Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški maisto produktai

Laba diena,

nežinau, ar į temą rašau, bet tikiuosi labai nesupyksit, jei apsirikau.
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie ekologiškus maisto produktus - kiek žinote apie tokius, ar perkate, kaip manote, ar jie sveikesni už įprastus... Na, rašau šia tema mokslinį darbą... Jei idomu, atsakykite i anketos klausimus čia http://www.apklausa....m.php?form=8821

Ten pat rasite ir apklausos rezultatus. Na, jei kartais įdomu, ką kiti apie šiuos produktus mano smile.gif

Dėkoju
Atsakyti
Kaip manote, kokia ekologisku maisto produktu ateitis? Ar jie taip ir liks nelabai paplite, ar kaip tik atvirksciai - kada nors visi produktai bus ekologiski? g.gif
Man kazkaip rodos, kad kada nors pereisim prie maisto tutelese ir to naturalumo kuo toliau, tuo maziau bus. Jau dabar galima gert vodka is tuteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varleee @ 2006 10 04, 12:24)
Kaip manote, kokia ekologisku maisto produktu ateitis? Ar jie taip ir liks nelabai paplite, ar kaip tik atvirksciai - kada nors visi produktai bus ekologiski?  g.gif
Man kazkaip rodos, kad kada nors pereisim prie maisto tutelese ir to naturalumo kuo toliau, tuo maziau bus. Jau dabar galima gert vodka is tuteliu smile.gif

Labai nesinorėtų maisto iš tūtelių.
Manau, kad kurį laiką bus enamama prie tokio "sintetinio" maisto, bet po kurio laiko tikrai vis daugiau žmonių "atsitokės" ir tada teks grįžti atgal 4u.gif
Atsakyti
Gal ir tiesa, gal kada nors atsitokėsime... Bet kokiu atveju, ekologiškų maisto produktų įsigalėjimui būtinas jų kainų mažėjimas arba gyventojų pajamų augimas - neįperkame jų kol kas... schmoll.gif
Atsakyti
Kaip tik vakar per LTV rodė laidą apie ekologiškus produktus ir lygino kainas.
Kai taip tai laabai didelės kainos.

Kolkas ekologiškiausios daržovės tai iš savo sodo ir šiltnamio thumbup.gif
Atsakyti
Kiek žinau Amerikoje sintetinis maistas labai papuliarus, bet parduotuvėse pas juos vistiek yra maistas rūšiuojamas ir jei neturi daug pinigėliu, gali pirkti žuvyte pagauta iš nešvaraus vandens telkinio, bet jei gali sau leisti valgyti sveikai-prašom, tik susimokėsi trigubai.
Lietuvoje irgi taip yra ir taip bus, nes yra poreikis ekologiškų maisto produktų ir yra poreikis neekologiškų maisto produktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziza: 11 spalio 2006 - 11:48
na aš nelabai sutinku,kad ekologiškų produktų kainos Lietuvoje labai didelės. Aišku ekologiškų arbatų, kavos kainos taip tikrai laaabai aukštos, nes jos atvežamos iš kitų šalių. bet daržovės ir vaisiai užauginti Lietuvos ekologiniuose ūkiuose nėra labai brangūs. mano draugai užsiima ekologine žemdirbyste. Tai jie turi pastovius klientus, kurie iš jų perka daržoves. bet šiaip tai tokios daržovės dar neturi pas mus didelės paklausos unsure.gif
Atsakyti
Kaune yra ekologosku produktu parduotuveles Dainavos PC ir senamiestyje. Ir bandeles is ekologisku miltu, koses, misineliai leliukams, arbatos ir tt (beje lietuviska produkcija) 4u.gif
Atsakyti
lietuvoj tikrai ekologisku produktu kainos dar labai nedideles schmoll.gif o pirkti kaunieciai gali cia[COLOR=red]
Atsakyti
O man tai toli gražu pasitikėjimo nekelia. Todėl, kad Lietuvoje daug ką galima nupirkti už kyšius. Aš netikiu, kad maišelyje supakuotos bulvės su užrašu "ekologiška" iš tiesų, jau ten ir yra, be jokių priedų. schmoll.gif
Atsakyti
o aš pasitikiu. Ekologinius ūkius labai griežtai kontroliuoja. Inspektoriai kaip sekliai morkos ten viską ištikrina. Ir jei jau į maišelį su užrašu "ekologinė produkcija" deda, tai jau tikrai ir užaugina ekologiškai.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 10 13, 10:45)
Gal jei žinai, ar esi su tuo susidūrusi.
Man tai panašu į tą patį posakį "ekologiškas bičių medus", ale iš kur žinot, kur tos bitės skraidė g.gif

Su ekologisku sertifikavimu esu susidurusi as mirksiukas.gif Ravser tiesa pasake, jei augalas(bulve, morka, svogunas ir tt), mesa, grudai, medus pazymeti Ekoagros sertifikavimo zenklu-galit drasiai pirkti ir galvos nesukti sau, tai tikrai ekologiska produkcija. Daromi kas kiek laiko tyrimai-ir jei pesticidu ar kitu chemikalu net pedsakai pasirodo, tai atima sertifikata net 5 metams doh.gif Antra vertus, uz ekologiska produkcija(augalininkyste, gyvulininkyste) yra mokamos didziules ismokos is ES, taip kad ukininkams neapsimoka kenkti savo ukiui ir trasu pilti-trigubai maziau gauna tada ismoku. mirksiukas.gif
Del biciu-yra nustatyta, kiek kilometru bites per diena skrenta, tai jei aplink tokiu spinduliu yra ekologiski augalai pasodinti ar miskai, tai irgi Ekoagros duoda sertifikata ir PAZYMI etiketeje savo zenklu. Jei ukininkas(ar prekybininkas) neturi to sertifikato, tai ir etiketeje zymeti negalima, tuo labiau rasyti ekologiska produkcija. Pamatet uzrasa "ekologiska"-prasykit sertifikato arba reikalaukit etiketes su uzrasu "sertifikavo Ekoagros, registracijos nr....." 4u.gif Jei dar kas neaisku-klauskit, atsakysiu 4u.gif
Atsakyti