Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Spragtukas

Lankome darželi "Spragtukas" Žirmūnuose apie menesi, jau karta sirgome. Aukletojos šiap jau neblogos. Gal kas iš jusų žino ka apie ši darželi, o gal kas lanko ( jis yra Žirmūnų gale prie darželio "Pasakos"). Laukiu atsiliepimų. huh.gif
Galite rašyti į mano el. paštą.
Atsakyti
Ar sis darzelis priima nuo 1 m.? Gal kas zinot?
Atsakyti
Taip, priima. Aš eisiu pasižvalgit ir jei patiks gal vesiu vaiką į šį daržą, bet jei kas ką žinot, atsiliepkit............ g.gif
Atsakyti
Gal zinote, ar yra siame darzelyje lopselinuku grupe? Mums 1m 8men---ar grupe labai perkrauta---yra sansu i ja patekti? g.gif
Aisku idomu ar verta eiti i si darzeli g.gif --parasykite, prasau, kas ji jau lankote, kaip jums sekasi ten smile.gif
Atsakyti
Mamytės, papasakokit apie darželį, kaip su tom lietuviškom vaikų grupėm g.gif ? Ar yra atskira lietuvių grupė lopšelyje?
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2006 07 12, 13:33)
Mamytės, papasakokit apie darželį, kaip su tom lietuviškom vaikų grupėm g.gif ? Ar yra atskira lietuvių grupė lopšelyje?



Siandien buvau darzelyje kalbejausi su direktore (pasirode maloni), lopselinuku grupes bendros (lietuviai, lenkai, rusai), aukletojos rusaites, bet su lietuviu vaikuciais bendrauja lietuviskai. Tik kai yra kalbos barjeras sunkiau iseina papasakoti teveliams lietuviskai apie musu mazylius. Tep sake.

O grupes pagal tautybe sudaromos nuo triju metu atrodo teisingai supratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgittaa: 26 liepos 2006 - 13:01
Sveikos mamytes,
Mes jau pora savaiciu lankome si darzeli, trimetinuku grupe. Kol kas viskuo kaip ir patenkinta, aukletojos neblogos, tik ta padejeja, tikriausiai auklyte, tokia jauna mergina, bet keleta kartu buvau pasiimti savo bebibi pries miegeli, tai kaip pamaciau, kaip ji tuos vaikus, na, nemoku papasakoti, tiesiog pasako varda ir grubiai tiesia ranka, mazdaug, vaikas turi susiprasti ir staigiai varyt ten, kur rodoma. Na, bet gal ji ir faina, tikrai dar nieko daugiau nezinau, o labai labai noreciau suzinoti): Direktore nuostabi, jokio issidirbinejimo, paprasta, geranoriska. As kai perejau gal kokia 10 darzeliu ir pabendravau su dirikem, kurios savo isbalintus dantis issiepusios laukia visos zinom ko ir kartoja kaip nera vietu, tai sita man buvo kazkoks atradimas. Vat kas jau tikrai mane neramina, tai, kad nuo pirmos dienos mes jau parsineseme slogyte ir issigydyti neimanoma, nes, kiek maciau, visi vaikuciai serga. Jau taip man gaila buvo i juos ziureti visus apsisnarglejusius, patys tu nosiuku nenusivalo, tai ir vaiksto tokie nabageliai. Gal cia visuose darzeliuose tokia beda, nezinau, tiesiog tai pirmas darzelis ir pirmos musu dienos): Bet palyginus su tais "prestiziniais" Antakalnio ir Zirmunu darzeliais, cia bent jau grupe paremontuota...
Atsakyti
Labas, mergaites
siandien buvom siame darzelyje uzsirasyti i lopseline grupe, tai man visai patiko tas darzelis, vedeja geranoriska ir visai miela. Kad vaikiukai lopselineje grupeje visu tautybiu kartu, as dideles bedos nematau. Vietu as taip supratau yra, nes mums liepe kitamet pazyma is gydytoju pasiimti, be to, birzelio menesi ispeti, ar noresim lankyti, ar ne. Ziuresim, kaip cia bus, nes mes ir i kitus darzelius bandem uzsirasyti, tai ten prasciau su tikimybe papulti.. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mes po kokio menesio kelsimes i Zirmunus,tai sugalvojau pasidomet darzeliais thumbup.gif musu vyrukas dar nelanke darzelio,ale jau pradedu galvot,kad jau laikas thumbup.gif Sitas darzelis butu arciausiai musu namu,tai noreciau daugiau apie ji suzinoti 4u.gif
Kiek grupese vaiku,kokios aukletojos,atmosfera ir pan. 4u.gif
Labai lauksiu atsiliepimu bigsmile.gif
Ir pamirsau svarbiausia doh.gif Ar reikia is anksto uzsirasyt?Ar gali priimt iskart? g.gif
Atsakyti
Gal kas nors galetu paaiskinti tiksliai kur tas darzelis randasi? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Ania @ 2007 04 18, 14:07)
Gal kas nors galetu paaiskinti tiksliai kur tas darzelis randasi? Aciu

Nuo Zirmunu-Kareiviu sankryzos i kalna,ten eit iki 72 namo,uz jo pesciuju pasivaiksciojimo takas,tuo taku einant tiesiai bus darzelis Pasaka,o uz jo Spragtukas 4u.gif
Atsakyti
Sian ir mes nukeliavom i "Spragtuka" su tikslu uzsirasyti, cia kai pasakem kur gyvenam , iskart paklause kodel neinam i "Pasaka",nes jiems priklausom g.gif pasakem,kad nepriima doh.gif tai sake, kad ir pas juos nelabai su vietom reikalai didesniems doh.gif ale uzrase ir pasake ateit rugpjuti,tada bus aisku ar pateksim ar ne ax.gif aisku dar patare uzsirasyt i dar koki darzeli,jei ka cool.gif
Atsakyti