Įkraunama...
Įkraunama...

Pasikeitę pomėgiai ir įpročiai

Visi turbut turime kokiu nors iprociu ir pomegiu. Ir blogu ir geru smile.gif Ar jie keiciasi pas jus? Va siandien darant jau trecia puodeli kavos, pagalvojau kad butent toks arbatos/kavos gerimo pomegis (gal iprotis) man pasikeite. Anksciau gerdavau labai daug zalios arbatos, kavos tik viena puoduka i diena. O dabar net kartais drebu kaip noriu tos kavos. Per nestuma stengiausi negert kavos, maitindama irgi daug negeriau nes vaikas nemiegojo, o va dabar turbut turiu "atsigriebt". Kas blogiausia tas man visai nepatinka, noriu vel gert zalia arbata (nes zinau kad taip sveikiau ir geriau), bet kai nueinu i virtuve ranka tiesiasi prie kavos. Atrodo kas cia tokio, imk ir gerk arbata, bet tai butu saves vertimas, o ne malonus atsipalaidavimas.  Gal pas visus zmones pomegiai keiciasi kas keli metai? Ar jums taip nebuna kad kartais visiskai priesingai pasikeicia pomėgiai?
Atsakyti
Tiesą sakai...
Pastebėjau, kad prieš ištekėdama vaje kaip mėgau rūkytus gaminius, šaltieną, kavą ir tt. Kadangi mano vyras jų nevalgo, tai ir jų žiūriu kaip ir nebemėgstu. Keista... Su kuo sutapsi toks ir pats tapsi...
Atsakyti
Na, jei del maisto, tai pastebejau, kad silke labai pamegau tongue.gif Po gimdymo daugiau valgau pieno produktu (bet ne paties pieno): varskes, jogurto, kefyro. daugiau valgau sriubu. Juoda kava irgi baisiai megstu, darbe ne kaip negaliu be jos apsieit ;D

