Įkraunama...
Įkraunama...

Senas namas be dokumentų

Mano senelis, savotiškas žmogus, netvarkė jokių namo dokumentų. Po jo mirties, močiutė įstengė sutvarkyti tik Žemės skypo planą. Kokių dokumentų dar reikia? Kiek jie kainuos (Prienų rajonas)? O gal įmanoma parduoti namą be dokumentų (iš kainos išminusavus dokumentų tvarkymo sumą)? Jeigu kas nors susidūrėte su panašia situacija, pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
Namo dokumentus butinai reikia sutvarkyti, reikia atlikti kadastrinius matavimus ir tt. nes kaip jus parduosit nama, kurio nera (kurio buvimo faktas niekur neuzfiksuotas). g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2006 09 29, 08:44)
Mano senelis, savotiškas žmogus, netvarkė jokių namo dokumentų. Po jo mirties, močiutė įstengė sutvarkyti tik Žemės skypo planą. Kokių dokumentų dar reikia? Kiek jie kainuos (Prienų rajonas)? O gal įmanoma parduoti namą be dokumentų (iš kainos išminusavus dokumentų tvarkymo sumą)? Jeigu kas nors susidūrėte su panašia situacija, pasidalinkite patirtimi.

pradziai susitvarkyk su kadastru, po to dar reikes pasidaryti geodezine nuotrauka, ir sklypas su namu jau bus teisiskai matomas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2006 09 29, 08:44)
Mano senelis, savotiškas žmogus, netvarkė jokių namo dokumentų. Po jo mirties, močiutė įstengė sutvarkyti tik Žemės skypo planą. Kokių dokumentų dar reikia? Kiek jie kainuos (Prienų rajonas)? O gal įmanoma parduoti namą be dokumentų (iš kainos išminusavus dokumentų tvarkymo sumą)? Jeigu kas nors susidūrėte su panašia situacija, pasidalinkite patirtimi.


Pas mane ir tas pats... doh.gif tik as jau atlikau(nu ne as, bet atvezusi ta zmogu buvau ax.gif ) kadastrinius matavimus, nuotraukas,(kai matavo tai kartu ir fotografavo) dabar issiusti i Vilniaus apskriti virsininkui pasirasyti, tik kada tai ivyks neaisku, nes jis neturi igaliojimu pasirasineti tokio tipo dok... doh.gif o ka paskui reiks daryt nzn dar.... schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieputė: 22 lapkričio 2006 - 22:49
Būtų įdomu sužinoti kaip sekėsi su tom namųb knygom. Turim tokią pačią situaciją-sklypas su neįregistruotais triobesiais. nežinom0ar griauti ar registruoti?? ax.gif nes pastatai tokie, daigiau tinkami malkom, bet vistiek rankos dar nekyla> gal kas žinot kaip tai daroma ir kiek maždaug gali kainuoti>??
Atsakyti
1.Trobesių inventorizavimas. Kaina apie 100lt už 40m2.
2.Seniuno pažyma.
3.Registravimas kadastre.
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2007 05 20, 14:31)
1.Trobesių inventorizavimas. Kaina apie 100lt už 40m2.
2.Seniuno pažyma.
3.Registravimas  kadastre.

Dėkui,ūkio bite., bandysim registruotis. smile.gif Rytoj pradedam kelius . rolleyes.gif
Alta, dekui ir tau. tik idomu -tau reikejo šalia esančių sklypų savininkų parašų, Pas mus vienas kaimynas toks labai nusiteikęs prieš mus.mat labai pats norėjo šios sodybos, tai kažin ar rašysis kur nors.
bet jei tik seniūno parašo, tai manau, netrukus pardėsim įsikūrimo darbus thumbup.gif Jau svaigstu dabar. lotuliukas.gif kaip gulėsiu vacation1.gif tarp senų medžių sodybos. (nu bent jau kitais metais siuo laiku)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laiminguole: 20 gegužės 2007 - 18:24
Tai kur ta sodyba. Gal kaimynka esate?
Papildyta:
Berods dar iš archyvo reikia pažymos, apie statybos teisėtumą (tiksliai nžn, reikia kadastre klausti).
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2007 05 21, 12:29)
Tai kur ta sodyba. Gal kaimynka esate?
Papildyta:
Berods dar iš archyvo reikia pažymos, apie statybos teisėtumą (tiksliai nžn, reikia kadastre klausti).

Suvalkijoj. Jusu irgi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2006 11 22, 22:46)
Pas mane ir tas pats... doh.gif tik as jau atlikau(nu ne as, bet atvezusi ta zmogu buvau ax.gif ) kadastrinius matavimus, nuotraukas,(kai matavo tai kartu ir fotografavo) dabar issiusti i Vilniaus apskriti virsininkui pasirasyti, tik kada tai ivyks neaisku, nes jis neturi igaliojimu pasirasineti tokio tipo dok... doh.gif o ka paskui reiks daryt nzn dar.... schmoll.gif  mirksiukas.gif


Gal pasidalintumėte patirtimi, kaip toliau judėjo jūsų reikaliukai blush2.gif
Pas mus labai panaši situacija: nesutvarkyti namo dokumentai (nebuvo namo priėmimo akto, dėl to kadastre įregistruotas naudotojo teisėmis). Kreipėmes į kadastrą, tai nusiuntė į žemėtvarką. Atlikom visus matavimus ir nuvežėm dokumentus i žemėtvarką, tai jie ten 2 metus pragulėjo, o dabar sako, kad tai ne jų jurisdikcija ir reikia kreiptis į kadastrą ar į teismą blink.gif
Atsakyti
Įvykių eiga priklauso nuo to, kada pastatytas namas , ar archyve yra sovietinių laikų ūkinės knygos . Nesuprantu prie ko čia žemėtvarka ir teismas?
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2007 05 24, 10:41)
Įvykių eiga priklauso nuo to, kada pastatytas namas , ar archyve yra sovietinių laikų ūkinės knygos . Nesuprantu prie ko čia žemėtvarka ir teismas?

Dėl teismo -tai ir mums kažką sakė, kad paskutinis etapas bus teismas. Jis pripažins pastatų teisėtumą lygtais. nu kažkas panašaus verysad.gif Mums dar toli iki jo.
Atsakyti