Įkraunama...
Įkraunama...

Asmens dokumentai: pasas, pažymėjimai, kortelės

mano paso galiojimas baigiasi ir nezinau ka darytis ar pasa ar ta asmens kortele. g.gif paskaiciau kad kortele beveik visoje europoje galioja. gal kas turit ja? ir keliavot, ar nebuvo nesusipratimu? man siaip tai tas pats, kortele gal ir patogiau, telpa i pinigine, be to pasa darytis brangiau...tik kazin kaip ant sienos su ta kortele, ar tikrai be problemu?
Atsakyti
Naujo pavyzdzio paso net negali gauti neissiemus korteles. Pirmiausia pildysi prasyma kortelei, po to - pasui. Kortele - vienintelis dokumentas, galiojantis Lietuvoje. Su pasu jokiu reikalu nesusitvarkysi. Daugiau info www.migracija.lt
Uzsienyje kortele galioja, tik ne visose salyse.
Atsakyti


as tai kai dabar keciausi pavarde pasidariau ir kortele ir pasa. Rami galva-jei reiks kur isvaziuoti nereisk sukti galvos kad reikia paso... viskas bus jau vietoje
Atsakyti
Labai daug kur reikalauja korteles, taciau i uzsieni isvaziuosi tik su pasu, taigi, reikia ir to, ir to. Nors man pasu poskyryje aiksino, kad paso visur uzteks, taciau atsiimant pasalpa uz vaika reikalavo tik korteles, pasas ten negaliojo.
Atsakyti
Lietuvoje turi galioti tik kortele, kaip ir ES, tik vaziuojant uz ES ribu reikalingas pasas. Birzeli dar kai kur budavo problemu kertant sienas su kortele, bet siuo metu nesigirdejo nei vieno atvejo. Tik su teisem dar isvaziuoti negalima biggrin.gif , nes mano vienas pazistamas bande, bet jo net i Lenkija nepraleido.
Atsakyti
blink.gif neturiu korteles ir niekur jos neprase unsure.gif visur tiko pasas.kai reiks keisti pasa, pasidarysiu ir kortele.
Atsakyti
Ir ta ir ta- nebus papildomu rupesciu jei netiketai noresi i uzsieni isvaziuoti, Lietuvoje galioja TIK kortele, o darant pasa- butinai padarys ir kortele smile.gif
Atsakyti
Darem vaikam pasus, tai as irgi norejau prie paso pasidaryt kortele, bet pasirodo reikia keist tada ir pasa, o tai papildomi pinigai. Patare palaukt kol isigalios kazkokios pataisos - tada lyg visiems reiks keist pasus, tai vienu metu viska ir susitvarkyt.
Atsakyti
nu bliamba vel marmalyne mad.gif tai arba pasas arba kortele, kokia prasme tureti ir ta ir ta? jei visur galioja kortele tai kam pasas, o jei kortele nevisur tinka tai nafik ji isviso reikalinga blink.gif ot bananu krastas jezau jezau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (zdurela @ 2004 09 16, 12:50)
nu bliamba vel marmalyne mad.gif tai arba pasas arba kortele, kokia prasme tureti ir ta ir ta? jei visur galioja kortele tai kam pasas, o jei kortele nevisur tinka tai nafik ji isviso reikalinga blink.gif ot bananu krastas jezau jezau laugh.gif

del marmalynes tai pritariu biggrin.gif biggrin.gif
siaip geriausia yra darytis ir pasa, ir kortele, tada nebus problemu, nes vienur reikalauja paso, kitur korteles. g.gif
Atsakyti
As pasidariau ir pasa, ir kortele tongue.gif biggrin.gif
Visos vizines salys reikalaus paso, o kitur reikes korteles. (bent jau man taip aiskino migracijoje). tai manau darykis ir ta, ir ta, maza kas gyvenime nutiks, paskui reiks extra imtis ir zymiai daugiau isleisi pinigu.
Atsakyti
nu bliamba is principo nesidarysiu abieju, arba viena arba kita! tik va ka? o tada kariausiu jei kur nors negalios **** gun_bandana.gif bash.gif box.gif
Atsakyti