Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią brangiausią dovaną esate sau pasidovanojusi

Kiekvienais metais per vasaros atostogas pasidovanoju sau kelione smile.gif
Atsakyti
Kokios visos milijonierės pagal dovanas biggrin.gif ohmy.gif biggrin.gif : biggrin.gif
Atsakyti
turbut kvepalus..smile.gif uz 150,turbut mieliau visiem kitiem priperku,o jei kas lieka tai ir sau kazka
Atsakyti
automobilis ir mobilus naujas už 1200lt
Atsakyti
QUOTE(Eivada @ 2011 09 28, 18:00)
Kokios visos milijonierės pagal dovanas biggrin.gif ohmy.gif biggrin.gif : biggrin.gif

joo,tikrai,pavydziu baltai 4u.gif gal kaikada ir as iki tokiu dovanu sau prasigyvensiu unsure.gif
Atsakyti
fotoaparata
Atsakyti
Na, o ką reikėtų laikyti Dovana? Sau nusipirktą daiktą kažkokia ypatinga proga? O jei an ypatinga proga- kiekviena diena? Ar čia apie gimtadienį konkrečiai?
Jei nekonkretinant tai kiekvienas daiktas gali būti dovana: butas, mašina? Bet čia būtini pirkiniai patogiam Gyvenimui. Jei tai dovanos, tada tikrai pasijaučiau milijoniere.. wub.gif
Atsakyti
Keliones brangiausios dovanos.
Atsakyti
Tos keliones toks keistas dalykas g.gif Na, joms pinigeliu man visai negaila (aisku jei ju siek tiek turiu), bet nusipirkti koki brangesni daikta, daznai rankos nekyla ax.gif Tik negaliu sakyti, kad tai dovana sau, nes visada keliaujame dviese uz bendrus pinigelius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2012 11 06, 18:14)
Tos keliones toks keistas dalykas  g.gif  Na, joms pinigeliu man visai negaila (aisku jei ju siek tiek turiu), bet nusipirkti koki brangesni daikta, daznai rankos nekyla  ax.gif Tik negaliu sakyti, kad tai dovana sau, nes visada keliaujame dviese uz bendrus pinigelius  biggrin.gif



Man tas pats, nekeiciu telefono apie 5 metus , nes jam gaila pinigu ir esu patenkinta turimu, bet kelionems pinigu negaila biggrin.gif Taciau del telefono jau mastau, kad galeciau pasidovanoti Kaledom... blush2.gif
Atsakyti
Išmanųjį telefoną blush2.gif
Atsakyti
na as daiktus neskaitau dovanomis sau, telefonas ir t.t., vat as sau bbrangiausia buvau pasidovanojus, ir sazine ilgai grauze ... isleidau veido kremams per viena karta 700 lt ... biggrin.gif
Atsakyti