Įkraunama...
Įkraunama...

Geras stomatologas(-ė) Kaune

Va norejau kaunieciu mamyciu rekomendacijos:) Reikia savo burnelej kapitaline tvarka padaryt viena karta, taciau nezinau pas ka kreiptis ir kiek man tas "malonumas" kainuos:) Jau du stomatologinius kabinetus "istyrinejau": pirmojo plomba po keliu savaiciu iskrito, o kito net puse metu laikes bet... taigi ir reikia kad kas rekomenduotu, nes ir laiko ir pinigu gaila...smile.gif
Atsakyti
Sulauksi čia rekomendacijų doh.gif Toks jausmas, kad visų dantys sveiki, niekas netaiso arba gerų dantistų nėra, ką galima būtų rekomenduoti laugh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Aš galiu rekomenduoti savo stomatologę,kuri dirba Vasario 16-osios g. Namo numerio nepasakysiu,bet tas kabinetas tarp kavinių "Rambyno" ir "Loberos"... Darbu esu labai patenkinta,plombos laiko apie 6m.,jau tiek praėjo. Tik negaliu pasakyti,kad pigu,helio plomba-60Lt. Stomatologė E.Adomaitytė tel.(kabineto): 222571. Ten dirba ir kita gydytoja,bet apie ją nieko nežinau...
Atsakyti
Anksciau taisemes viename kab. Tvirtoves alejoj, bet daktare ko tai man nelabai patiko (mergaitei lyg ir nieko). O dabar vazinejam i Silainius, Neodenta (ar pan.), ten yra atskira vaiku daktare, visai nebloga, o ir kainos palyginti nedideles (pvz. plomba 20 Lt, silantas 10 Lt). Ziuresim, kiek laiko laikys wink.gif
Atsakyti
Silainiu poliklinikoje Sandra Markeviciene thumbup.gif thumbup.gif Taiso visai musu seimai, draugams, pazystamiems, bendradarbiams ir ju vaikams .... per daugeli metu negirdejau NEI VIENO nusiskundimo , nei kainu nei kokybes prasme.
Atsakyti
Mūsų šeimyna taisosi Kipro Petrausko gatvėje clap.gif Taisomės jau daugiau negu 10 metų clap.gif
Papildyta @ [mergetime]1096964796[/mergetime]
V dar norėčiau paklausti unsure.gif Žinau kad Kaune kažkur yra vaikų stomatologijos klinika, o kur yra nežinau sad.gif Gal kuri žinot adresiuką???? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Laselis @ 2004 10 05, 10:39)
Silainiu poliklinikoje Sandra Markeviciene thumbup.gif thumbup.gif Taiso visai musu seimai, draugams, pazystamiems, bendradarbiams ir ju vaikams .... per daugeli metu negirdejau NEI VIENO nusiskundimo , nei kainu nei kokybes prasme.

Lasiuk, o norint pas ja pakliut, reik priklausyt tai poliklinikai? Jei taip, tai tada dar pasakyk pas kokia vidaus gydytoja prisirasyt. Ruosiuos keist poliklinika.
Atsakyti
QUOTE (Lija @ 2004 10 05, 10:32)
Lasiuk, o norint pas ja pakliut, reik priklausyt tai poliklinikai? Jei taip, tai tada dar pasakyk pas kokia vidaus gydytoja prisirasyt. Ruosiuos keist poliklinika.

As prisirasius kitur, bet mano situacija kita, ji yra mano geriausia drauge tongue.gif , parasyk man i asmenke, jei nori duosiu koordinates.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laselis: 05 spalio 2004 - 11:44
QUOTE (NERA @ 2004 10 05, 08:25)
Mūsų šeimyna taisosi Kipro Petrausko gatvėje clap.gif Taisomės jau daugiau negu 10 metų clap.gif
Papildyta @ [mergetime]1096964796[[b]*Strielka rgetime] [/b]
V dar norėčiau paklausti unsure.gif Žinau kad Kaune kažkur yra vaikų stomatologijos klinika, o kur yra nežinau sad.gif Gal kuri žinot adresiuką???? g.gif

Tikslaus nezinau,zinau tik kad ten kur medicinos studentu bendrikai, penkiu aukstu bendrike, netoli kliniku, pirmam aukste, kazkaip odontologijos klinika jei neklystu g.gif
Atsakyti
Taip taip būtent šitos mums ir reikia clap.gif Ačiū clap.gif Matyt teks sukti ratus apie klinikas g.gif
Atsakyti
O gal kartais zinot kokia nors gera stomatologe Dainavos poliklinikoje?
Domintu ir vaiku,ir suaugusiuju dantuku gydytojai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostra: 05 spalio 2004 - 19:20
QUOTE (NERA @ 2004 10 05, 13:22)
Taip taip būtent šitos mums ir reikia clap.gif Ačiū clap.gif Matyt teks sukti ratus apie klinikas g.gif

Jeigu jums reikia tos odontologijos klinikos, kur netoli kliniku studentu bendrabutyje, tai jos adresas Luksos-Daumanto 6 wink.gif Tikiuosi cia mes apie ta pati rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1097002602[/mergetime]
As tai jau kokius 7 metus ar daugiau lankausi pas stomatologe B. Nedzveckiene, ji man thumbup.gif Ji dirba "Undinej" wink.gif Tel. 22 61 08
Atsakyti