stupid.gif
ysivaizduok tokia situacija tu nueini aplankyt vaiko o tavo ex slankioja is paskos ir groja per nervus ... bandai iseiti y lauka bet ir ji is paskos ir toliau grizina ... ar manai kad tai nekeicia bendravimo su vaiku ???
taip sakau nes pas mane tokia pati situacija tik ne as einu pas vaika o mano ex kartais ateina aplankyti vaiko o tik atejus pradeda reikst savo nuomone kaip tu cia apsirenges kokie ce tapetai nesveiki ir taip toliau be tik nervus patampyt kat ir kur beeisi ji is paskos ...
Atsakyti
Teismo sprendimu patvirtinama skyrybų sutartis ir nustatoma:

Tėvas įsipareigoja bendrauti su nepilnamečiu vaiku ir dalyvauti jį auklėjant, o motina įsipareigoja nekliudyti jo tėvui bendrauti su nepilnamečiu vaiku, su juo matytis ir dalyvauti jį auklėjant. Dėl tėvo bendravimo su nepilnamečiu vaiku bei dalyvavimo jį auklėjant tvarkos šalys įsipareigoja kiekvienu atveju susitarti žodžiu ir geranoriškai, atsižvelgdamos į vaiko interesus bei konkrečias aplinkybes.

Kaip susitariate, taip ir darykite, bet nepamirškite, kad vaiko interesai yra svarbiausi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panamira @ 2006 11 06, 14:36)
Teismo sprendimu patvirtinama skyrybų sutartis ir nustatoma:

Tėvas įsipareigoja bendrauti su nepilnamečiu vaiku ir dalyvauti jį auklėjant, o motina įsipareigoja nekliudyti jo tėvui bendrauti su nepilnamečiu vaiku, su juo matytis ir dalyvauti jį auklėjant. Dėl tėvo bendravimo su nepilnamečiu vaiku bei dalyvavimo jį auklėjant tvarkos šalys įsipareigoja kiekvienu atveju susitarti žodžiu ir geranoriškai, atsižvelgdamos į vaiko interesus bei konkrečias aplinkybes.

o man atrodo, kad reikia atsizvelgti ir i tecio nuomone bei jausmus. juk negalima po skyrybu ji versti vel susitikineti su ex, ar "rupintis" vaiku jei jis to nenori! na taip, pareigos jausmas turetu buti, bet jeigu tetis nesijaucia toks suzavetas bendravimo ideja, tai kam ji "prievartauti"??? manau nereikia schmoll.gif schmoll.gif galiu pasakyti, kad dazniausia po skyrybu tas bendravimas buna tik kaip sakoma del akiu: o ka kiti (tevai, gimines, draugai) pasakys ar pagalvos?! 100 metu!!! gyvenkit teveliai tik del saves, visos tetules turejo savo gyvenimus ir galejo tvarkytis kaip norejo, taigi jos neturi jokios teises dabar jums priekaistauti ar nurodineti!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bucka @ 2007 06 10, 19:42)
o man atrodo, kad reikia atsizvelgti ir i tecio nuomone bei jausmus. juk negalima po skyrybu ji versti vel susitikineti su ex, ar "rupintis" vaiku jei jis to nenori! na taip, pareigos jausmas turetu buti, bet jeigu tetis nesijaucia toks suzavetas bendravimo ideja, tai kam ji "prievartauti"??? manau nereikia  schmoll.gif  schmoll.gif galiu pasakyti, kad dazniausia po skyrybu tas bendravimas buna tik kaip sakoma del akiu: o ka kiti (tevai, gimines, draugai) pasakys ar pagalvos?! 100 metu!!! gyvenkit teveliai tik del saves, visos tetules turejo savo gyvenimus ir galejo tvarkytis kaip norejo, taigi jos neturi jokios teises dabar jums priekaistauti ar nurodineti!!!  drinks_cheers.gif

Visu pirma auksciau visko turi buti-----VAIKO INTERSAI.Bet jei tevelis nenori rupintis SAVO VAIKU,tai ir nereiketu jo versti,velniop toki "teveli",is jo net alimentu neimciau,kad poto susenes ir nukvakes nesugalvotu prisiteisti finansini remima is savo kazlada palikto vaiko.
O siaip tai nesuprantu,jei du prodingi zmones susieina ir neissprendzia vaiko interesu klasymu tai jau keista darosi. g.gif nebuti kistis i buvusio ex gyvenima,bendraukite tik vaiko klausymais---jo ugdymo,prieziuros,islaikymo.
Atsakyti
Jau tikrai reikia pasistengti, kad vaikas nekentėtų... Kokia ten ta ex- bebūtų, vaikui visai blogai. Jam iš viso niekas nesuprantam ir jei dar tėvas nusisuktų, nes buvusios neištvėrė, tai net neįsivaizduoju. Paliktas liktų visai niekkuo dėtas žmogutis unsure.gif
Atsakyti
As manau, kad jus cia per daug perdedate ir is nieko buciate toki burbula..... doh.gif

'........Gerbti mamyte....vaiko interesai pirmoje vietoje....'

