Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Nauja tema ax.gif
Sena tema
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 09 21, 22:31)
Nauja tema ax.gif

Aciu uz istiesta pagalbos ranka taip velai vakare biggrin.gif 4u.gif
Merginos, kuriu MB grikiukai ne cempionai, ar teko susidurti su dideliu kiekiu leukocitu spermoje ir ka tai galetu reiksti? Jam ir praeita karta rode leukocitus vos auksciau normos, bet bakterinis tyrimas buvo svarus schmoll.gif Ieskojau internete, ar smarkiai tai kenkia spermai, tai info ne fontanai.
Visoms labos nakties, lauksiu atsakymu rytoj ax.gif
Atsakyti
Gulbe, o spermos pasėlį darė? Nu vistiek leukocitai rodo uždegimą ir tai tikrai negerai spermai - visi parametrai krenta. Labai tikėtina, kad uždegimą išgydžius situacija gerokai pasikeistų.
Atsakyti
Gulbe, is tiesu - leukocitai rodo uzdegima. Daznaiusiai tai vyrams jie pareina nuo ausu-nosies-gerkles ligu. Beje, dar ir sunkiai gydoma. Po kurso antibijokitku butinai dar karta pasidaryk spermos paseli, labai gali buti, kad tavo brangusis tures gerti dar viena kursa.
Beje, isgydzius uzdegimus labai sumazeja agliutinacija ir grikiu kiekis ir kokybe gerokai pasitvarko.
Atsakyti
Aciu, merginos,

musu situacija tokia - pavasari sperma buvo l.prasta, nepilnas milijonas /ml, leukocitai vos virsijo norma, o paselis buvo geras, jokiu bakteriju. Tada Z i leukocitus nesureagavo, o sureagavo i prolaktina - buvo ziauriai uzkiles. Po vaistu iskart nukrito iki normos ir zemiau.
Dabar, po triju - keturiu menesiu gerimo Tribestane, Malpotane, Speman etc. - sperma pasitvarke, 9mln/ml, A - 0, B- 22. O leukocitu anot laborantes - "labai daug". Pirmadieni vel eis pas Z. Ji kazkodel nesiuncia pas urologa, nors minejo, kad gerai butu echoskopija. Eisim pas ka nors savarankiskai smile.gif
Zodziu, suprantu, kad musu IVF kiek atsides dabar. Be to, vakar perskaiciau, kad man reiks pasiskiepyt nuo raudonukes ir po skiepo min menesi laukti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 09 22, 10:08)
Aciu, merginos,

musu situacija tokia - pavasari sperma buvo l.prasta, nepilnas milijonas /ml, leukocitai vos virsijo norma, o paselis buvo geras, jokiu bakteriju. Tada Z i leukocitus nesureagavo, o sureagavo i prolaktina - buvo ziauriai uzkiles. Po vaistu iskart nukrito iki normos ir zemiau.
Dabar, po triju - keturiu menesiu gerimo Tribestane, Malpotane, Speman etc. - sperma pasitvarke, 9mln/ml, A - 0, B- 22. O leukocitu anot laborantes  - "labai daug". Pirmadieni vel eis pas Z. Ji kazkodel nesiuncia pas urologa, nors minejo, kad gerai butu echoskopija. Eisim pas ka nors savarankiskai  smile.gif
Zodziu, suprantu, kad musu IVF kiek atsides dabar. Be to, vakar perskaiciau, kad man reiks pasiskiepyt nuo raudonukes ir po skiepo min menesi laukti... verysad.gif

ir Ž turi echoskopą, nebent jum reikia to "krūto" kaip mano vyrui reikėjo, kur kraujotaką žiūri ir tt. tai čia jam dėl varikocelės reikėjo važiuoti į Kauną, nes pas Ž tas echoskopas tokių dalykų nerodo

o po skiepo nuo raudonukės negalima pastoti 3mėn.bet gal tu jau sirgusi, gal nereikia skiepintis, gali išsitirti ar turi antikūnų
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 09 22, 10:08)
Aciu, merginos,

musu situacija tokia - pavasari sperma buvo l.prasta, nepilnas milijonas /ml, leukocitai vos virsijo norma, o paselis buvo geras, jokiu bakteriju. Tada Z i leukocitus nesureagavo, o sureagavo i prolaktina - buvo ziauriai uzkiles. Po vaistu iskart nukrito iki normos ir zemiau.
Dabar, po triju - keturiu menesiu gerimo Tribestane, Malpotane, Speman etc. - sperma pasitvarke, 9mln/ml, A - 0, B- 22. O leukocitu anot laborantes  - "labai daug". Pirmadieni vel eis pas Z. Ji kazkodel nesiuncia pas urologa, nors minejo, kad gerai butu echoskopija. Eisim pas ka nors savarankiskai  smile.gif
Zodziu, suprantu, kad musu IVF kiek atsides dabar. Be to, vakar perskaiciau, kad man reiks pasiskiepyt nuo raudonukes ir po skiepo min menesi laukti... verysad.gif