o jei kalbant apie pomegius ir iprocius placiaja prasme, tai juos kazkiek pakoregavo vaikucio atsiradimas  :) Bet jau pamazu griztam i senas vezes (pramogos, laisvalaikis, pan.) Nu aisku, padarom ir nauju "atradimu" :smile.gif
Atsakyti
Man pomėgiai ir įpročiai, skonis irgi keičiasi. Ir ne tik dukrytės gimimas pakoregavo, bet ir pati kažkaip matyt kartais "bręsti" imu. Labiausiai gaila buvo užkasti vėjavaikiškumą. Džiaugiausi turėdama vaiko sielą, bet va mažė gimė ir kažkokia nepažįstama moteris manyje apsigyveno ohmy.gif. Kartais dar pasirodo ankstesnė padraika, bet ne taip jau dažnai. Anksčiau turėjusi proto normaliai maitintis dabar nebežinau kokiu maistu gyva. Lyg ir vaisiais, lyg ir šokoladu..kartais pamirštu jog reikia valgyti, o kartais neišlendu iš virtuvės ir be perstojo valgau viską ką randu. Nustojo dominti kalbanti  dėžutė..visiškai nebežiūriu TV. Užtat pradėjo kasryt ranka tiestis link laikraščio, taigi iš parduotuvės pareinu apsiginklavusi visais įmanomais žurnalais moterims ir "Lietuvos rytu". Aha...kas dar..Labai nemėgstu klausyti bet kokios muzikos (turiu favoritus ir jais žaviuosi), ale užvakar prisipirkau kompaktinių diskų net visiškai man nežinomų personų ir grupių. Aš tikrai kažkaip keičiuosi. Varge, žiūrėsim kas iš manęs toliau gausis..
Atsakyti
mano pomegiai irgi pasikeite, na gal zodis pomegis netinka sitoje situacjoje, taigi, meciau rukyti ir gyvenimas nusvito kitom spalvom  ;D net kaista kazkaip ir pradziu buvo stebeti aplinka nerukancio zmogaus akimis   :smile.gif
 kas liecia maisto, tai kaip dauguma jau zinote, susiduriau su nemalonia liga, tai tenka keisti beveik pilnai savo mitybos yprocius  :-/  tiesa, tuose pokyciuose pastebejau ir geru dalyku, kuriuos ir toliau darysiu pasveikus. t.y pvz: nebedesiu i kava/arbata tikro cukraus, o naudosiu tik pakaitala, nes man jis pradejo patikti  ;) nebegersius jokiu limonadu ir labai atidziai rinksiuosi sultis. tai tiek lygtais kolkas  :smile.gif
Atsakyti
Kas liecia mano pomegius ir iprocius, esu konservatyvus. Konservatyvus ta prasme, kad isbandes kazka naujo, vis griztu prie seno  ;) Rukyti neberukau, bet tai ne pomegis, o yda sakyciau. Kiek stengiuosi reguliuoti mityba pagal sveika gyvensena, tai man vis nesiseka  ;D Isbandes bowlinga, vis vien einu zaisti futbola. Paragaves vyno ir ji ivertines, pietu metu maloniau islenkiu maza bokaliuka alaus ir t.t.
Atsakyti
Is dalies mano ritma pakeite vaikai ir santuoka. Anksciau namuose nesededavau, visur manes pilna budavo, tiek ivykiu, kad neprisimindavau ka pries kelias dienas veikiau, turiningas gyvenimas. Nebegroju kaip anksciau, nors 17 metu atidaviau muzikai. Nera vidinio nusiteikimo, nors vis zadu "grizti" ir sugroti "Besame mucio"... :smile.gif
Atsakyti
Dani, o tavo pomegiai nesikeicia, pvz. gal visada geri tik balinta kava, o stai viena diena pradedi arbata, na ir daug kitokiu pomegiu, ne tik maisto? Arba pvz. megdavau kazkada klausyt "M-1". bet ziuriu periodiskai keiciasi i kitas radijo stotis.
Atsakyti
Rytais, sventai - didelis puodas kavos su pienu. Ir tik vienos rusies kava geriu, tad tik del jos lekiu i kita parduotuve apsipirkti, nors netoli yra padori Maxima. Tik isedus i masina, isijungiu radia, nors ir netoli reikia vaziuoti..
Jei pakeiciu gyvenamaja vieta, t.y. pvz. isvaziuoju atostogauti,  tai kardinaliai pasiekeicia mitybos iprociai. Valgau visai kitus produktus ar patiekalus,nei namuose.
Pasikeite poziuris i gyvenimiskas vertybes, vyrus, santuoka ir pan. Anksciau turejau vienus idealus, metams begant, viskas pasikeite. Kaip sakoma: niekada nesakyk niekada :smile.gif
Atsakyti
oi, prisiminiau dar  ;D seniau baisiai megau grikiu kose sveisti, su sviestuku ir pienuku uzsigeriant . o dabar, net nepamenu kada taip pasikeite skonis, bet nebevalgau kosytes su sviestuku ir uzsigert pienuku, butinai ta piena turiu supilti i kose ir tada valgau ta makalose  ;D ir nebeskanu man nemakalose  ;D
Atsakyti
O aš paskutiniu metu vištienos keptos nu negaliu valgyti ir viskas. Anksčiau tai mėgau.Ir tokią "makalošę'irgi pamėgau staiga,kai į košę pieno prisimaišai ar dar ko nors... smile.gif
Atsakyti
[quote]Visi turbut turime kokiu nors iprociu ir pomegiu. Ir blogu ir geru smile.gif Ar jie keiciasi pas jus? Va siandien darant jau trecia puodeli kavos, pagalvojau kad butent toks arbatos/kavos gerimo pomegis (gal iprotis) man pasikeite. Anksciau gerdavau labai daug zalios arbatos, kavos tik viena puoduka i diena. O dabar net kartais drebu kaip noriu tos kavos. Per nestuma stengiausi negert kavos, maitindama irgi daug negeriau nes vaikas nemiegojo, o va dabar turbut turiu "atsigriebt". Kas blogiausia tas man visai nepatinka, noriu vel gert zalia arbata (nes zinau kad taip sveikiau ir geriau), bet kai nueinu i virtuve ranka tiesiasi prie kavos. Atrodo kas cia tokio, imk ir gerk arbata, bet tai butu saves vertimas, o ne malonus atsipalaidavimas.  Gal pas visus zmones pomegiai keiciasi kas keli metai? Ar jums taip nebuna kad kartais visiskai priesingai pasikeicia pomėgiai?[/quote]

Vasara, o tu kaip ash daryk - neturek namuose kavos ;D. Kai labai noriu kavos - einu i kavine ir ritualishkai su draugem prie deserto ishgeriu, taip man net daug skaniau nei namuose. O namuose tenkinuosi zhalia arbata :smile.gif Labai viskas puikiai isheina - kartais rytinis kavos puodukas tampa geru stimulu greichiau ishsiristi ish lovos, ir ish namu ;D Ir darbo diena nenusitesia i popiete, daugiau padarau ishejusi ankshchiau i miesta ;D
Atsakyti