Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu keisti mokymo įstaigą

Mokausi vienoj akademijoj, dabar 3 kurse, bet vis jauciu, kad ka ten moko, man ne prie sirdies, tiesiog negaunu to ko noreciau, mane labiau domintu studijos TVM, ISM ar pan., kad kazkas butu susijes su verslu.

Idomu, galeciau pereiti, kaip pvz. is vienos mokyklos i kita gali laisvai pereiti, bet ar galima taip aukstosiose mokyklose g.gif .

Gal zinot atsiliepimu apie TVM ar ISM.
Atsakyti
tai niekas nepasidalins ziniomis verysad.gif
Atsakyti
Aha, visi mokosi, ta specialybe, i kuria istojo, tik tai as cia viena, su kaprizais, nezinanti ko nori cry.gif
Atsakyti
pereiti tai galima, tik viskas priklauso į kelintą kursą nori tongue.gif be abejo, jeigu studijavai filologiją, o nori į vadybą, tai geriausiu atveju tave perkels į antrą ir dar skolų turėsi mirksiukas.gif bet jeigu mokaisi vadyboj pvz Šiaulių ar KTU, tai be problemų gali pretenduot į tą patį kursą ax.gif

į TVMą aš asmeniškai neičiau, netgi jeigu nereiktų mokėti blush2.gif na nekokia jo reputacija, o ISM man asmeniškai ne pagal kišenę unsure.gif

beje, pas mus šiemet atėjo žmonių iš KHF ir Šiaulių universiteto, o aš mokausi VU ekonomikoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alina: 21 rugsėjo 2006 - 18:27
As verslo teise mokausi. Nu aisku noriu ne i paskutini biggrin.gif . As ziurejau, kokie dalykai destomi, tai as jau kai kuriuos, esu studijavus, tai man pagal ideja turetu uzskaityti. Bet mano manymu TVM yra vienas is geresniu. Mano du klasiokai baige, viskas normaliai, vienas susikure versla, o kitas magistranturoj mokosi.

tik mane labai domintu kiek kainuoja TVM, vakariniame, nes neakivaizdinio tai nera, o su ISM tai ten aisku, man 1000 Lt brangiau kainuotu.

o kaip su VU ekonomika, kokios perspektyvos, kaip destymo kokybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maddox: 21 rugsėjo 2006 - 20:01
Per TVM vakaraninis kainavo 2500 pusmečiui, t.y. 5000 metams.
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2006 09 21, 21:27)
Per TVM vakaraninis kainavo 2500 pusmečiui, t.y. 5000 metams.


Aisku aciuks.gif
Atsakyti
vu vakarinis 1437 beee.gif t.y. 3000 metams tongue.gif

o dėl kokybės tai galiu pasakyti štai ką: nori kokybiško mokslo, eik į dieninį ax.gif vakariniam kažkoks balaganas, žmonės pavagę po darbų, o ir susidomėjimo 0 mirksiukas.gif


beje, ISM dieninis 4000 į semestrą blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alina: 22 rugsėjo 2006 - 09:42
QUOTE(alina @ 2006 09 22, 08:42)
vu vakarinis 1437  beee.gif  t.y. 3000 metams  tongue.gif

o dėl kokybės tai galiu pasakyti štai ką: nori kokybiško mokslo, eik į dieninį  ax.gif  vakariniam kažkoks balaganas, žmonės pavagę po darbų, o ir susidomėjimo 0  mirksiukas.gif
beje, ISM dieninis 4000  į semestrą blink.gif



Ane mastau.gif

Nu jo ISM tikrai brangu blink.gif, bet as pasiziurejau ju programa visai kaip tik man, gal ir verti tie sumokomi pinigai, aisku viskas priklauso ne tik nuo mokymo, bet ir pacio asmens, kaip jis viska pritaikys praktiskai.
Atsakyti
[quote=alina,2006 09 21, 19:26]

į TVMą aš asmeniškai neičiau, netgi jeigu nereiktų mokėti blush2.gif na nekokia jo reputacija, o ISM man asmeniškai ne pagal kišenę unsure.gif

reputacija buvo nekokia, o siuo metu ten viskas keiciasi i geraja puse. Mokslai idomus tiek patys destytojai tiek ju programa.Tik del reputacijos nesimokinti tai manau nesamone.
VU skaitosi geriausias, bet destytojai...palyginus su Tvm visai kitokie.Beje TVM yra destytoju kurie ir VU desto.
Cia galima butu diskutuot ir diskutuot....manau nera prasmes. Ten kur zmogus mokinasi jam ir yra geriausia thumbup.gif
Atsakyti
Jei temos autore yra VVTA studente, tai vargu ar Jus perves i TVM ar ISM.. TVM dar galbut, bet ISM nekredituoja VVTA, ir jie tegales Jums pasiulyti pirma kursa ir plius kazkokiu bendru dalyku uzskaityma, kas palengvins Jusu vienerius ar kelius studiju metus, bet mokymosi termino nesutrumpins. Kaip supratau, Jums terminas irgi aktualus.
O jeigu bendrai kalbeti apie istaigas, kur galetumete mokytis vadybos ar ekonomikos, tai man labiausiai patinka VU ir KTU.
Atsakyti
Aš norėjau iš vieno universiteto pereiti į kitą ir mokytis panašią specialybę, na beveik tokią pat, tik priedai skiriasi, turėjau pereiti iškart į antrą kursą, bet man patarė studijuot vėl nuo pirmo, neva finansiškai bus geriau ir t.t. Kad ir kaip nenorėjau, bet teko studijuoti nuo pirmo, kad ir sutikau mokėti didelius pinigus, vistiek nenorėjo priimti, daug neatitikimų rado. Tai dabar pakliuvau į valstybės finansuojamą, bet nuo pirmo kurso... džiaugiuosi tik tuo, kad su ta spec.daug darbų galima dirbt bigsmile.gif O kažin ar užskaito dalykus, pvz tokią anglų kalbą ir pan.? Manau, kad vistiek kiekvienam universitete skirtingai ją dėsto, skirtingus dalykus atlieka... tai net nežinau ar išvis teirautis dėl to g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 08 rugpjūčio 2008 - 13:54