Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek daug duoda?

Taigi,mokykloje mokiausi vokieciu ir rusu kalbu, ir tik baigusi ja,supratau kad be anglu kalbos - ne is vietos.Bent kokioje darbovieteje reikalauja angu kalbos ziniu.Bet jau pora metu kaip neprisiverciu lankyti anglu kalbos kursu.Kaip itikinti save ,kad anglu kalba tikrai yra reikalinga mano tolesniam gyvenimui bei karierai?
Atsakyti
reikalinga ir net labai reikalinga,jau tuo isitikinau,bet mokytis neprisiverciu fool.gif
Atsakyti
As ir mokykloj mokiausi vokieciu ir rusu kalbas. Rusu k. man patiko, o be to ir reikalinga, na bent jau man. O kad vokieciu mokinausi tai labai gailiuosi, niekur as jos nepanaudojau, o ir prasimokius 7 metus susikalbet negalejau, kazkaip nelipo ji man.
Dabar be anglu k. ne zingsnio, ismokau per metus, kito pasirinkimo nebuvo. Gailiuosi, kad budama studente nesimokiau savarankiskai, butu man paciai lengviau. Pati pagalvok, visur jos reikia, tiek darbe, tiek kelionej, o kiek gali idomios informacijos internete susirast anglu kalba!
Tu turbut tokia pat tinginiuke kaip ir as, kol neprireiks, tol nesimokysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anciux @ 2006 09 20, 21:05)
As ir mokykloj mokiausi vokieciu ir rusu kalbas. Rusu k. man patiko, o be to ir reikalinga, na bent jau man. O kad vokieciu mokinausi tai labai gailiuosi, niekur as jos nepanaudojau, o ir prasimokius 7 metus susikalbet negalejau, kazkaip nelipo ji man.
Dabar be anglu k. ne zingsnio, ismokau per metus, kito pasirinkimo nebuvo. Gailiuosi, kad budama studente nesimokiau savarankiskai, butu man paciai lengviau. Pati pagalvok, visur jos reikia, tiek darbe, tiek kelionej, o kiek gali idomios informacijos internete susirast anglu kalba!
Tu turbut tokia pat tinginiuke kaip ir as, kol neprireiks, tol nesimokysi  biggrin.gif

o kaip tu ja ismokai privaciai,savarankiskai,nagi pasakok kaip prisivertei tai padaryti,gal turi koki gera mokytoja???????????
Atsakyti
na o as pagaliau prisiverciau mokintis anglu, supratau kad be jos tikrai ne zingsnio ax.gif Svarbiausia uzsispyrimas ir tada nereikes jokio gero mokytojo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brenda mama @ 2006 09 22, 04:37)
o kaip tu ja ismokai privaciai,savarankiskai,nagi pasakok kaip prisivertei tai padaryti,gal turi koki gera mokytoja???????????


Ogi labai paprastai - isvaziavau i Anglija dirbt biggrin.gif Nemokant kalbos labai sunku. Zmogus su tavim kalba, o tu kaip debilas nieko nesupranti. Jautiesi tikru kvailiu, nors ir esi baiges universiteta. Tai tada toooks didziulis noras atsirado mokytis, kad kiekviena diena saziningai prie knygu sededavau, o paskui dar ir koledza lankyt pradejau. Tai vat, tokiu tempu padariau didele pazanga ir per metus ismokau kalba. Aisku, tobulumui ribu nera, reikia vis tobulintis, bet Lietuvoj per ta pati laika tikrai nebuciau tiek ismokus bigsmile.gif Turbut kitaip ir nebuciau saves privertus ismokt ta nelemtaja kalba... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzeira @ 2006 09 18, 16:10)
Taigi,mokykloje mokiausi vokieciu ir rusu kalbu, ir tik baigusi ja,supratau kad be anglu kalbos - ne is vietos.Bent kokioje darbovieteje reikalauja angu kalbos ziniu.Bet jau pora metu kaip neprisiverciu lankyti anglu kalbos kursu.Kaip itikinti save ,kad anglu kalba tikrai yra reikalinga mano tolesniam gyvenimui bei karierai?

Jau supratai, kad be anglų kalbos labai sunku, dabar belieka tai paskyti vyrui, draugams ir giminaičiams. Prieš gimtadienį ar kalėdas užsimink kad norėtum mokytis kalbos (mes juk moterys - moms kalbet nesunku!) gal ims kas nors ir padovanos tau kokio mėnesiuko kursus. O tada jau nebebus kur dingti! Reiks eit ir mokytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Daug duoda...

Jei eini darbinti į padorią įmonę (o padoriausios tai užsienio) ir į padorias pareigas, be anglų kalbos vargiai išsiversi...

Šiuo metu ieškaus darbo ir visur kur einu tenka pakalbėt angliškai biggrin.gif
Atsakyti
Anglų kalbą reikėtų mokėti praktiškai visų profesijų atstovams: dėstytojai, administratorei, medikei ar barmenei.

O visokių mokamųjų CD, pratybų ir kursų šiais laikais pilna
Atsakyti
Daug duoda, be anglų kalbos šiais laikas kaip be rankų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 10 29, 00:00)
Daug duoda, be anglų kalbos šiais laikas kaip be rankų  doh.gif

Tikra tiesa,anglų kaip antra gimtoji ieškant darbo.
Atsakyti
manyčiau, kad šauniausia ir veiksmingiausia būtų intensyvūs kalbos kursai. bet labai svarbu ir motyvacija: tave gali mokint geriausias mokytojas, bet jei tu nesimokysi - ššš gausis. kita geriausia mokykla - pastovus kalbos naudojimas. aš gal tik prieš kokį mėnesį prisiverčiau persilaužt. ale jau kaip persilaužiau, tai ir sapnuot angliškai pradėjau biggrin.gif
Atsakyti