Įkraunama...
Įkraunama...

D.Dariaus ir S.Girėno gimnazija

Labai norejau suzinoti apie sia gimnazija. Gal kieno nors vaikuciai ja lanko?
Ar yra nemokamu bureliu ir kokiu? kaip aplinka? Ar gerai paruosia? Ar greitai ir lengvai vaikai adaptavosi?
Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
taip tau galiu atsakyt i visus tavo klausimus..Nes mano dukra anais metais pradejo ja lankyti..Siajp tikrai mokykla yra SUPER!!!Jai labai patinka i ten eiti..Ir siaip kaip buvo pradinej mokykloj tai mokinosi nelabai gerai , bet kaip eina i sita mokykla mokinasi labai gerai vos viena ne is pirmuniu..mokytojos yra super aplinka taip pat... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki, labai norėčiau ką nors sužinoti apie šią gimnaziją, ar čia labai dideli mokymosi krūviai, kokia aplinka , ar nėra kažkokių korupcijų ir taip toliau , Ar įmanoma vaikui perėjus į 6 klasę adaptuotis naujoje klasėje Dėkoju
Atsakyti
Mano brolis lanko sita mokykla ir tikimes, kad kitais metais isjos pavyks pabegti i geresne, nes mokykla tikrai ne kokia, kai pradejo mokintis joje jo pazymiai visai suprastejo, nes mokytojai labai daznai keiciasi, net aukletoja dabar gal trecia per 4 metus. Pati mokykla salta suolai, prasti, as vaiko i ja neleisciau.
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2007 05 16, 15:30)
Mano brolis lanko sita mokykla ir tikimes, kad kitais metais isjos pavyks pabegti i geresne, nes mokykla tikrai ne kokia, kai pradejo mokintis joje jo pazymiai visai suprastejo, nes mokytojai labai daznai keiciasi, net aukletoja dabar gal trecia per 4 metus. Pati mokykla salta suolai, prasti, as vaiko i ja neleisciau.

Dėkui tau už atsakymą, aš tik ne labai suprantu , kažkur skaičiau , forume tipo mokykla"brangi"-kažkas panašaus, įdomu ką turi uomenyje, o šiaip dėl pažymių suprastėjimo tai gal ten labai stipri mokykla, ar visai nemoko .... Labai laukiu atsakymo Dėkoju...
Atsakyti
QUOTE(Diana2 @ 2007 05 17, 09:33)
Dėkui tau už atsakymą, aš tik ne labai suprantu , kažkur skaičiau , forume tipo mokykla"brangi"-kažkas panašaus, įdomu ką turi uomenyje, o šiaip dėl pažymių suprastėjimo tai gal ten labai stipri mokykla, ar visai nemoko .... Labai laukiu atsakymo Dėkoju...

pazymiai sprastejo, nes mokytojai nesusitvarko su mokiniais klaseje triuksmas per pamokas ir pan. O del to brangumo tai nezinau, nemanau, kad tai brangi mokykla ypac jei sprest apie jos isvaizda...
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2007 05 17, 13:23)
pazymiai sprastejo, nes mokytojai  nesusitvarko su mokiniais klaseje triuksmas per pamokas ir pan. O del to brangumo tai nezinau, nemanau, kad tai brangi mokykla ypac jei sprest apie jos isvaizda...

Supratau , dėkui tau , jei nepaslaptis kurioje klasėje mokosi tavo brolis , ar 5, ar 6.........Gal galėtum pasiūlyti kokią geresnę gimnaziją, bet problema tame , kad kitose nepriima tokių mažiukų
Atsakyti
QUOTE(Diana2 @ 2007 05 17, 13:02)
Supratau , dėkui tau , jei nepaslaptis kurioje klasėje mokosi tavo brolis , ar 5, ar 6.........Gal galėtum pasiūlyti kokią geresnę gimnaziją, bet problema tame , kad kitose nepriima tokių mažiukų

Yra gimanzijų, kurios priima nuo šeštos klasė- tik pasidomėk tiksliau rolleyes.gif Berods Varpo, Jablonskio, Jėzuitų, Santara...
Atsakyti
Mano pažįstamos sūnus lankė šią gimnaziją ir turėjo nemažai nusisikundimų. Dabar perėjo į kitą - super ir pažymiai pagerėjo ir mokytojai visi protingi pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif
Atsakyti
Aš girdėjau daug gerų atsiliepimų apie šitą gimnaziją. Norėčiau savo dukrą po metų leisti, tik kažin, ar kitais metais formuos 5-tas klases. Gal kas apie tai žinot?
Atsakyti
Savo vaikų niekad gyvenimą į šią mokyklą neleisiu schmoll.gif
Atsakyti