Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomoniu apie varda nesutapimas

Mano vyras dar nuo vaikystes sugalvojes varda savo busimam sunui (jeigu gims sunus, o ne dukra), o man tas vardas pabaisiskas, negaliu apie ji net pagalvot! Kaip elgtis? Is vienos puses nesinori vyro svajones griaut, bet is kitos nenoriu as to vardo savo vaikui! Tikiuosi, kad gims mergaite, bent gincu maziau bus. O jei berniukas? Ka daryt? Jauciu kad pykciu gali del vardo iskilti blush2.gif
Atsakyti
tiesiai šviesiai pasakyt, ką galvoji apie tą vardą ir ieškot kompromisų.
Atsakyti
o vardas koks? g.gif
na, jei vardas šiaip normalus, tik tau negražus, tai galite duoti 2 vardus.
jei vardas nenormalus (a la Segara, Kevinas, etc.) - kovok cool.gif
kalbėtis reikia, kalbėtis, kalbėtis...
Atsakyti
Vardas tai siaip normalus, ir tiesa pasakius dabar labai populiarus - Dominykas. Bet man asocijuojasi su vienu asmeniu is pradiniu klasiu, kurio pernest negalejau. Del to ir vardas nemielas, nors siaip tai nieko baisaus gi nera. Nu bet negaliu per save perlipt. Vyrui viska sakau ka galvoju, bet jis dabar su pilvu kalbedamas Dominyku vadina, o kaip mane erzina blush2.gif Nezinau nezinau kaip cia bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2006 09 27, 12:21)
Vardas tai siaip normalus, ir tiesa pasakius dabar labai populiarus - Dominykas. Bet man asocijuojasi su vienu asmeniu is pradiniu klasiu, kurio pernest negalejau. Del to ir vardas nemielas, nors siaip tai nieko baisaus gi nera. Nu bet negaliu per save perlipt. Vyrui viska sakau ka galvoju, bet jis dabar su pilvu kalbedamas Dominyku vadina, o kaip mane erzina  blush2.gif Nezinau nezinau kaip cia bus  lotuliukas.gif


o jeigu mergytė pilvely, tai kaip galima Dominyku vadint? blink.gif

šiaip man Dominykas labai gražus vardas. Bet jei su vardu asociacijos ne kokios tada negerai schmoll.gif
Atsakyti
niu, man Dominykas neigiamų asocioacijų nekelia. bet savo dukros nieku gyvu Jolanta nevadinčiau - asmeniškos priežastys cool.gif
teks kaip nors derintis, tartis, kaip ir apskritai santuokoje dėl beveik visko rolleyes.gif
Atsakyti
Galiu pasiūlyti tik tartis 4u.gif

Ar pasakojai vyrui dėl ko tokios blogos asociacijos?
Gal padėtų jeigu bandytum vaizdžiai nupasakoti kas būtų jeigu taip elgtūsi jūsų vaikutis.
O gal vyras taip pat kažkokio vardo nemėgsta, tada reikia siūlyti, kad vaikutis turėtų 2 vardus, vieno nemėgsta mamytė, kito - tėvelis.
Čia žinoma taip nesiūlau daryti, tiesiog atėjo tokia mintis wub.gif

Mes kai rinkome vardą, tai abu su vyru atskirai surašėme kokie vardai mums patinka.
Apsikeitėme sąrašiukais ir išbraukėme tuos vardus su kuriais yra blogos asociacijos ar šiaip baisus parodė tongue.gif
Iš to kas liko kalbėjomės ir bandėme prie pavardės derinti...
Galų gale išrinkom mergytei ir berniukui po 2 vardus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betse: 27 rugsėjo 2006 - 11:46
Manau, jei vyrui labai svarbu duoti šį vardą, tai vienintelė išeitis - dvigubas vardas. Taip neturėtų likt nuskriaustas nei vyras, nei Tu...
P.S. Šiaip tikrai kebli situacija, nepavydžiu... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ana_21: 02 spalio 2006 - 10:18
O gal tas jo vardas šventas (kas žino?) ? Tada galima pavadint kitaip, o krikštyt Dominyku g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad lemiamą žodį dėl vardo vaikui turi tarti mama. Juk vardas - pirmoji dovana, kurią mama gali suteikti savo kūdikiui. Juk ji 9 mėn. jį nešiojo, augino viena, todėl intuityviai geriau žino kas vaikui tinka o kas ne. Ir nei tėtis, nei juo labiau kokie nors seneliai negali to perimti. Todėl siūlau nenusileist, juk visą gyvenimą reiks tuo vardu šaukt.
Atsakyti
as irgi uz tai, kad mamyte nusprestu ax.gif o gal pasikalbeje rasit koki kompromisa? o kaip tau vardas Domas?
Atsakyti
QUOTE(Kameja_x @ 2006 10 06, 19:44)
as irgi uz tai, kad mamyte nusprestu ax.gif o gal pasikalbeje rasit koki kompromisa? o kaip tau vardas Domas?


Va Domas gal ir nieko smile.gif aciu uz ideja 4u.gif
Atsakyti