Įkraunama...
Įkraunama...

Silantai

Ar žinote, ar girdėjote, kad 6-8 metų vaikams iki š.m. pabaigos nemokamai silantais bus padengiamos nuolatinių krūminių dantų vagelės. Mamos, nepraleiskite progos ir pasinaudokite atsiradusia galimybe. Siuntimo reikia prašyti iš pediatro, pas kurį lankotės smile.gif .
Atsakyti
Nezinau kaip kitur bet pas mus seskines poliklinikoje jau seniai nemokamai valstybineje jau matyt pora metu kai dengia nemokamai silantais .
Atsakyti
o maziukams kartais taip nedaro?
As vis Emiui galvoju taip padaryti, bet jei moketi, tai kainos nerealios.
Atsakyti
as galvojau apie tuos silantus savo mazajai draugei, bet daktare sake, kad nuolatinius dantis reikia dengti, o pieninius lakuoti jeigu labai genda, lakavimas pristabdo gedima......mes lakavome, bet nezinau ar pristabde, jie genda, nors nezinia kaip butu gede, jeigu butu nelakuoti biggrin.gif biggrin.gif ....... o apie tuos nemokamus silantus buvau girdejusi viena ausimi, bet kazkaip nesitikejo....

gera zinia, pinigeliu reiskia sutaupysime, jeigu pavyks padengti nemokamai dantukus kai jie isdygs visi
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 08 17, 08:40)
o maziukams kartais taip nedaro?
As vis Emiui galvoju taip padaryti, bet jei moketi, tai kainos nerealios.

Dabar ta pagalba teikiama būtent 6-8 metų vaikams. Dengiami nuolatiniai dantukai. Emiliui jie turbūt dar neišdygę, nes mano panai šeštadienį sukako 6 metai, o tik visai neseniai tie krūminiai išsikalė.
Atsakyti
zinau kad 6 - 8 metu vaikams reikia padengti dantukus silantu. ar tikslinga tai daryti 1 metu klecko ka tik isdygusiems dantukams? g.gif
Atsakyti
o įdomu būt sužinot kiek reiktų mokėt, jei tai būtų mokama paslauga? g.gif
Atsakyti
QUOTE (nere @ 2004 08 22, 21:52)
o įdomu būt sužinot kiek reiktų mokėt, jei tai būtų mokama paslauga? g.gif

Aš domėjausi vasaros pradžioje. Kaune skirtingose privačiose klinikose tai kainavo nuo 20 iki 25 Lt 1 dantukui. Kadangi tarp 6-8 metų būna 4 krūminiai nuolatiniai dantukai, tai susitaupo 100 Lt.
Atsakyti
O pas mano Bena kruminiai dar neisdyge unsure.gif . O jau 9 metai ant nosies unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE (nere @ 2004 08 22, 21:52)
o įdomu būt sužinot kiek reiktų mokėt, jei tai būtų mokama paslauga? g.gif

Vilniuje, Zveryne yra privati stom. klinika "Domus dentes". Ten uz dengima silantais mokejom po 20 Lt/danti. Drauge sake kazkur pries kelis metus mokejo po 15 Lt. Zinoma, geras tai dalykas. Beje, dengia tik sveikus dantukus.
O apie lakavimo nauda tai turbut tik gydytojai gali sneketi... (zinia, kiek pinigeliu pribyra) unsure.gif
Mano drauges sunaus priekiniai dantukai trupa nuo eduonies (nors buteliuko vaikas nemates), bet ju stomatologe pasake, kad tai praktiskai nesustabdomas procesas ir lakuoti nesiule (na, nebent del sazines ramumo - atseit, padaryta viskas, kas imanoma), bet is esmes - tai ismesti pinigai. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Laiza @ 2004 08 23, 15:07)
Vilniuje, Zveryne yra privati stom. klinika "Domus dentes". Ten uz dengima silantais mokejom po 20 Lt/danti. Drauge sake kazkur pries kelis metus mokejo po 15 Lt. Zinoma, geras tai dalykas. Beje, dengia tik sveikus dantukus.
O apie lakavimo nauda tai turbut tik gydytojai gali sneketi... (zinia, kiek pinigeliu pribyra) unsure.gif
Mano drauges sunaus priekiniai dantukai trupa nuo eduonies (nors buteliuko vaikas nemates), bet ju stomatologe pasake, kad tai praktiskai nesustabdomas procesas ir lakuoti nesiule (na, nebent del sazines ramumo - atseit, padaryta viskas, kas imanoma), bet is esmes - tai ismesti pinigai. g.gif

Aš galvojau, kad silantais dengia tik krūminių dantukų kramtpmąjį paviršių. O apie kokį dar čia lakavimą eina kalba, kad priekinius lakuotų? Gal papasakokit, kas žinot, kas ten dar gali būti daroma. Nes mano ir vyro dantys nekokie, tai norėtume vaikams tas apsaugos priemones pritaikyti. Vis pigiau, nei taisyti.
Atsakyti
QUOTE (aifa @ 2004 08 23, 14:00)
Aš domėjausi vasaros pradžioje. Kaune skirtingose privačiose klinikose tai kainavo nuo 20 iki 25 Lt 1 dantukui. Kadangi tarp 6-8 metų būna 4 krūminiai nuolatiniai dantukai, tai susitaupo 100 Lt.

Ne taip ir mažai... rolleyes.gif
Atsakyti