Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas su vaiku

Labas, gal kas nors patars nuo kada ir kur lankyt baseina su mazu vaiku. Ir kur yra uzsiemimai su vaiku aerobikos nes kazkur girdejau. Aciu
Atsakyti
Į baseiną galima eiti jau kai leliukui yra apie 3 savaites.Asmeniškai aš vedžiau nuo 5 savaičių,kadangi buvo žiema.Lankom baseiną iki šiol (Antakalnio vaikų baseinas)Aš taip pat labai norėjau sportuoti,nes per nėštumą buvau priaugus 24kg,bet labai daug vaikščiojau su vaiku lauke,sukdavau apie 10km per dieną.Ir dabar teliko numest tik 2 kg.Ir man gerai ir vaikas pabūna lauke biggrin.gif
O su leliuku sportuoti kiek žinau galima Olimpic Gym arba Telekomo sp.kl. clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (buzuka @ 2004 09 22, 22:01)
Į baseiną galima eiti jau kai leliukui yra apie 3 savaites.Asmeniškai aš vedžiau nuo 5 savaičių,kadangi buvo žiema.Lankom baseiną iki šiol (Antakalnio vaikų baseinas)Aš taip pat labai norėjau sportuoti,nes per nėštumą buvau priaugus 24kg,bet labai daug vaikščiojau su vaiku lauke,sukdavau apie 10km per dieną.Ir dabar teliko numest tik 2 kg.Ir man gerai ir vaikas pabūna lauke biggrin.gif
O su leliuku sportuoti kiek žinau galima Olimpic Gym arba Telekomo sp.kl. clap_1.gif

as irgi per nestuma priaugau 20kg, nelendu i jokiu drabuziu, blogai jauciuosiu tai reikia sportuot, kaip jums baseine. Ar ne salta leliukui ir ka su savim reikia turet, ar visi kartu sportuoja bet kokiu amziaus. Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Man tai geriausias sportas, tai su vezimeliu 10 km per diena smile.gif
Vasara budavo dienu, kai su vezimu eidavau 8 val. blink.gif
Atsakyti
Baseine yra du baseinukai:vienas mažyliams ir gylis virš kelių,kitas-didesnis ten jau ugtelėjusiems į tą mamos neleidžiamos.Vienas nepatogumas,jog reikia būti visalaik susilenkus,žinoma kai vaikelis jau laiko galvytę tai retsykiais gali atsitiesti biggrin.gif Čia antakalnio vaikų baseinas.Vakar buvom ,tai kolkas nešildoma ir mano grūdintas vaikas net drebėjo.Šiaip galima paprašyti,jog įjungtų šilumą.girdėjau,jog yra baseinai kur nereikia lankstytis,vandens iki pažastų(susilenkus riebalai daginas).
Dėl svorio neverta pergyvent,man buvo lygiai tas pats su drabužiais,bet vyras mane palaikė,buvau gražiausia ir dabar po 7 mėnesių aš vėl tokia pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (babble @ 2004 09 23, 07:27)
Man tai geriausias sportas, tai su vezimeliu 10 km per diena smile.gif
Vasara budavo dienu, kai su vezimu eidavau 8 val. blink.gif

o kaip del valgio isalksta mano pavizdziui wink.gif
Atsakyti
QUOTE (teresa @ 2004 09 22, 21:04)
Labas, gal kas nors patars nuo kada ir kur lankyt baseina su mazu vaiku. Ir kur yra uzsiemimai su vaiku aerobikos nes kazkur girdejau. Aciu

teresa, cia jus, mamos zurnalo nestuke?