Žilaitienė echoskopuotis su tuo ,,krūtu" echoskopu siunčia pas Zdanavičių į Kauno apskrities ligoninę. Mano vyras išėjo po to echoskopo visas perbalęs ir šlapias nuo prakaito ax.gif
Atsakyti
Merginos, kas vaziuojat is Minsko (arba turite pazistamu, vaziuojanciu), reiktu atlikti visuomenei naudinga darba - paimti pora dezuciu vaistu.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 09 22, 13:24)
ir Ž turi echoskopą, nebent jum reikia to "krūto" kaip mano vyrui reikėjo, kur kraujotaką žiūri ir tt. tai čia jam dėl varikocelės reikėjo važiuoti į Kauną, nes pas Ž tas echoskopas tokių dalykų nerodo

o po skiepo nuo raudonukės negalima pastoti 3mėn.bet gal tu jau sirgusi, gal nereikia skiepintis, gali išsitirti ar turi antikūnų


na, keik mama sake, tai nesirgusi, todel ir nerimavo per pirmaji nestuma. Bet antikunius tai issitirsiu, nezinojau, kad galima g.gif O del Zdanaviciaus, tai Z buvo kazka uzsiminusi, bet nieko konkretaus. Matyt, eisiu ir as pirmadieni kartu su MB pas Z, kad viska pati iki smulkmenu issiklausineciau lotuliukas.gif Beje, jam yra varikocele, bet amzius jau "negydomasisi" biggrin.gif Gero savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 09 21, 22:34)
Aciu uz istiesta pagalbos ranka taip velai vakare  biggrin.gif  4u.gif
Merginos, kuriu MB grikiukai ne cempionai, ar teko susidurti su dideliu kiekiu leukocitu spermoje ir ka tai galetu reiksti? Jam ir praeita karta rode leukocitus vos auksciau normos, bet bakterinis tyrimas buvo svarus  schmoll.gif Ieskojau internete, ar smarkiai tai kenkia spermai, tai info ne fontanai.
Visoms labos nakties, lauksiu atsakymu rytoj  ax.gif


Papildyta:
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 09 21, 22:34)
Aciu uz istiesta pagalbos ranka taip velai vakare  biggrin.gif  4u.gif
Merginos, kuriu MB grikiukai ne cempionai, ar teko susidurti su dideliu kiekiu leukocitu spermoje ir ka tai galetu reiksti? Jam ir praeita karta rode leukocitus vos auksciau normos, bet bakterinis tyrimas buvo svarus  schmoll.gif Ieskojau internete, ar smarkiai tai kenkia spermai, tai info ne fontanai.
Visoms labos nakties, lauksiu atsakymu rytoj  ax.gif


Esu naujokė, neseniai prisijungus. Su mano vyru tokia pati problema. Rodo didelį kiekį leukocitų, tačiau bakterijų nerasta (tyrimas kartotas keletą kartų). Daktarė Z sakė, kad tai nebakterinis prostatitas, kuris sunkiai gydomas arba visai nepagydomas.

P.S. Atrodo, kad būsiu prieš tai išsiuntusi žinutę be teksto.
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2006 09 25, 15:12)
Papildyta:
Esu naujokė, neseniai prisijungus. Su mano vyru tokia pati problema. Rodo didelį kiekį leukocitų, tačiau bakterijų nerasta (tyrimas kartotas keletą kartų). Daktarė Z sakė, kad tai nebakterinis prostatitas, kuris sunkiai gydomas arba visai nepagydomas.

P.S. Atrodo, kad būsiu prieš tai išsiuntusi žinutę be teksto.

O tu *****,
maniskis dabar kaip tik pas Z sedi, atip laukiau geru naujienu, suprantu, kad ju nebus verysad.gif
Atsakyti
Mistika su mano MB rezultatais. Vieni rodikliai isauga, kiti krenta, tad suma sumarum nekas verysad.gif Dabar israse tamoxifeno. Geret kurios nors?
nezinau, maniskis nelabai patenkintas Z - kalba mazai, visa info traukte traukt uz liezuvio reikia, sausa.
Atsakyti