Įkraunama...
Įkraunama...

Prailgintas darbo laikas

Išgirdau per žinias,kad ruošiamasi prailginti darbo laiką iki 13val.per dieną.Ar čia tik pramonėj,ar visur tas pats galios?Paaiškinkit kas nors protingesnis,gal aš ko nesupratau g.gif O aš,kvailė,laukiau,kol ateis ta diena,kai dirbsiu kaip baltas žmogus,neperdirbdama valandų,o dabar blink.gif ohmy.gif
Atsakyti
jo as irgi isgirdau, kad iki 60 valadu ilgint nori vos nuo kedes nenudribau ohmy.gif
bet cia tik ES direktyva, kad ji galiotu Lietuvoje turi pirma darbo kodeksa pakeist
Atsakyti
As isivaizduoju, kad padidins darbo valandu skaiciu tik per savaite, ne per menesi. Ta prasme, cia daugiau liecia, ko gero, virsvalandzius. Oficialius, uz kuriuos mokama. Arba sumine darbo laiko apskaita. Na pvz. kokia maximos pardaveja gales viena diena padirbt 13 val, o kita diena nedirbt, ar panasiai. Nes dabar, man regis, negali. 8 val. ir ragas. Darbo inspekcija, baudos ir psio takoje...
Atsakyti
Manau,pakeis.Įdomu,o atlyginimas bus kaip anksčiau,ar už tas 60val.padidės dry.gif
Atsakyti
Kaip tik norėjau apie tai temą užvesti smile.gif Iš tiesų silpna pasidarė kai išgirdau. O dėl atlyginimų tai ko tai abejoju, kad padidės mad.gif Apie šeimą iš viso galima pamiršti. Kadangi padidinus darbo valandas ir dirbant 5 dienas per savaitę, per dieną dirbti išeina apie 13 valandų blink.gif Tai kada su šeima būti unsure.gif
Atsakyti
dirbsim ir sestadieniais, matyt g.gif is tikruju tai cia nebus privaloma tiek dirbti, bet imones tures galimybe pasirinkti, kiek laiko per savaite dirbti.
Atsakyti
Aga, man irgi atrodo kad darbdaviai nori kad uz ta pacia alga zmogus 12 val. dirbtu. Labai pasipiktinau vakar isgirdus tokia zinia mad.gif mad.gif Visai valdzia nori numarinti zmones, turbut kad kuo mazensis pensiniku skaicius liktu, nes taip dirbdami mazai kas iki pensijos dagyvens blink.gif
Atsakyti
As ir girdejau. ***, nesamone kazinkokia... mad.gif
O kaip pas mus Lietuvoje, tai arsi uz 500 ir dienos sviesos nematysi mad.gif
Atsakyti
Ir tarp musu biuro darbuotoju kilo siokia tokia panika del tu papildomu valandu mad.gif
Atsakyti
Pas mus senai "sklandė kalbos", jog valdžia nori įdarbinti mus šeštadieniais..Tada pamenu buvo kalbama, kad trumpins įprastą darbo dieną ir dirbsim šeštadienį..
dabar tai turbūt nieko netrumpins ir dirbsim kaip dideli savaitgalį..juolab, kad grįžes direktorius pasakojo, jog kiekviena ES institucija dirba šeštadienį sad.gif sad.gif Nu man tai būtų peilis toks dalykas sad.gif sad.gif
Atsakyti
Mamytes, tada eisim protestuoti!!!
Atsakyti
Grįšta seni laikai, kai reikdavo šeštadieniais vaikams eiti į mokyklą, tėvams dirbti. Su vyru matausi tik savaitgaliai, o jei dirbs ir šeštadienį, tai nežinau kada pasimatysim g.gif Tikriausiai metus vienas kito nematysim, o bendrausim tik virtualiai. Velniop tą ES. mad.gif
Atsakyti