Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip keliavote į ligoninę?

sveikutes,

norejau suzinoti jusu nuomone ar verta prasidejus saremiams kviestis greita ir su ja vaziuoti gimdyt smile.gif su kokiu transportu jus vaziavote gimdyti ? ar su savo mashina ar greitoji, o gal taxi?

aciu visoms pasisakiusioms heart.gif
Atsakyti
as aisku patirties dar neturiu, bet tik su savo auto galvoju reikes... greitoji galas zino kada atvaziuos, taksi tai isvis (o ir dejuot prie svetimo taxisto nepervirs noresis, spoksotu jauciu akis isvertes huh.gif , malonumas mazas...). musu auto kadangi stovi kelios minutes kelio nuo namu, tai tikiuosi vyras sulakstys. jei darbe nebus doh.gif vat tada ir prireikt gali taxo laugh.gif
Atsakyti
Mes vaziavom su savo masina, jei nebutu masinos vaziuotume su taxu. Jei as gimdau, tai man visiskai nusispjaut ka galvoja taxistas apie mano dejones biggrin.gif
Atsakyti
Kiek zinau, tai greitosios tektu ilgai laukt, nes pirmenybe teikiama visokiems insultams, infarktams....gimdymas kazkurioje n-toje vietoje...
Atsakyti
Gimdymas tik n-toje vietoje mad.gif
Nu nieko sau! as irgi galvojau gal reikes gretaja kviesti, o jei vyras darbe...na maza kas, man jau geriau taksistui ar gretajai skambinti, nei uosviui, o tevai ir brolis kitam mieste....
Atsakyti
Geriausiai, kad ta diena (kada nustate gydytoja) vyras butu kur nors netoliese ir butu visada pasiruoses bet kuria akimirka atvaziuoti.
O siaip tai, dazniausiai saremiai prasideda vakarais (statistiskai), nes tada kazkas ten pasidaro g.gif . tad vyras jau bus pasoneje ir nuvaziuosite automobiliu.
Greitaja nepasitikeciau, o tuo labiau ,jei leliukas pirmas, ne taip jau greitai ir pagimdysite 2.gif Galite ramiai susiruosti, sesti i auto ir vaziuoti!
Atsakyti
vaziavau greitaja, buvo naktis, puga ir vaziuojant savaja buciau pagimdzius nepasiekus gimdyklos, nes reik zinoti pro kur i gimdymo namus patekti...ten tiek duru... Greitoji atvyko per 10 min
Dabar kai reikes tai savo jei bus salia vyras, bet nakti tai pirmenybe greitajai. O siaip jei pajusciau saremius tai kviesciau viska kas pirmas atvaziuoja su tuo ir gimdyt vaziuciau biggrin.gif o kiti lai vejasi... rolleyes.gif
Atsakyti
Mes važiavom savo mašina. Buvo vakaras, nuo sąrėmių pradžios praėję 4 val. Po to truputį pasivaikščiojom apie pastatą, bet radom kur mus įleido gimdyt laugh.gif
Nesąmonė ta greitoji, ypač, kai gimdai pirmą vaiką. Retai kada dega taip važiuot..Ir tie sąrėmiai pradžioje gi ne tokie, kad staugtum blink.gif Skauda, bet kenti gi, tai kodėl gi ne taksi?? Jei jau taksistus reik gąsdint, tai ir vyras gali nenuvažiuot, jei ryksmais gąsdinsit..gi ir taip žmogui stresas laugh.gif

Čia dabar aš asmeniškai pasisakysiu rolleyes.gif Jau geriau nespėčiau ir namie pagimdyčiau, bet greitąją nedardėčiau ligoninėn smile.gif Nenorėčiau važiuoti "į šventę" su gimstančiu stebuklu automobiliu, kuris labai dažnai nuveža ir Anapilin sad.gif Gal tai ir kvaila, bet..na čia mano įsitikinimas rolleyes.gif
Atsakyti
Rasma, del tos greitosios tai thumbup.gif bet del taksi... pvz nubegs takse vandenys unsure.gif nu nefainai doh.gif as dedu viltis i savo vyra ir musu masiniuka thumbup.gif tikiuosi, toks mielas sirdziai, jis ir i didziausia mano gyvenimo svente mane nuves thumbup.gif tuolab kad nuo namu mums netoli biggrin.gif
Atsakyti
Jei gimdymas vyksta normalia eiga, t.y. prasidėjo sąrėmiai, jie dažnėja, (paklausk savo gydytojos, kokio turi būti intevalo) tada važiuoji į ligoninę sava eiga - vyras nuveža, taksi išsikvieti ar pan.
Tačiau jei nubėgo vandenys - kvieti greitąją ir rėki į ragelį kad vandenys nubėgo. Turi važiuoti skubos tvarka. Ir atsakomybę visą tada perkeli jiems, o ne taksistui. Tas pats galioja jei prasidėjo kraujoplūdis, jei užgriuvo netikėti ir labai dažni skausmai.
Atsakyti
QUOTE (milabra @ 2004 09 17, 13:20)

Tačiau jei nubėgo vandenys - kvieti greitąją ir rėki į ragelį kad vandenys nubėgo. Turi važiuoti skubos tvarka. Ir atsakomybę visą tada perkeli jiems, o ne taksistui.

kazin ar as labai pasitikeciau ta perkelta atsakomybe g.gif
Atsakyti
QUOTE (milabra @ 2004 09 17, 13:20)
Jei gimdymas vyksta normalia eiga, t.y. prasidėjo sąrėmiai, jie dažnėja, (paklausk savo gydytojos, kokio turi būti intevalo) tada važiuoji į ligoninę sava eiga - vyras nuveža, taksi išsikvieti ar pan.
Tačiau jei nubėgo vandenys - kvieti greitąją ir rėki į ragelį kad vandenys nubėgo. Turi važiuoti skubos tvarka. Ir atsakomybę visą tada perkeli jiems, o ne taksistui. Tas pats galioja jei prasidėjo kraujoplūdis, jei užgriuvo netikėti ir labai dažni skausmai.

pritariu visom keturiom
Atsakyti