Įkraunama...
Įkraunama...

Ajurvedinė kosmetika

Taigi yra garsiausios pasaulyje aukščiausios kokybės dvi ajurvedinės kosmetikos firmos Biotique ir Shahnaz Husain . Jos sartifikuotos visame pasaulyje (aišku ko gero ne visose valstybėse) ir Lietuvoje.

Ajurveda – seniausias mokslas apie ilgaamžiškumą, harmoniją ir savigydymą. Tai Vedų kultūros dalis, atkeliavusi iš arijų civilizacijos. Žodis Ajurveda reiškia "gyvenimo mokslas".

Gal kas bandėte tokią? Aš apie ją žinau nemažai mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif na pasakok ka zinai.
As paskutiniu metu pradejau dometis ja, bet kaip sakant dar zalia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bekas @ 2006 09 19, 17:14)
g.gif  na pasakok ka zinai.
As paskutiniu metu pradejau dometis ja, bet kaip sakant dar zalia  doh.gif

Tuoj gausi eilinę dozę reklamos ir būsi nebežalia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2006 09 19, 20:04)
Tuoj gausi eilinę dozę reklamos ir būsi nebežalia  lotuliukas.gif


Reklamos dozės negausi, o jbs labai didelė cinikė blink.gif
Atsakyti
esu bandziu stik ajurvedine dantu pasta smile.gif Nepasakyciua, kad buvo kazkuo ypatinga.

O kuo ypatinga ajurvedine kosmetika? Kaip suprantu ji naturali su iv. zolelem ir aliejukais? smile.gif Ash irgi noreciau ishgirsti placiau smile.gif Bet speju, kad labai jau brangi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2006 09 20, 10:14)
o jbs labai didelė cinikė blink.gif

Greiciau jau realiste. Bet tema ne apie mane biggrin.gif
Atsakyti
O aš šiandien kaip tik nusipirkau ajurvedinį muilą, pirkau, nes drauge patare, kad labai geras, neleidžia susidaryti spuogams... žiūrėsim kaip čia bus...
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 22, 22:36)
O aš šiandien kaip tik nusipirkau ajurvedinį muilą, pirkau, nes drauge patare, kad labai geras, neleidžia susidaryti spuogams... žiūrėsim kaip čia bus...



Kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 09 23, 12:40)
Kur pirkai?


Švaros prekese, kainavo 1,65 lt
Atsakyti
megalol.gif
Papildyta:
o geras man pavyko sukurti kaledine sypsenele megalol.gif
Atsakyti
as planuoju nusipirkti aliejuka plaukams ajurvedini thumbup.gif stai toki: user posted image Amlos aliejus plaukams padeda atstatyti plauku pirmini stovi. Mazina plauku galiuku skilinejima ir nezymu plauku slinkima. Sis aliejus jau daugiau kaip 50 metu yra nuostabiu plauku paslaptis Indijoje. As net neabejo, kad indiska kosmetika geros kokybes bigsmile.gif draugas daug domisi ajurveda, gal todel taip pasitikiu tongue.gif
Atsakyti


Lauksim atsiliepimu g.gif o kur galima isigyti ir kiek kainuoja?
Atsakyti