As manau, kad seimos del to ir skiriasi, kad nustoja vienas kita myleti, suprasti ir gerbti.
Issiskiria.
Ka po skirybu atsiras tai del ko issikyrete?... Paistalai kazkokie jusu, sorry merginos.

Del vaiko interesu pirmos vietos. Ka tai reiskia? Kad jau tevai isskyre tai vaikas pasidaro karaliukas, geriausia figura siame zaidime? Manau, kad vaiko interesai tiek pat svarbus gyvenant kartu ir gyvenus issikyrus, ir nereikia cia perdeti.

Aplamai nesutinku, kad vaiko interesai seimoje svarbiausia. Mano manymu pirmoje vietoje yra seimos interesai kaip visumos, o ne atskiru dalyviu.
Jei duosite pajusti vaikui, kad kazkodel tevelis ji turi teise pasiimti, jam nupirkti ledu, zaislu, nuvesti i kina...Vaikas pajus isskirtini demesi, kitoki nei kiti jo draugai gauna. Vat tada jis prades galvoti, kad tai yra todel kad jo teveliai neaugina jo kartu, jis neeilinis kaip jo draugai...Stai cia prasideda vaiko reakcija i tevu skirybas. Nenaturalumas.
Gi kartu gyvenantys teveliai tiek daug demesio jo draugams neskiria........ unsure.gif

Ko jis ieskos uzauges, kokio demesio ir koki seimos modeli tures?...

Vedybos yra svarbus zingsnis. Vaikai taip pat, galvokite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 06 11, 16:15)
As manau, kad jus cia per daug perdedate ir is nieko buciate toki burbula..... doh.gif

'........Gerbti mamyte....vaiko interesai pirmoje vietoje....'

As manau, kad seimos del to ir skiriasi, kad nustoja vienas kita myleti, suprasti ir gerbti.
Issiskiria.
Ka po skirybu atsiras tai del ko issikyrete?... Paistalai kazkokie jusu, sorry merginos.

Del vaiko interesu pirmos vietos. Ka tai reiskia? Kad jau tevai isskyre tai vaikas pasidaro karaliukas, geriausia figura siame zaidime? Manau, kad vaiko interesai tiek pat svarbus gyvenant kartu ir gyvenus issikyrus, ir nereikia cia perdeti.

Aplamai nesutinku, kad vaiko interesai seimoje svarbiausia. Mano manymu pirmoje vietoje yra seimos interesai kaip visumos, o ne atskiru dalyviu.
Jei duosite pajusti vaikui, kad kazkodel tevelis ji turi teise pasiimti, jam nupirkti ledu, zaislu, nuvesti i kina...Vaikas pajus isskirtini demesi, kitoki nei kiti jo draugai gauna. Vat tada jis prades galvoti, kad tai yra todel kad jo teveliai neaugina jo kartu, jis neeilinis kaip jo draugai...Stai cia prasideda vaiko reakcija i tevu skirybas. Nenaturalumas.
Gi kartu gyvenantys teveliai tiek daug demesio jo draugams neskiria........ unsure.gif

Ko jis ieskos uzauges, kokio demesio ir koki seimos modeli tures?...

Vedybos yra svarbus zingsnis. Vaikai taip pat, galvokite        mirksiukas.gif



pritariu tau
nes taip dazniausiai ir buna, kad issiskiria vaikai lieka su mama
tada tetis kaip jaunas menulis pasirodo, nuperka vaikam dovanu zaislu saldainiu ir tt - tipo ale gerietis
o mama lieka ragana nieko neperka niekur neveda
nes nors ir perka visa tai nublanksta
ir ima tie vaikai is tiesu laukti ne tu savo teciu o tu teciu nesamu dovanu

as tai ziuri ir savo interesu

nenoriu kad vaikas matytu skirtinga auklejima...nereikia jo issaukstinti ir ten visokiu nabagu padaryti - toks gyvenimas ir gyvenam taip kaip gavosi ir perkam ta ka isgalim
auklet reikia taip pat kaip ir pries tai, jei ex prisideda protingai prie auklejimo tai gerai, o jei ne tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 06 11, 17:15)
As manau, kad jus cia per daug perdedate ir is nieko buciate toki burbula..... doh.gif

'........Gerbti mamyte....vaiko interesai pirmoje vietoje....'

As manau, kad seimos del to ir skiriasi, kad nustoja vienas kita myleti, suprasti ir gerbti.
Issiskiria.
Ka po skirybu atsiras tai del ko issikyrete?... Paistalai kazkokie jusu, sorry merginos.

Del vaiko interesu pirmos vietos. Ka tai reiskia? Kad jau tevai isskyre tai vaikas pasidaro karaliukas, geriausia figura siame zaidime? Manau, kad vaiko interesai tiek pat svarbus gyvenant kartu ir gyvenus issikyrus, ir nereikia cia perdeti.

