Įkraunama...
Įkraunama...

Visos mano parašytos žinutės

labas vakars.Labai norėčiau sužinoti,ar yra įmanoma kažkur man rasti visas mano parašytas žinutes(apie metus esu čia prisiregistravus).Daugiausiai jų buvo "kaimynuose".
Atsakyti
Visas šiuo metu forume esančias žinutes galite susirasti per savo valdymo skydą "Rasti visas nario žinutes".
Jeigu temos, kur rašėte buvi ištrintos iš forumo - jų tikrai niekur nesurasite.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 09 18, 08:11)
Visas šiuo metu forume esančias žinutes galite susirasti per savo valdymo skydą "Rasti visas nario žinutes".
Jeigu temos, kur rašėte buvi ištrintos iš forumo - jų tikrai niekur nesurasite.


Gal galit parodyt kur tiksliai reikia žiūrėt,nes mano valdymo skyde aš tikrai nerandu"Rasti visas nario žinutes". g.gif .Ačiū
Atsakyti
QUOTE(daliciukas @ 2007 07 01, 22:14)
Gal galit parodyt kur tiksliai reikia žiūrėt,nes mano valdymo skyde aš tikrai nerandu"Rasti visas nario žinutes". g.gif .Ačiū

Prašom wink.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 21 spalio 2008 - 14:33
QUOTE(daliciukas @ 2007 07 01, 23:14)
Gal galit parodyt kur tiksliai reikia žiūrėt,nes mano valdymo skyde aš tikrai nerandu"Rasti visas nario žinutes". g.gif .Ačiū

Spausk bet kurioje žinutėje ant savo niko ir nukels tavo į tavo profilį, kur ir rasi "Rasti visas nario žinutes" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 07 02, 17:29)
Spausk bet kurioje žinutėje ant savo niko ir nukels tavo į tavo profilį, kur ir rasi "Rasti visas nario žinutes" wink.gif


Ačiū Keiti ir Ambrozija,be Jūsų nebūčiau radusi bigsmile.gif ,nes visur buvau išnaršius,bet nieko g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, Kas atsakys, kodel dingsta mano paskelbtos zinutes? Ar cia moderatoriu darbas?
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 10 15, 22:17)
Labas vakaras, Kas atsakys, kodel dingsta mano paskelbtos zinutes? Ar cia moderatoriu darbas?

Paskaitykite SM forumo taisykles ir klausimų nebekils
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 10 15, 22:25)
Paskaitykite SM forumo taisykles ir klausimų nebekils

vistiek nesupratau, prasau paaiskinti neismanelei konkreciai. atrodo niekuom nenusidejau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 10 16, 16:47)
vistiek nesupratau, prasau paaiskinti neismanelei konkreciai. atrodo niekuom nenusidejau  blink.gif

Forume draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 10 16, 18:28)
Forume draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

o as norejau zmoguciui pagelbeti rasti seimininke vestuvems, juk siuliau ne tik savo paslauga sad.gif , radau internete ir idejau adresa. na, as cia pas jus nelabai susigaudau situose dalykuose, matyt, nedaaugau sad.gif
Atsakyti
o as norejau paklausti ar imanoma panaikinti pavo profilyje funkcija "rasti visas vartotojo zinutes"? pas kai kuriuos narius nemaciau tokios funkcijos g.gif
Atsakyti