Įkraunama...
Įkraunama...

Kelnių kantas

Turiu problemą.Išskalbiau kelnes ir kanto neberasta.Lyginau lyginau-šioks toks yra ,bet reikia ,kad būtų aštrus.Kelnės tokios su šilkeliu. help.gif help.gif Patarkit verysad.gif
Atsakyti
Tai sulenkti taip kaip reik, kad kantas būtų ir per merlių lygint, tik reik žiūrėt, kad keli nesigautų biggrin.gif
Atsakyti
Gal paieškok draugės, kuri moglių turi? Dar būna specialių priemonių papurkšti lyginant, valyklos, net jau pas mus, juos tikrai naudoja. Man valykloje (kuri ir skalbykla) kažkada padėjo, kiek nosį suraukė, kam atnešiau tik lyginimui, bet pinigo galia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalia: 26 rugsėjo 2006 - 14:16
Labai gerai kanta galima padaryti lygiom dalym vanduo ir actas suvilgau skudurėli ir lyginu ilgam užtenka
Atsakyti
taisyklinga kanta gausi tuomet kai sudesi klesnes siules niena su kita, pralygini pro slapia skudureli, jei tefloninis ar keramikinis lygintuvas-nebutina, (bet del viso pikto pabandyk nematomoj vietoj ar neblizges) tuomet isverti kelnes isvirkscia ir pralyginta kanta pravedi su ukisku (galma ir tualetiniu) muilu ir vel isvertus atgal pralygini, tuomet kita syki iskalbus kelnes nereiks is naujo ieskot 'koordinaciu" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 13 lapkričio 2006 - 15:53
Ačiū visoms notworthy.gif Dabar ant kanto "musės pasipjautų" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2006 11 14, 11:53)
Ačiū visoms notworthy.gif Dabar ant kanto "musės  pasipjautų"  biggrin.gif


Kaip tik siryt rode per TV, kaip isgauti "gera", tvirta ir ilgai isliekanti kanta. Reikia pasidaryti silpna krakmolo tirpaliuka (su saltu vandeniu).Gerai ismaisyti. dapilti karsto vandens truputeli. Paskui isvirkscioje puseje perbraukti kempinele, suvilgyta tirpalu, per kanta (jei jis buves jau, jei ne, tai per viduri mazdaug). Tada isvertus kelnes lyginti per skudureli kanta bigsmile.gif
Atsakyti
Iš patirties. Jei kelnės iš sintetinio audinio, kantą padaryti būna sudėtinga... Taigi, siūlau daryti taip: sudedi klešnes sutapdinusi siūles, pasiimi dvigubą baltos plonos medvilnės (ne merliuko, nes jo kiauraraštis palieka žymes) palutę, lygini su lygintuvu (pakankamai karštu), o po to, nuėmusi palutę, ,,užfiksuoji" kantą pertraukdama jį su medine liniuote (galima ir su kokiu nors kitu mediniu daikčiuku, - man geriausiai tam tinka ,,sovietinė" medinė liniuotė).
O dėl tų tirpaliukų, purškaliukų - tai nežinau, aš jų nenaudoju, be to, yra įvairių audinių, visokių spalvų, man baugu kad neliktų kokių nors dėmių unsure.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Mane kantą užlyginti išmokė vyras biggrin.gif sakė taip armijoj lygindavo:toje vietoje kur turi būti kantas iš blogosios pusės perbraukti vašku,vaškine žvake thumbup.gif po to iš geros per marlę tvirtai užlyginti thumbup.gif toks kantas net po skalbimo nelabai "pabėga"
Atsakyti