Įkraunama...
Įkraunama...

IELTS akademinis modulis

Man reikia išsilaikyti IELTS akademinį modulį. blink.gif gal kas laikėte, kiek laiko ruošėtės ir kaip vyksta laikymas. Turiu omenyje Britų konsule , ašasmeniškai turiu gauti septynis balu mažiausiai. Kažin ar labai sunku g.gif
Atsakyti
g.gif Negi niekas jo nelaikėte g.gif
Atsakyti
pirma karta girdziu g.gif
Atsakyti
sad.gif Jatus, o aš tai spirgu, kaip bijau doh.gif Tas egzas laikomas Britų konsule, jis skirtas įvertinti anglų kalbos žinias, norinčių mokytis, ar dirbti šalyse, kuriose kalbama anglų kalba.
IELTS pripažysta, JAV, Kanados, Didžiosios Britanijos mokymo įstaigose.Jo prašoma ieškant darbo, imigeruojan, ir pan. Šis egzas orentuotas į tuos, kurių anglų žiniosyra vidutinės ar aukštesnės nei vidutinės. Jo yra du moduliai:
Akademinis ir bendrasis, Jis laikomas 2,55val, neišlaikius jį galima pakartotinai laikyti po trijų mėn. Vertinamas nuo1iki 9balų.
Tai kaip TOEFL kažkas panašaus, tik jame nėra gramatikos wink.gif
Atsakyti
Ar kas nors laikete IELTS general module testa? Ar sunku? I ka labiausiai reiketu atkreipti demesi?
Kaip ruosetes: lankete kursus ar svarankiskai?
Atsakyti
mano draugas laikė, gal prieš mėnesį.. bet aš šito užklausimo nemačiau... tai va, kaip , paranormali, ar jau laikei? kiek žinau kai reikia 7 tai jau labai aukštos žinios.. o daug kur užtenka 6,5.. čia kas liečia studijas.. jam buvo ir klausymas, ir testas gramatinis, ir kalbėjimas.. sakė labiausiai suparino kalbėjimas- vos pamato kad turi ką pasakyt, iš kart keičia temą- tipo ir gaudo ant žodžių, o jis nelabai ruošėsi, tai.. gavo 6,5.. bet visdėlto tai gana geras ivertinimas.. g.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2004 09 22, 21:46)
Man reikia išsilaikyti IELTS akademinį modulį. blink.gif  gal kas laikėte, kiek laiko ruošėtės ir kaip vyksta laikymas. Turiu omenyje Britų konsule , ašasmeniškai turiu gauti septynis balu mažiausiai. Kažin ar labai sunku g.gif


Mano vyras galetu pakonsultuoti- jis moke zmones pagal IELTS British Council'e
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2005 05 21, 21:38)
Mano vyras galetu pakonsultuoti- jis moke zmones pagal IELTS British Council'e


Butu labai saunu thumbup.gif
Atsakyti
IELTS'ui tikrai reikia gerų anglų kalbos žinių, tiek šnekamosios tiek rašomosios kalbos. 6 ar 6,5 balo laikomi gerais įvertinimais. Retas kuris gauna daugiau. Galima ruoštis ir savarankiškai, jei jūsų anglų kalbos žinios geros, ir jei turit IELTS būdingų užduočių (nes užduotys ten specifinės). Šiaip patarčiau palankyti kursus.
Atsakyti
Laikiau ir aš ši egzminą (šiandien tongue.gif ). Egzaminas vyksta ap. 3 val. Pokalbiu skiriama 15 min (pokalbis įrašomas į kasetę). Na, atskirai gramatikai tikrai nėra jokių užduočių. g.gif

Pirma dalis - klausytis pokalbiu (įrašytus kasetėje) ir atsakyti į pateiktus klausimus (paprastai jų buna 40). Klausomasi TIK 1 kartą. Užtrunka ap. 30- 35min. smile.gif

Antroji dalis - tektų skaitymas. Tekstų būna 4 - 5. Atsakyti į klausimus, patvirtinti ar paneigti pateiktus sakinius. Šių užduočių taip pat 40. trukmė - 1 val. smile.gif

Trečioji dalis - rašymas. Va čia puikiausiai pasimato gramatikos mokėjimas. Duota temą reikia parašyti kokį skelbimą ar laišką (žodžiu turi būti nemažiau kaip 150).
Duota tema parašyti essay, pvz. ar turi būti uždraustos nesaugios sporto šakos.
Žodžiu šiame rašinyje turi būti nemažiau kaip 250. Šiai daliai skirima 1 val. smile.gif

ruošiantis laikyti šį egzaminą tikrai verta ieškoti kokio destytojo, kuris galėtų pagelbėti pasiruošime. Nes šis testas turi savu niuansu. ax.gif

sekmes visiems kas laikys IELTS 4u.gif
Atsakyti
Gal yra tokių kur lankėte Academic lygio paruošiamuosius IELTS kursus, o laikėte GENERAL testą? Reikia informacijos... 4u.gif
Atsakyti
jei pades parsisiusk sita knygute - ji zodynui pralavinti:
Check Your Vocabulary for English for the IELTS Examination. A workbook for students 3,6MB
user posted image
knyga
paswordas i AZ
Atsakyti