Įkraunama...
Įkraunama...

Linoleumo, marmoleumo priežiūra

Jei pas ką namuose girndų danga - marmoleumas, labai domina, kokiu būdu jį valote. Rrašo, kad drėgnu būdu geriau nevalyti - tai kaip tada? g.gif
Atsakyti
aš plaunu neįsivaizduoju kaip kitaip jį galima būtų prižiūrėti, aišku plaunu nešlapiai 4u.gif jau 5-ti metai pas mane paklotas, šiek tiek apsibraižė, bet matosi tik man, stengiusi kas kelis mėnesius vaškuoti su spec vašku, jį pirkau iš meistrų kurie paklojo marmaleumą biggrin.gif aišku pavadinimas juokingas, bet daiktas tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 01 spalio 2006 - 12:09
Marmaliaumas-tai grindu danga pagaminta is naturaliu medziagu.Labai liux danga thumbup.gif , nekenksminga.Galiu labai daug visko papasakoti, nes mano vyras prekiauja ir kloja tokia danga, o be to pas mus namuose jos visur priklota.As tai plaunu i vandeni isilasinusi specialaus skyscio, jis ta marmaliauma padengia plonu vasko sluoksniuku.O be to reikia kartas nuo karto ir nuvalius sena vasko sluoksni padengti nauju, nes tas jau buna susibraizes.Kai plaunat geriau aisku sausiau ir be jokiu chemikalu nes jie nuplauna vaska ir tada jau braizysis marmaliaumas o ne vaskas.O vaskuoti tai butina!!! smile.gif
Atsakyti
Nu niekaip neiseina gerai isplauti linoliaumo virtuveje,padekite,Lieka vistiek dryziai nors bandziau jau visokias priemones g.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(renikexxx @ 2006 10 02, 22:05)
Marmaliaumas-tai grindu danga pagaminta is naturaliu medziagu.Labai liux danga thumbup.gif  , nekenksminga.Galiu labai daug visko papasakoti, nes mano vyras prekiauja ir kloja tokia danga, o be to pas mus namuose jos visur priklota.As tai plaunu i vandeni isilasinusi specialaus skyscio, jis ta marmaliauma padengia plonu vasko sluoksniuku.O be to reikia kartas nuo karto ir nuvalius sena vasko sluoksni padengti nauju, nes tas jau buna susibraizes.Kai plaunat geriau aisku sausiau ir be jokiu chemikalu nes jie nuplauna vaska ir tada jau braizysis marmaliaumas o ne vaskas.O vaskuoti tai butina!!! smile.gif

Girdejau lb. geru atsiliepimu apie ta daikta.Nesupratau, koks gi tai thumbup.gif daiktas, jei tokia speciali prieziura... vaskai, spec. priemones? Be to labai neisvaizdzios blankios spalvos. Gal zinot kur Kaune parsiduoda ivairesniu spalvu? Gal pigiau kur yra. Nes "Senukose" nera visai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaunasada: 30 lapkričio 2006 - 21:09
QUOTE(renikexxx @ 2006 10 02, 21:05)
Marmaliaumas-tai grindu danga pagaminta is naturaliu medziagu.Labai liux danga thumbup.gif  , nekenksminga.Galiu labai daug visko papasakoti, nes mano vyras prekiauja ir kloja tokia danga, o be to pas mus namuose jos visur priklota.As tai plaunu i vandeni isilasinusi specialaus skyscio, jis ta marmaliauma padengia plonu vasko sluoksniuku.O be to reikia kartas nuo karto ir nuvalius sena vasko sluoksni padengti nauju, nes tas jau buna susibraizes.Kai plaunat geriau aisku sausiau ir be jokiu chemikalu nes jie nuplauna vaska ir tada jau braizysis marmaliaumas o ne vaskas.O vaskuoti tai butina!!! smile.gif

noriu paklausti ar tik ne šia danga dengia vonias(žinau kad KLiapėdoj tai daro tik nežinau tiksliai ar tai marmoliaumas ar tarketas ar dar kažkoks kitoks) žinau tiek kad jį prilydo prie senos vonios įvairiais raštais ir spalvom labai liuks atrodo ir būna daug šilčiau ir patogiau maudytis. g.gif doh.gif labai noriu tokios vonios yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta pkp @ 2006 10 12, 19:13)
Nu niekaip neiseina gerai isplauti linoliaumo virtuveje,padekite,Lieka vistiek dryziai nors bandziau jau visokias priemones  g.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


labai gerai išsivalo su paprasta druska. Jos papilti ir su drėgnu šepečiu šveisti ir labai gerai išsivalo biggrin.gif
Atsakyti
Aš plaunu su specialiu skysčiu linoleumui - jo reikia įpilti į vandenį - jokių dryžių nelieka thumbup.gif
Atsakyti
Norint išlaikyti gražų, būtina vaškuoti, mano įmonė vaškuoja spec. metalizuotu vašku.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2006 09 24, 17:52)
Jei pas ką namuose girndų danga - marmoleumas, labai domina, kokiu būdu jį valote. Rrašo, kad drėgnu būdu geriau nevalyti - tai kaip tada?  g.gif

nu as tai nusiurbiu stambias siuksles ir paskui isplaunu kaip visus kambarius su dregnu skuduru, bent jau man kai pirkom nieko neminejo, kad negalima butu valyti slapiu budu schmoll.gif
Atsakyti
doh.gif Taigi viskas labai paprasta: nuvaškuoji, o jau tada drąsiai naudoji šlapią skudurą, be vaškavimo šlapiai valyti nepatartina.
Atsakyti
Plaunu paprastai, tik jei kas uzlasejo ir nepamatei isdziuvo tada lieka deme doh.gif
Atsakyti