Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiam pirkiniui jums labiausiai gailitės pinigų

Yra pirkinių, kuriems labai man gaila leisti pinigėlius.Įdomu, kokie jie pas jus.
Atsakyti
Man labiausiai pinigų gaila neapčiuopiamiem pirkiniam: mokesčiams, draudimui ir pan. Moki, nes žinai, kad reikia, bet gaila vis tiek...
Atsakyti
Man daznai gaila pinigu perkant ka nors sau, pvz kvepalus, esu ipratus gaut dovanu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2006 09 13, 18:44)
Man labiausiai pinigų gaila neapčiuopiamiem pirkiniam: mokesčiams, draudimui ir pan. Moki, nes žinai, kad reikia, bet gaila vis tiek...



drinks_cheers.gif Man irgi labiausiai gaila mokesčiams sumokėtų pinigų ax.gif
Atsakyti
Man gaila buto nuomai skirtų pinigų verysad.gif
Atsakyti
visada nemegdavau pirkti lektuvo bilietu. negana to, kad nekenciu skristi, tai dar uztai ir padoriai uzmoket turiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labiausiai sirdis skauda, kai reikia is siauliu i vilniu vaziuoti per egzaminu sesija kelis kartus... uz viena pervaziavima kiek sumoki, tai savaite galima pragyventi... sad.gif
Atsakyti
mokesciams/kreditams negaila nes esu susitaikius kad yra/bus taip o ne kitaip.



labiausiai gaila kai nusiperkus vel eilinius batus ar rankinuka ir.... nerandu progos uzsideti blush2.gif
Atsakyti
Man pinigų gaila, kai matau, kad vyras ar vaikas iš parduotuvės parneša nieko vertą daiktą, bet jiems atrodė, kad jis žiauriai reikalingas
Atsakyti
o man labiausei gaila pinigeliu neplanuotiems dalykams pvz kazkas suplyso o man siandien to daikto reikia,prakiuro dantis o tam atsidejus neturiu,kazkas atsitiko masinai o vaziuot nepataisius neina.....Is proto veda neplanuotos islaidos!Nervas ima iki nimagu mad.gif
Atsakyti
O man asmeniškai visada gaila buna susimokėti už abonentą sporto klube ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziza: 14 rugsėjo 2006 - 09:06
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 09 14, 10:00)
o man labiausei gaila pinigeliu neplanuotiems dalykams pvz kazkas suplyso o man siandien to daikto reikia,prakiuro dantis o tam atsidejus neturiu,kazkas atsitiko masinai o vaziuot nepataisius neina.....Is proto veda neplanuotos islaidos!Nervas ima iki nimagu mad.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif vat ir pas mane tas pats
Atsakyti