mes lankem baseina nuo 2 men, bet buvo ir mazesniu vaikeliu (6 sav.) o geriausia tai manksta. labai jau stiprina vaika. musiskis atsistojo lovyteje 6.5 men smile.gif iskart tvirtai stovejo :0
Atsakyti
QUOTE (teresa @ 2004 09 23, 05:56)
QUOTE (buzuka @ 2004 09 22, 22:01)
Į baseiną galima eiti jau kai leliukui yra apie 3 savaites.Asmeniškai aš vedžiau nuo 5 savaičių,kadangi buvo žiema.Lankom baseiną iki šiol (Antakalnio vaikų baseinas)Aš taip pat labai norėjau sportuoti,nes per nėštumą buvau priaugus 24kg,bet labai daug vaikščiojau su vaiku lauke,sukdavau apie 10km per dieną.Ir dabar teliko numest tik 2 kg.Ir man gerai ir vaikas pabūna lauke biggrin.gif
O su leliuku sportuoti kiek žinau galima Olimpic Gym arba Telekomo sp.kl. clap_1.gif

as irgi per nestuma priaugau 20kg, nelendu i jokiu drabuziu, blogai jauciuosiu tai reikia sportuot, kaip jums baseine. Ar ne salta leliukui ir ka su savim reikia turet, ar visi kartu sportuoja bet kokiu amziaus. Aciu uz atsakyma.

i baseina reik tureti ta pati, kaipir po maudyniu namuose. ir aisku, pienuko, nes labai jau alkani tie vaikai po uzsiemimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (cenzura @ 2004 09 23, 13:39)
teresa, cia jus, mamos zurnalo nestuke?

mes lankem baseina nuo 2 men, bet buvo ir mazesniu vaikeliu (6 sav.) o geriausia tai manksta. labai jau stiprina vaika. musiskis atsistojo lovyteje 6.5 men smile.gif iskart tvirtai stovejo :0

taip tai as, mes norim lankyt nuo 3men gal bet dar reikia paklaust ar ne per velu ismokt nardyt, eiciau dabar bet ten salta g.gif
Atsakyti
Gal kas nors ka nors gero zino apie Delfinuko ar Vandenio baseinus? Kaip tik ruosiausi vaika vesti i Antakalni, bet jeigu vandens iki keliu tai galima ir vonioj ismaudyti... Ilgai netempciau susirietus.

3 men vaika mokyti nardyti dar ne velu, bet kazkur skaiciau, kad tai jau riba. Ir nereikia vesti tokio mazo i baseina, standartines vonios uztenka. Bet pradeti nardinti vienai nepatarciau, geriau kad patyres zmogus parodytu. Yra tokia akusere Kristina (tikriausiai kas nors jusu ja zino) is daktaro Semetos pamokeliu, ji vaiksto po namus ir gali ismokinti nardyti. Mano vaika panardino kai buvo 1 men. ir toliau patys.
Atsakyti
Panardyns bet as vistiek nieturiu drasos viena tai daryt wink.gif
Atsakyti
QUOTE (aistushka @ 2004 09 23, 21:57)
Gal kas nors ka nors gero zino apie Delfinuko ar Vandenio baseinus?

Mes vaiksciojom i Delfinuka. Vienintelis tikrai ryskus privalumas yra tas, kad vanduo be chlorkes, kuri vaikam labai kenkia.
Daugelis mane atkalbinejo, atseit ten labai nehigieniska, jog mamos vandenyje. Tipo pienliges ir pan. Galiu tik is patirties pasakyti, kad mums nieko neatsitiko g.gif
Bet uztai tikrai nereikia susirietus laikyti 2.gif , ko as tiesiog nesugebeciau taip ilgai blink.gif
3 menesiai nardymui ne per velu. I baseina pradejom eit 2 menesiu, o nardyti leido tik 3 menesiu.
Jau kazkur rasiau baseino rezultatus: 3 men.- vartemes i visas puses, 4-men. - sliauzem, 6 men. - ropojam, patys atsisedam, sedim ir stojames.
thumbup.gif clap.gif

tiesa dar: delfinuke nera "buitiniu" patogumu, tokiu kaip pvz. labai nepatogu vaika aprengti (zemi vaikiski staliukai) ir pan. Na bet reikia pacioms pamatyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piene: 24 rugsėjo 2004 - 09:50