Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią brangiausią dovaną esate sau pasidovanojusi

QUOTE(bulba @ 2006 09 15, 16:39)
Mano visi liemenukai yra brangesni uz batus, o pizamos brangesnes uz kostiumelius. Kodel taip darau, supratimo neturiu... negaliu kitaip ir viskas




jo... ash irgi kartais taip padarau blush2.gif


bet po to labai gerai jauciuosi thumbup.gif
Atsakyti
nieko.viskas, kas labai brangu-dovanota diedo bigsmile.gif
Atsakyti
akiniai ---370lt,laptop-2500lt
Atsakyti
Esu pasidovanojus sau brangų lietsargį, žiūrint į sumą, suma nėra super didelė, bet kaip už lietsargį, tai buvo didelė.
Vienąkart esu sidabro užsipirkus už tikrai nemažą sumą, tiksliau vienu metu susipirkau kalną papuošalų, nes užsimaniau pereiti prie sidabro ax.gif
Atsakyti
Žiedas su deimantu. Buvau sau pažadėjusi, kad, jei laimėsiu konkursą - padovanosiu sau smile.gif kad kiekvieną kartą pažiūrėjus į jį prisiminčiau - aš viską galiu... blush2.gif
Atsakyti
akinius - 480 lt
Atsakyti
Knygų. DAUG. Tiesa, ne vienu metu, o tęstinai, nes aš visada jomis save apsidovanoju biggrin.gif Pvz., per pernykštį apsilankymą Londone išleidau joms ~1000 lt... Ir čia tik vienas iš apsidovanojimų biggrin.gif
Atsakyti
hm.. net nezinau g.gif
Atsakyti
Mašiną iš auto salono,vestuvių metinių proga
Atsakyti
Pasilepinu kartais, visokių mielų nesąmonių prisiperku ax.gif Bet labai brangių dalykų pati sau tiesiog neįperku, Brangusis pasistengia wub.gif
Atsakyti
pasidovanojau sau foroaparata neseniai, kaina iki 2000 t8kstan2i su visais priedais, ir karta pirkau notebook'ą, bet neužteko pinigų, tai štukyte manišksi pridėjo.

O šiaip niekad sau drabužiams, kosmetikai, ar kvepalams daug neleidžiu (kalbu kur kokia pudra šimtais kainuoja, bet iš turgaus irgi niekad neperku, t.y. sveiko proto ribose kainos), nes paprasčiausiai neturiu pinigų doh.gif Kur jie dingsta? Mokslams, aišku daug... Šiaip visokiom įdomybėm rolleyes.gif Ai, uždirbu nedaug
Papildyta:
QUOTE(murmt @ 2007 04 03, 16:14)
Knygų. DAUG. Tiesa, ne vienu metu, o tęstinai, nes aš visada jomis save apsidovanoju  biggrin.gif  Pvz., per pernykštį apsilankymą Londone išleidau joms ~1000 lt... Ir čia tik vienas iš apsidovanojimų  biggrin.gif



šaunuolė mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 04 12, 17:59)
pasidovanojau sau foroaparata neseniai, kaina iki 2000 t8kstan2i su visais priedais, ir karta pirkau notebook'ą, bet neužteko pinigų, tai štukyte manišksi pridėjo.





ne stukyte,o max 100 lt dameciau ,krepsi pirkau tavo kompui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERROR: 12 balandžio 2007 - 19:20