Įkraunama...
Įkraunama...

Kada prasidėjo gimdymas?

Apklausa: kiek buvo nestumo savaiciu kada jus pagimdet? (825 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
idomu suzinoti kokia statistika?
Atsakyti
39savaite 6diena thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
man niekada neprasides...busiu amzinai nescia...
jau trecia gimdymo termino data nustate: pirma - pagal echoskopa (praejo ne sonas nesudiege), antra - pagal kazkoki gydytoju kalendoriu (praejo ir nieko...), trecia data nustatyta pagal menstruacijas...ji bus poryt..sakau gal trecias kartas pagaliau nemeluos... huh.gif g.gif
Visa nestuma medikai aimanavo, kad as su prasiverusiu kakleliu duok dieve iki 38 savaites lialiuka isnesiociau...jauciu teks dar ir pernesiot troskis biskis...
Atsakyti
Suejus terminui nuvaziavom gimdyt, ir vidurnakti jau pagimdziau. smile.gif Nenorejo, mano gydytoja, kad pernesiociau, nes ir taip dicke gime wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif Maniskis pasauli isvydo 39sav. ir 5dienos. Svere 3.9 kg, ugis 52cm. clap.gif
Atsakyti
Savo 2.gif gimdžiau 40 savaičių. Gimdymo data buvo nustatyta birželio 19, tai pirmadienį, birželio 21 buvau susitarusi su savo gydytoja, važiavau pas ją ir pagimdžiau. Antakalnio klinikose tokia jau politika - geriau jau dviem savaitėmis anksčiau, nei 2 dienom per vėlai. Ir esu patenkinta, nes vaikelis gimė sveikas ir pilnai pasiruošęs jau gyventi šalia mūsų. Gydytoja sakė: "žiūrėk į rankytes, pačiu laiku pagimdei, nes vėliau jau būtų buvęs vaikas pernešiotas ir rankytės paburkusios". O ir vyrukas gimė nemažas: 4200g ir 54 cm. rolleyes.gif
Atsakyti
Jauciu teks man tuipent i ligonine ir prasyt, kad krapstytu leliuka lauk...nes trecias kartas irgi pamalevo...
Atsakyti
Terminas buvo sausio 14, o pagimdžiau sausio 29.JAu liepė iš ryto nieko nevalgyt, nes kitą diena būtų skatinę gimdymą, bet naktį prasidėjo sarėmiai clap.gif
Atsakyti
O mano gimdymas prasidejo ta diena, kaip ir buvo apskaiciuota. O pagimdziau kita diena. Nors dar dienele pries gimdyma lankiausi pas ginekologe, ji pareiske, kad dar maziausiai savaite turesiu laukt, nes pilvas nenusileides.

Beje, kai vandenys jau buvo nutekeje ir as atvaziavau gimdyti, gydytojas-akuseris net pora kartu pasitikslino, ar tikrai nutekejo vandenys. mat tai buvo pirmas atvejis jo praktikoje, kai gimdyti moteriske atvaziavo su nenusileidusiu pilvu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (molli @ 2004 09 20, 10:08)
Terminas buvo sausio 14, o pagimdžiau sausio 29.JAu liepė iš ryto nieko nevalgyt, nes kitą diena būtų skatinę gimdymą, bet naktį prasidėjo sarėmiai clap.gif

prazilciau belaukdama.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Upsiukas @ 2004 09 20, 11:11)
prazilciau belaukdama.... doh.gif

Tos paskutinės dienos tikrai labai išvargina. Kiekvieną dieną atsibundi ir galvoji - gal jau šiandien. Taip sulauki vakaro ir vėl nieko... O dar tie skambučiai pribaigia... Gal jau? Ar nepagimdei? Dar ne? wacko.gif
Maniškis "pavėlavo" 6 dienas - turėjo gimti gegužės 24, o gimė tik 30, tos dienos man slinko kaip amžinybė.
Atsakyti
Lygiai 43 savaites septinta diena. Spejau dar pagimdyt kol 44 savaite neprasidejo cool.gif
Atsakyti