Įkraunama...
Įkraunama...

Inhaliacijos, inhaliatoriai

mamikes kaip darot namie inhaliacijas savo 2.gif ? nerandu 'eukabalo' informacinio lapelio, o ten tikrai buvo parasyta doh.gif gal uzsidaryti vonioje, prisidaryti garu ir buti ten su mazium? ar vonia prileisti...? g.gif gal dar kaip? papasakokit smile.gif pro ta spec. inhaliatoriu manau nieko neiseis, nes dar per mazas, mum 15men. g.gif
Atsakyti
Mes tai isbandeme ir labai padeda tokios proceduros :
Kai 2.gif uzmiega lovyteje, visa lovyte apdengiu stora anklode ir salia (ant zemes, bet lovytes aukstyje) padedu puoda su verdanciu vandeniu - ilasinu eukalipto aliejaus ir viska uzdengiu, kad garuotu minuciu 15-20.
Ypac gerai kai kosulys ar sloga dar tik prasideje, praeina per 2-3 dienas. clap.gif
Atsakyti
Dar galima uzmigdyt vaika ant lovos ir padaryt 'palapine' ish skecio ir storesnio aplkoto, i ja nusineshti puoda su karshtu vandeniu ir aliejais ir kvepuoti kartu su mazhium (kad jis netycia neishverstu) wink.gif
Atsakyti
Mane viena gydytoja labai prigazdino, kiek daug baisiu traumu atsitinka garinant judrius vaikiukus su tais karstais puodais. Todel mes garinam paprasciausiu ir saugiausiu metodu - uzklijuojam vonioj ventiliacija ir aukstai pakabine duso galva pripilam vonia karsto vandens. Gaunasi nebloga pirtele thumbup.gif
Atsakyti
Aš vaistinėje nusipirkau " Eucabal " inhaliatorių . Ten įdėtas ir " Eucabal " tepalas , skirtas inhaliacijom . 2 metų sūnelį pasisodinu ant kelių , prilaikau tą inhaliatorių ir jis šiek tiek pakvėpuoja . Be to , mažesniems tinka padukus , nugarytę įtrinti . Dabar nupirkau " Resorban " kremo ( lokalaus poveikio vaistas , skirtas peršalimo sukeltoms kvėpavimo takų ligoms gydyti ). Kainuoja apie 8 Lt.


***********

Šis inhaliatorius netiekiamas nuo 2007-11 mėn, žr.čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 26 balandžio 2008 - 19:45
o kiek kainavo tas Eucabal inhaliatorius? vis mastau kad ir man labai reikia, nes arteja ligu sezonas, o maniske tai gan daznai vis kokiu bronchitu paserga, tai inhoaliacijos butu labai gerai. o Eucabal tepalu as irgi tepu krutine, nugaryte ir padukus ir dar kojinytes uzmaunu, tikrai pasidaro lengviau kvepuoti ir nosis "atsikemsa".
o siaip ar kiekvienoje vaistineje galima rasti inhaliatoriu?
Atsakyti
Spanguoliuke,
Aš mačiau, kad tas inhaliatorius kainuoja apie 20-25 litus vaistinėje. O su visais eteriniais aliejais ir inhaliacijomis, bent jau mūsų gydytoja, patarė nepersistengti, nes kai kuriems vaikams gali kilti alerginių reakcijų. ohmy.gif
Atsakyti
as savo vaikui naudoju AeroChamber. bet dar reikia rinktis pagal vaiko amziu, nes buna visokiu dydziu.
turejau ir kitokios firmos, tai man jis nelabai patiko.
be to jie yra kompensuojami, as ji vaistineje pasiemiau uz dyka, o siaip jis kainuoja apie 100 litu.
Atsakyti
Rasukai, o kokiu principu veikia tie inhaliatoriai, ar imanoma naudoti 2 m. vaikui. ir kur kreiptis del kompensacijos.
Atsakyti
o del ko tu nori naudoti inhaliatoriu, as tai ji naudoju vaikui del astmos.
o ji galima naudoti man atrodo ir nuo metuku, svarbu vaikas ramiai sukvepuotu ir leistusi ji uzdeti prie burnytes, nes mano antras berniukas tai nesileidzia.
o del kompensacijos, tai reiketu kreiptis pas vidaus gydytoja.
nors dabar nezinau ar tikrai kompensuoja, as tai ji gavau kazkur pries metus, gal kas nors keitesi ir dabar gali ir nekompensuoti, as nezinau tiksliai.
bet jai tavo vaikui reikalingi vaistukai, tau turetu kompensuoti.
Atsakyti
Mes irgi naudojam AeroChamber. Mes mokėjom visą sumą. Naudojame nuo 1.3 mėn. kažkur. Mažasis su juo labai gerai draugauja: pats prisideda ir labai nori spausti laugh.gif Ir principas toks - įkiša nosytę į kaukę tokią, iš galo spusteli ir kvėpuoja tiek kartų, kiek liepia gydytoja. Paprasta ir neskausminga. Kaip jau sakiau, mano mažasis pats viską kuo puikiausiai pasidarytų, tik jėgelių trūksta vaistus gerai išspausti. Tai tenka man padėti biggrin.gif
Atsakyti
Ne ne as ne del astmos, noriu toki inhaliatoriu kad siaip pakvepuotu zolelem ar eukaliptu. kad tik kas tuoj gerkle jam kabina, sloga amzinai, naktim knarkia neprakvepuoja, noriu profilaktiskai tokiu proceduru padaryti, kad atsikosetu lengviau ir kvepavimo takai issivalytu.
Atsakyti