Aplamai nesutinku, kad vaiko interesai seimoje svarbiausia. Mano manymu pirmoje vietoje yra seimos interesai kaip visumos, o ne atskiru dalyviu.
Jei duosite pajusti vaikui, kad kazkodel tevelis ji turi teise pasiimti, jam nupirkti ledu, zaislu, nuvesti i kina...Vaikas pajus isskirtini demesi, kitoki nei kiti jo draugai gauna. Vat tada jis prades galvoti, kad tai yra todel kad jo teveliai neaugina jo kartu, jis neeilinis kaip jo draugai...Stai cia prasideda vaiko reakcija i tevu skirybas. Nenaturalumas.
Gi kartu gyvenantys teveliai tiek daug demesio jo draugams neskiria........ unsure.gif

Ko jis ieskos uzauges, kokio demesio ir koki seimos modeli tures?...

Vedybos yra svarbus zingsnis. Vaikai taip pat, galvokite        mirksiukas.gif

Vat butent jus mano minties ir nesupratote------ne zaisla nupirkti,ne lepinti vaika------------o NATURALIAI RUPINTIS VAIKU,GYVENTI JO BEDOMIS IR DZIAUGSMAIS.Juk jei tevai issiskiria tai dar nereiskia,kaip dazniausiai buna arba manipuliuojama vaiku(t.y nuteikinejima vaika pries kita buvusi sutuoktini,kad atsikersyti) arba pasirodoma labai retai.
Kad vaika auginti ir dar kai negyveni su juo reikia didziuliu pastangu,reikia buti suaugusiu ir protingu zmogumi,o ne savanaudziu ir islepusiu,kuris galvoja,kad jei jau nesutarei su buvusia ex tai reiskia ir su vaiku nesimatysi,nes trukdo ex doh.gif ar trukdo ambicijos,isdidumas.Ar nusistatymas pries buvusia zmona.As snekejau apie suaugusius zmones,kurie sugeba piziureti vaikus,graziai issiskirti ir susedus reikalui esant aptarti vaiko bedas ir rupescius.
Tokiu zmoniu retai yra,bet yra,kurie graziai ir kulturingai sprendzia savo bedas,o nesidraskydami ir besimetydami purvais vienas ant kito ir dar prie vaiku
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2006 09 10, 00:21)
Issiskyrete. Kaip priziurite vaikus? Ar taip nebuna, kad savo buvusios zmonos/drauges nenorite matyti, ar tai paveikia jusu poziuri, bendravima su vaiku?


na, nedegu troškimu susitikti su savo ex antra puse..bet ir nesureikšminu. jis kuria savo gyvenimą, aš - savo. iš esmės stengiuosi, kad mano ex su dabartiniu partneriu nekontaktuotų... kažkada mano ex, pasiimdamas dukrą savaitgaliui, vesdavosi pas savo draugę, sykį netgi draugę atsivežė pas mane (prieš tai įspėjo mane)... na, gal norėjo pasirodyti ar..nžn...aišku, ta draugė dovanojo mūsų dukrai knygą, manau, norėjo su vaiku užmegsti kontaktą.. truputį tas man nepatiko, bet nurijau nepasitenkinimą, pasėdėjom visi, išgėrėme arbatos.. gal buvo kiek dirbtinumo ir įtampos, bet tikrai nežymiai... dukra nepajuto. man iš dalies irgi svarbu, jei jau dukra lankosi pas tėtį, kad žinočiau, su kuo dar mano vaikas bendrauja..tai nieko blogo čia nematau. čia esmė tame, kaip žmonės išsiskiria - jei sudėti taškai ant i, protingai ir žmoniškai viskas išspręsta, tai nekyla jokių problemų g.gif na, mano patiritis tokia. būna ir kitokių. viskas priklauso nuo pagarbos. nesutinku, kad skiriamasi praradus pagarbą. žmoniškumas man - svarbiausia. jei nemyliu ex kaip partnerio, bet myliu kaip žmogų - tai ir pagarba niekur nedingsta.. kai skyrėmės, nesutarimų buvo, bet laikina tai.. tik emociškai, praeina viskas ir vėl stoja į vietas...
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 06 11, 14:45)
pritariu tau
nes taip dazniausiai ir buna, kad issiskiria vaikai lieka su mama
tada tetis kaip jaunas menulis pasirodo, nuperka vaikam dovanu zaislu saldainiu ir tt - tipo ale gerietis
o mama lieka ragana nieko neperka niekur neveda
nes nors ir perka visa tai nublanksta
ir ima tie vaikai is tiesu laukti ne tu savo teciu o tu teciu nesamu dovanu

as tai ziuri ir savo interesu

nenoriu kad vaikas matytu skirtinga auklejima...nereikia jo issaukstinti ir ten visokiu nabagu padaryti - toks gyvenimas ir gyvenam taip kaip gavosi ir perkam ta ka isgalim
auklet reikia taip pat kaip ir pries tai, jei ex prisideda protingai prie auklejimo tai gerai, o jei ne tai  doh.gif

pritariu! drinks_cheers.gif negalima po skyrybu is vaiko padaryti dievaicio!!! jis turi gauti tiek pat dovanu ir demesio kiek gaudavo anksciau. ne kiek ne daugiau schmoll.gif
Atsakyti