Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nepakenks tokia dozė vaistų?

Norėčiau paklausti,neseniai,visai netyčia(tyrimų pagalba)sužinojau,kad mano 2.5 metų mergaitei HGB 100 L g/1,HCT .328L 1/1,MCV: 61 L f1,MCH:18.6L pgMCHC:304 L g/1,RDW:22.4 H%,MPV:8.1,PDW:9.5 L% Ir tai pastebėjau,kad mergaitė blogai jaučiasi,gulinėja,išblyškusi,paakiai pamėlę,apetitas nėra blogas.Kai dar nebuvo padaryti išsamesni tyrimai,hemoglobinas buvo 105,pavartojus du mėnesius Feroglobiną(skyrė gydytoja)hemoglobinas nukrito iki 100.Tada paprašiau siuntimo į Vilnių,Hematologo konsultacijai.Nedarė jokių kraujo tyrimų(be to apčiupinėjo pažastyje padidėjusį limfmazgį,jis prieš keletą mėnesių buvo atsiradęs,tada ir buvau pradėjus nerimaut)pasak gydytojos jis sumažėjęs,minkštas.Skyrė Folio rūgštį,bei preparatąSpartocine 105 mg,Fe++15 mg.Lapelyje parašyta,kad 3-jų -7-ių metų vaikams gerti po1 maišelį vieną kartą dienoje,o mums skyrė po vieną maišelį tris kartus dienoje.Tai didžiulė dozė,be to ji pradėjo viduriuoti.Mums yra įgimta PPD.Girdisi 1-2 laipsnio širdies ūžesys.Bijau,kad kas nenutiktų,ar nepakenks tokia dozė vaistų.Po mėnesio vėl liepė pasirodyti Pas gydytoją.Šiaip mergaitė visad turėjo gerą apetitą,nuo ko mums šitaip?Dar gydytoja uždraudė pieną.Mes laikomės nurodymų,bet man neramu.Prašau,jei galite patarkite,ką mums daryti.
Atsakyti
Prie geležies preparato mergaitę reikėtų įpratinti ir prie paskirtos dozės prieiti palaipsniui per 2 savaites. Tuomet ir nebus pašalinio poveikio. Tik gydymas bus ilgas.
Atsakyti