Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sultys

Sveikos, visai kitose temoje viena supermamyte ieškojo stiklainių kuriuose planavo konservuoti obuolių sultis žiemai. Deje, bet stiklainiai užima ir daug vietos ir nepatogu sandėliuoti, todėl supermamietė Agfa parašė kaip ji konservuoja:
(AGFA @ 2006 09 24, 15:22)
Sunku bet įmanoma... reikia gerai išplauti butelius ir panardinti kiek galima į šaltą vandenį (viso nesukiši, nes kyla įviršų)...ir per piltuvėlį pilti karštas sultis.....nu ir stipriai užsuki... thumbup.gif thumbup.gif

Kadangi ir kitos susidomėjo tai manau gal ir daugiau kam pravers- žodžiu jau gal keturi metai ir aš ir mano mama taip ruošiame sultis žiemai. tikrai jos nei surūgsta, nei supelyja ar dar kaip kitaip sugenda. Mes visada tam reikalui naudojame tik tuscius plastmasinius butelius nuo mineralinio (pvz giros buteliuose net jei ir išplauta gali likti rūgimą keliančių elementų). Tai va kaip mes darom:
užkaitinam obuolių sultis iki maždaug 85 temperatūros;
į nemažą puodą prisipilam šalto vandens;
į tą vandenį panardinam švaru butelį (aišku vanduo jį stumia į viršų, bet viskas įmanoma);
į panardintą butelį įstatom piltuvėlį ir pilam per jį karštas sultis (sultis visada ant mažos ugnies šyla- jų neišjungiam kol nesupilam)
kai maždau pusę butelio pripilam labai trumpam jį ištraukiam iš vandens ir tada butelis išsipučia tada vėl panardinam ir baigiam pripilti,
užsukam stipriai ir viskas!

tikrai nei karto neteko nusivilti obuolių sulčių konservavimu į tokią tarą.

Gal kam padės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 27 rugsėjo 2006 - 18:37
Super! Ačiū! Jau šį savaitgalį bandysiu taip daryti clap.gif

O jei sultys bus >85 laipsniu temp, na sakykime 95, ar nieko tokio? buteliai neišsilydys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JJG: 27 rugsėjo 2006 - 19:44
issilydyti tai ne, bet butelys "susibanguos" pirmais metais mama buvo taip padarius. tai siaip jokio skirtumo, tik kad butelys nebe butelio formos tapo smile.gif nors nebepamenu kiek ji buvo uzkaitinus gal net iki virimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 27 rugsėjo 2006 - 19:54
na va, kątik baigiau savo pirmąjį bandymą konservuoti į plastmasinius butelius. Įdomu per kiek laiko gali išlįsti kokia konservavimo klaida? Jei per 5 d.pakitimų buteliuose nepamatysiu, tai ar galiu skaityti, kad konservavimas buvo sėkmingas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JJG: 01 spalio 2006 - 20:52
Elze, labai labai ačiū už idėją 4u.gif
Išmėginau - viskas puikiai pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amf @ 2006 10 24, 10:15)
Elze, labai labai ačiū už idėją 4u.gif
Išmėginau - viskas puikiai pavyko smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man irgi viskas visgi puikiai gavosi. thumbup.gif
Atsakyti
o mano toks konservavimas vos nesibaige nelaime, gerai jog tuo metu kai sprogo butelys nebuvo nieko sandeliuke!
Atsakyti
O tai kaip tas butelis sprogo?
Atsakyti
ko gero nebuvo pakankamai iskaitintos sultys, arba butelys nebuvo sterilus (kaip minejau nuo visokiu giru, limonadu ir pan uzrugsta). O kai uzrugsta tai gal ir sprogo g.gif
man niekada nebuvo tokio atvejo
Atsakyti
Mūsų sode šiemet beveik nėr obuolių verysad.gif
Atsakyti
Jo šiemet obelys be obuolių. Nebus iš ko spaust sulčių.
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 07 10, 13:59)
Mūsų sode šiemet beveik nėr obuolių  verysad.gif

žiedai pavasarį nušalė,todėl ir nėr verysad.gif
Atsakyti