Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Nu perziurejau temas, neradau tokios smile.gif))
taigi noriu paklaust, kokias loterijas zaidziate ?
ash kazkada Teleloto zaisdavau dar jauna budama...melsdavausi kad tik lituku ishloshciau, nes dar mokykloj buvau-pinigu trukumas juodas blink.gif blink.gif blink.gif

dabar neloshiu ...ale kazhkaip norisi pralobt laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 01 vasario 2007 - 21:04
Teleloto perku kiekviena sekamdieni, bet man nesiseka. Uztai galiu pasigirt kad sekasi daiktinese loterijose ir esu laimejusi smulkiu priziu. Nevardinsiu ju, nes begale. O pats vertingiausias islostas prizas - perlu verinys. Pasiziurejau Kristianoje jo kaina arti 1000 Lt smile.gif
Atsakyti
pati nesu didelė loterijų mėgėja, ypač teleloto wink.gif - sėdėti valandą ir žiūrėti, na nebent kitą dieną pasitikrinu bilietuką jei kartais nusiperku.
bet va mano tėvelis tai visą gyvenimą žaidžia - kažkada dar buvo tarybinės loterijos, kur galima buvo ir žiguliuką išlošti, bet nieko nepešė.
o su teleloto jam pasisekė apie 170 tūkstantėlių išlošt, bet žinot su tokiais pinigais nepralobsi, reikia pinigus mokėt uždirbti ir su jais "pinigus daryti", unsure.gif net ir su ta išlošta suma galima būtų buvę kokį bizniuką prasukti, bet reika mokėti, o šiaip tai juokas tokia suma, butuką nusiperki ir nieko nelika... mad.gif
Atsakyti
man jokie teleloto nesiseka,as jau geriau du litus i bala ismesiu nei nusipirksiu bilieta, bet va dalyvauju loterijose, kur reik ka pirkt, ar atsakyt i klausima po to registruotis
tai laimejau:
dulkiu siurbli, gefilus ranksluosti, l Bondo laikrodi, Libero dideli paka, libero serveteles, libero kelnaites, nestle kosiu, laiminga kamsteli turejau, kuriu uz 100 pardaviau ir begales kortu, tauriu, buteliu mineralinio, alaus ir t.t. nu gal dar iskaiciuokim Nojaus arka nes ta is barkodu "susirinkau"
Atsakyti
Va, pasirodo, kokiu laimingu mamyciu cia lankosi smile.gif
As tai kai tik atsirado Keno loto, staciau po 50 Ct. ir abu kartus laimejau po 25 Lt. smile.gif
Tada dar studencioke buvau-tai uz pirmus 25 Lt. nusipirkau pedkelnes, uz visa suma, tada tai ganetinai brangu buvo, bet pedkelnes tai thumbup.gif
O uz kitus nuotraukas pasidariau blink.gif
O daugiau tai- dry.gif
Atsakyti
As sia savaite svenciau gimtadieni, tai uzsiprasiau draugu, kad padovanotu po teleloto bilieta. Sako, kad dovanotas buna laimingas. Si sekmadieni losiu. Palinkekit man dideles sekmes wink.gif
Atsakyti
Gal aš viena tokia, nieko neišlošusi. Bet ir nebelošiu. Et, kam nesiseka loterijose, tam sekasi meilėje...
Atsakyti
Ne viena nepergyvenk, man irgi tik meilej sekasi biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE (miau @ 2004 09 25, 15:54)
As sia savaite svenciau gimtadieni, tai uzsiprasiau draugu, kad padovanotu po teleloto bilieta. Sako, kad dovanotas buna laimingas. Si sekmadieni losiu. Palinkekit man dideles sekmes wink.gif

Miau, kaip ten rusai sako - ni pucha ni pira
Atsakyti
k ciortu biggrin.gif

juk taip atsakyti reikia, ane??? g.gif
Atsakyti
as Lietuvoj tai nieko neislosdavau, absoliuciai.
Va cia Airijoj perku LOTTO (taip pat kaip teleloto) - tai kiek pirkau tiek islosdavau - tai 10 eur, tai 2 smile.gif

Dar esu islosus: video kamera, kompa nesiojama (cia kur surinkti kaska reikia)

Nu o mano svajone bent 300 000 eur islost, kad nama nusipirkt biggrin.gif
NEdaug ane? g.gif
Atsakyti
Esu laimejus 3 litus su kazkokia loterija pries 5 metus smile.gif

Siaip nelabai perku loteriju bilietus. Mat, man karta mano senelis, o jis zmogus protingas, taip isaiskino. Sake, is surinktu uz loterija pinigu laimejimams skiriama kiek? Na, sakykim, 30 proc. Taigi jeigu supirksi absoliuciai visus loterijos bilietus, teatgausi 30 proc. pinigu. O 70 proc. pralosi smile.gif
Vadinasi, kuo daugiau loterijos bilietu perki, tuo didesne tikimybe pralosti biggrin.gif

Taigi as mazai ir perku. Kas 5 metai po viena. Neislosiu, tas tiesa. Uztai dziaugiuosi, kad nepralosiu biggrin.gif
Atsakyti