Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu jorkšyriuko!

labas visiems!
As labai noriu jorksyriuko, issiaiskinau viska apie jo prieziura, mityba ir pan. Viskas butu ok, jei mama leistu. Ji mano jog as nesu atsakinga, ir neatsikelsiu anksciau kad ji paserciau, pavedziociau. verysad.gif Dabar as stengiuos palaistyti geles, suplauti indus ir panasiai. Ar manote jog tai ja itikins? unsure.gif
Atsakyti
daug kas skaito, nieks neraso... tongue.gif
Atsakyti
O kiek tau metų, kad mama nelabai tavim tiki, kad tu gali labai puikiai prižiūrėti savo šuniuką. Gal jinai bijo, kad tau atsibos juo rūpintis ir po to jai teks tą šuniuką prižiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
jei nieko prieš, kiek tau metų? ax.gif
Papildyta:
nu va su aakutee lygiai tą patį parašėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2006 09 28, 16:56)
jei nieko prieš, kiek tau metų?  ax.gif
Papildyta:
nu va su aakutee lygiai tą patį parašėm  biggrin.gif

Aš pirma, aš pirma tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
14 man. Be to, as gyvunus nuo 6 metu laikau. Ne karto mamai neteko priziureti ne vieno mano gyvuno uz mane. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aakutee @ 2006 09 28, 17:00)
Aš pirma, aš pirma tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


kai nebuvo papildymo, buvo 16.55 tongue.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

norute, bet jorkiukui reik daug daugiau preižiūros, nei daugumai kitų gyvūnų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norute @ 2006 09 28, 15:34)
labas visiems!
As labai noriu jorksyriuko, issiaiskinau viska apie jo prieziura, mityba ir pan. Viskas butu ok, jei mama leistu. Ji mano jog as nesu atsakinga, ir neatsikelsiu anksciau kad ji paserciau, pavedziociau.  verysad.gif Dabar as stengiuos palaistyti geles, suplauti indus ir panasiai. Ar manote jog tai ja itikins? unsure.gif


Ištikrųjų šuniukas reikalauja nemažai dėmesio, turėjau šunį - žinau ką tai reiškia. Kai lyja, šalta - reikia vedžioti, kai nori išvažiuoti atostogauti ar bent savaitgaliui kur - reikia palikti kažkam. Bet taip pat suteikia daug džiaugsmo, malonių akimirkų. Aš ir pati daba labai noriu šuniuko, bet yra labai daug bet......
O gal tau dar reikia trupučiuka laiko, tegu mama įsitikina, kad gali būti atsakinga, pareiginga ir t.t.
Lai tavo noras išsipildo 4u.gif
Atsakyti
Bet as judu teisinga linkme???
Atsakyti
QUOTE(norute @ 2006 09 28, 16:06)
Bet as judu teisinga linkme???


Man atrodo, kad mamai reiktu padėt bet kokių atvėjų, o ne tik kai nori kažko 4u.gif Kaip sakoma Kalėdos ne už kalnų....... 4u.gif
Atsakyti
@tutia
O apie jorksyriuko prieziura, kaili as kaip jau rasiau,zinau. Be to as ne viena- turiu 17 metu seseri, kuri taip pat labai noretu mazo kailiuoto draugo biggrin.gif
Atsakyti
Net nežinau,ką ir patarti,kadangi pati auginu jorkšyriuką g.gif o nenorėtum kokios kitos veislės?nes kas savaitę maudyti,kiekvieną dieną ir gal ne kartą dienoje šukuoti,išvesti i lauką,auklėti,atrinkti tinkantį maistuką(nes jautrūs),kas mėnesį vežti į kirpyklą(nes pati turbūt nesugebėsi apkirpti),pirkti nepigią kosmetiką..Ir tai dar neviskas schmoll.gif atsiprašau,kad aš galbūt taip kategoriškai,bet tai tikrai veislė kuri reikalauja daug dėmesio ir be mamytės pagalbos tikrai bus sunku 4u.gif
Atsakyti