Įkraunama...
Įkraunama...

Japonų virtuvė

Perverčiau visas temas, bet panašaus nieko neradau, tai nusprendžiau atidaryti naują temą.

Mums su vyru labai patinka japonų ir kinų virtuvės.
Sushi moku gaminti ir labai dažnai namie gaminu.

Nesenai nusipirkom ryžių popieriaus lakštelių skirtų blyneliams. Deja nėda instrukcijos kaip gaminti. Gal kas žinote kaip jį suminkštinti ?
Atsakyti
galiu paskyti tik tiek, kad kinieciu virtuve thumbup.gif , viena is geriausiu, bet lietuviu virtuve man neprilygstama.
Atsakyti
QUOTE(palme @ 2006 09 23, 16:37)
Nesenai nusipirkom ryžių popieriaus lakštelių skirtų blyneliams. Deja nėda instrukcijos kaip gaminti. Gal kas žinote kaip jį suminkštinti ?

Pamasčiau pamasčiau ir sugalvojau... kelioms minutėms pamerkti į šiltą vandenį, tada suminkštėja ir galima dėti įdarą ir kepti... Gaminau-pavyko biggrin.gif Ir skonis thumbup.gif ypač tinka prie drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(palme @ 2006 09 23, 19:37)
Nesenai nusipirkom ryžių popieriaus lakštelių skirtų blyneliams. Deja nėda instrukcijos kaip gaminti. Gal kas žinote kaip jį suminkštinti ?


O gal zinai kaip juos namuose pagaminti? As turiu ryziu miltu, bet neturiu supratimo, ka ir kaip su jais daryti g.gif

Ai, o ka dejai i blyneliu vidu?
Atsakyti
QUOTE(palme @ 2006 10 08, 10:24)
Pamasčiau pamasčiau ir sugalvojau... kelioms minutėms pamerkti į šiltą vandenį, tada suminkštėja ir galima dėti įdarą ir kepti... Gaminau-pavyko  biggrin.gif  Ir skonis  thumbup.gif ypač tinka prie  drinks_cheers.gif

tai gal receptėlį galima būtų? ax.gif ir gal šiaip kokių receptėlių iš japoniškos virtuvės žinai (išskyrus sushi)? biggrin.gif
Atsakyti
Aš neseniai bandžiau vieną japonišką patiekalą pagamint. Kadangi labai patiko, pasidalinsiu receptu 4u.gif
Viščiuko filę reikia smulkiai supjaustyti ir kepti sojų padaže, sumaišytame su vandeniu ir cukrumi. Kai filė pabals, įpiltį plaktą kaiušinį ir pastoviai maišant leisti jam susitraukti. Valgyti su ryžiais smile.gif
Atsakyti
o gal zinote daugiau receptuku ? blush2.gif
Atsakyti
Palme,
apie kinų patiekalus nemažai rašyta čia
apie japonišką maistą taip pat yra sushi skyrelyje... paieškai pasitelk google, pagelbes.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 21 lapkričio 2006 - 21:16
Nusprendžiau ir aš įmesti vieną japonišką patiekalą, kurį parodė draugas, ilgą laiką buvęs Japonijoje.
Vadinasi Okonomiyaki:
Reikia:
- Stambiai pjaustyto kopusto.
- stambiai pjaustytos paprikos
- svogūno - smulkiai pjaustyti
- olandiško sūro - plokštelėm pjaustyto
- tešla - miltai ir vanduo, turi būti skysta kaip blynams.
- Teriyaki padažo. Radom pirkti Maximoj. Žiūr. nuotrauką

Procesas:
Supjaustytą svogūną suberti į kopūstą.
Keptuvėje pakepti porą saujų kopūsto, reikia įpilti šiek tiek vandens. Kai apkeps įmesti kelis griežinėlius paprikos, ir kelis gabaliukus sūrio. Padaryti viduryje keptuvės nedidelį blyną, maždaug 15 cm skersmens. Sustumti kopūstą ant sūrio, ir kad liktų keptuvėje iš kraštų vietos. Kai sūris apsilydys užpilti tešlos, kad užtektų sulipdyti visiems kopūstams. Dar šiek tiek pakepti ir šleptelti į lėkštę. Užsipilti Teriyaki padažo ir SKANAUS!!

user posted image
Atsakyti
Dar vienas iš Japonijoje patikusių valgių yra TEMPURA

Tempura - tai yra tešloje keptos įvairios daržovės, ypatingai skanu - baklažai, taip pat įvairos jūros gėrybės.
Tešlos receptas:
- 1 kiaušinis
- 1 stiklinė šalto vandens
- 1 stiklinė miltų.

Japonijoje parduodami specialūs Tempura miltai, bet tinka ir mūsiški.

Tešloje apvartyti daržoves ar dar kažką ir kepti įkaitintame aliejuje.
SKANAUS!

user posted image
Atsakyti
Esu buvusi Japonijoje ir ten pastebėjau, kad jų valgio gaminimo tradicijos labai gilios ir turi daug ritualų. Dabar jau ir maksimoje galima nusipirkti sakykim suši pagaminimui visų reikalingų produktų. Gaila, tik kad aš žuvies produktų nemėgstu, nes kitaip tikrai gaminčiau japoniškus patiekalus, yra knyga ir internete nemažai receptukų. Gero gaminimo ir skanaus ragavimo:)
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 01 02, 13:13)
Esu buvusi Japonijoje ir ten pastebėjau, kad jų valgio gaminimo tradicijos labai gilios ir turi daug ritualų. Dabar jau ir maksimoje galima nusipirkti sakykim suši pagaminimui visų reikalingų produktų. Gaila, tik kad aš žuvies produktų nemėgstu, nes kitaip tikrai gaminčiau japoniškus patiekalus, yra knyga ir internete nemažai receptukų. Gero gaminimo ir skanaus ragavimo:)


Gal turi kokias spec. nuorodas, kurios tau patinka? Bet šiaip juk ne tik žuvį jie valgo
Atsakyti