Įkraunama...
Įkraunama...

Per maza temperatura

Laba diena,
Turiu klausima kuris mas neduoda ramybes jau kuris laikas. Is gydytojos tiesaus atsakymo nesulaukiu. Mazyliui 3 men ir 1 sav. Nuo antro menesio jo temperatura pakito, anksciau budavo 36 su trupuciu, o dabar jau pora menesiu 35.5, 35.6, 35.7. Jis linksmas apetitu nesiskundzia. Auga labai greitai. Auginame 6 dantukus. Nezinau kaip sekti temperatura ir nuo kada ja reikia numusineti. Po skiepu temperatura buvo pakilusi beveik iki 39. Ar kai kuno temperatura 36 ir daugiau - skaitosi jau pakilusi? Gal man reikia kokius nors tyrimus atlikti? Gal tai kokios ligos priezastis? Kiek man zinoma jei kudikio temperatura nukrenta iki 35 jau skaitosi kad jis pavojingai atsales... Kaip man elgtis ir ar yra kazkokiu metodu sureguliuoti temperatura? Is anksto dekinga uz bet kokia informacija. Labai neramu del maziuko.
Atsakyti
Jeigu kūdikis linksmas, žvalus, valgo, ir Jūs neturite jokių kitų skundų, tai jam ir matuoti temperatūros nereikia. O temperatūrą numušinėti reikia, jei sularščiuoja ir temperatūra pakyla virš 38.
Atsakyti