Įkraunama...
Įkraunama...

Plytelių priežiūra, valymas

Kadaise musu vonia atrode graziai... vonios plyteliu tarpeliai buvo grazios sviesiai pilkos spalvos... wub.gif
Dabar viskam galas...
Bet as nenusiteikus pasiduoti! biggrin.gif

Taigi, turim problema. kaip isvalyti vonios plyteliu tarpus ir kad juoda taptu pilka? verysad.gif sveiciau su vonios milteliais, Cilit bang ar kaip jis ten. juodumas is dalies dingsta, taciau vis tiek toks, kur plyteliu tarpai neapsinese, nepasidaro. kaip grazinti voniai senus gerus laikus ka tik po remonto? 4u.gif
Atsakyti
Būtų balti tarpai, tai pasiūlyčiau išbalinti su balikliu, o dabar nt nežinau doh.gif Gerai, kad paskaičiau tavo temą. Pamoka, kad negalima daryti tamsių tarpų, nes jie tampa dar tamsesni, o pašviesintį jų nebeįmanoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geneva @ 2006 06 26, 12:22)
Kadaise musu vonia atrode graziai... vonios plyteliu tarpeliai buvo grazios sviesiai pilkos spalvos...  wub.gif
Dabar viskam galas...
Bet as nenusiteikus pasiduoti! biggrin.gif

Taigi, turim problema. kaip isvalyti vonios plyteliu tarpus ir kad juoda taptu pilka?  verysad.gif sveiciau su vonios milteliais, Cilit bang ar kaip jis ten. juodumas is dalies dingsta, taciau vis tiek toks, kur plyteliu tarpai neapsinese, nepasidaro. kaip grazinti voniai senus gerus laikus ka tik po remonto?  4u.gif


Gal ir yra kokių priemonių , bet aš jų neradau. Manau paprasčiausiai būtų perglaistyt tarpukus. smile.gif
Atsakyti
Labai gerai išsivalo su Domestos thumbup.gif
Atsakyti
bandziau ir neblogai padeda dantu pasta.reikia paimti kietu sereliu dantu sepetuka,butu geriau,kad nebutu dar galutinai susidevejes,ir pastos,kad butu be jokiu geliu juosteliu, nes tuomet prasciau putoja. ir sudrekinus sepeteli valyti tarpus,paskui palikti kuriam laikui ir,kai nudziuva dar syki dregnu sepeteliu valyti,kad pasta vel pradetu putoti ir tada nuplauti.gana veiksminga. dar kartais valau su cifu,irgi padeda. rolleyes.gif
Atsakyti
Patarimas ateičiai. Kai naujai išklosite plyteles, užglaistytus tarpelius ištepkit Atlas Delfin - tai toks skystis, kuris apsaugo tarpelius nuo spalvos pakeitimo. Turėtų būti mažiau vargo. Aš šį patarimą radau SM, išbandžiau, dabar lauksiu rezultatų biggrin.gif
Atsakyti
Valau su CIF,bent jau kolkas viskas gerai. Dar galiu is patirties pasakyti:NEAPLEISKITE VONIOS IR DUSO. Tada ir lengviaus valysis.I savaite bent jau kleeta kartu valykite, tada tikrai nereikes deti tiek pastangu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 30 birželio 2006 - 17:35
Kaip patyres tai zmogus parasysiu trumpa komentara. Atlas Delfin - geras daiktas, taciau juo reikia istepti bent tris kartus kad nesiteptu nuo slapio purvo. 1 karta istepus - gerai valosi tik dulkes, milteliai, bet ne muilo ar sampuno likuciai, batu purvas ir panasiai (isbandziau naujoje vonioje ir koridoriuje (prieskambaryje).

Valymui statybiniu prekiu parduotuvese yra specialus valikliai (Ermitaze, senukuose ir t.t). 1 kg (ar litras) kainuoja 16-30 Lt,priklausomai nuo gamintojo. Siu nebandziau, bet raso kad pliteliu/pliteliu siuliu valymui/balinimui/atgaivinimui. Tiksliu pavadinimu nepamenu. Paklauskit buitines chemijos skyriuose, pasakys.
Atsakyti
O aš pasiūlysiu močiučių patirtį - su kepimo milteliais.
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2006 07 18, 07:17)
O aš pasiūlysiu močiučių  patirtį - su kepimo milteliais.


As ta pati girdejau... reik truputi sudrekinus su dantu sepeteliu pabruzint kepimo milteliais tarpus! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geneva @ 2006 06 26, 13:22)
Kadaise musu vonia atrode graziai... vonios plyteliu tarpeliai buvo grazios sviesiai pilkos spalvos...  wub.gif
Dabar viskam galas...
Bet as nenusiteikus pasiduoti! biggrin.gif

Taigi, turim problema. kaip isvalyti vonios plyteliu tarpus ir kad juoda taptu pilka?  verysad.gif sveiciau su vonios milteliais, Cilit bang ar kaip jis ten. juodumas is dalies dingsta, taciau vis tiek toks, kur plyteliu tarpai neapsinese, nepasidaro. kaip grazinti voniai senus gerus laikus ka tik po remonto?  4u.gif


Labutis!!!

Mes pirkom nenauja buta, tai vonioje plyteliu tarpelius ir man teko sveisti doh.gif Visko ten buvo - ir purvo, ir pelesio...... doh.gif doh.gif doh.gif Isbandziau ne viena buda. Labiausiai padejo sodos ir ace misinukas (vietoj ace tinka cif). Pasidariau pastos skystumo tyre, pasiemiau dantu sepeteli ir kibau i darba. Rezultatu tikrai buvau patenkinta!!!!! thumbup.gif thumbup.gif Ir pelesio daugiau ne kvapo!!!!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Susidūriau su problema. Vonioje plytelės baltos ir tarpai balti. Labai nepraktiška, bet dabar nieko nepakeisi ax.gif Niekaip nerandu tinkamos priemonės tarpams valyti. Naudojau Domestos, paprastą sodą, Comet, Cif, bet gerai išvalyti, kad būtų balta, nesiseka.
Patarkit, ką daryt? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnužė: 06 rugpjūčio 2006 - 11:48